Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Schindler Radek | BABINEC | 6 | 223,67 | 276 | 191 | 10 | 83 % |
| 2. | Bucha Radovan | URNA | 6 | 218,33 | 237 | 192 | 12 | 100 % |
| 3. | Kičmer Vojtěch | DOBRÁCI | 6 | 198,83 | 225 | 178 | 8 | 67 % |
| 4. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 195,17 | 217 | 163 | 12 | 100 % |
| 5. | Mácha Ivan | URNA | 6 | 194,00 | 211 | 169 | 10 | 83 % |
| 6. | Kutáč Vladimír | SMOG | 6 | 190,00 | 234 | 159 | 6 | 50 % |
| 7. | Rambousek Kamil | HUJAŘI | 6 | 189,17 | 213 | 124 | 10 | 83 % |
| 8. | Jurečka Radim | JMJ TEAM | 6 | 188,17 | 214 | 172 | 6 | 50 % |
| 9. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 6 | 187,00 | 211 | 166 | 6 | 50 % |
| 10. | Orság Karel | LAMPIÓNI | 6 | 184,83 | 212 | 137 | 7 | 58 % |
| 11. | Indra Martin | URNA | 6 | 183,83 | 219 | 151 | 4 | 33 % |
| 12. | Motyka Vlastimil | DALLAS | 6 | 179,17 | 203 | 160 | 2 | 17 % |
| 13. | Janusz Radim | STATOVAR | 6 | 178,83 | 202 | 138 | 8 | 67 % |
| 14. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 178,67 | 215 | 153 | 6 | 50 % |
| 15. | Lysek Petr | PERMONÍCI | 6 | 178,17 | 205 | 152 | 4 | 33 % |
| 16. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 178,00 | 192 | 168 | 10 | 83 % |
| 17. | Fajkus Patrik+4 | LAMPIÓNI | 6 | 175,67 | 201 | 135 | 8 | 67 % |
| 18. | Zedník Miroslav | DALLAS | 6 | 174,67 | 194 | 160 | 4 | 33 % |
| 19. | Jelínek Jan+4 | JMJ TEAM | 6 | 174,50 | 207 | 135 | 4 | 33 % |
| 20. | Poprocký Michal+8 | GAMA | 6 | 174,50 | 192 | 138 | 6 | 50 % |
| 21. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 174,17 | 194 | 148 | 6 | 50 % |
| 22. | Juřica Lubomír+8 | TRAKEŘI | 6 | 172,33 | 197 | 136 | 5 | 42 % |
| 23. | Zářecký Vlastimil+8 | LAMPIÓNI | 6 | 170,83 | 178 | 149 | 4 | 33 % |
| 24. | Adamec Petr+4 | JMJ TEAM | 6 | 170,50 | 182 | 143 | 4 | 33 % |
| 25. | Švidrnoch Jiří | DALLAS | 6 | 168,67 | 211 | 149 | 4 | 33 % |
| 26. | Pazděra Jaroslav | TRAKEŘI | 6 | 168,50 | 193 | 158 | 6 | 50 % |
| 27. | Mlčák Sebastian+4 | DOBRÁCI | 6 | 167,17 | 222 | 120 | 4 | 33 % |
| 28. | Jung Jindřich+8 | SMOG | 6 | 166,83 | 175 | 133 | 2 | 17 % |
| 29. | Morys Žaneta+8 | SMOG | 6 | 165,67 | 174 | 144 | 4 | 33 % |
| 30. | Flemmr Pavel+4 | BABINEC | 6 | 165,00 | 197 | 124 | 6 | 50 % |
| 31. | Häusler Milan+4 | GAMA | 6 | 162,50 | 181 | 131 | 6 | 50 % |
| 32. | Dvořáková Dagmar+12 | GAMA | 3 | 161,33 | 166 | 122 | 2 | 33 % |
| 33. | Kičmer Tomáš | DOBRÁCI | 6 | 160,33 | 201 | 131 | 4 | 33 % |
| 34. | Klus František | HUJAŘI | 6 | 159,83 | 181 | 124 | 6 | 50 % |
| 35. | Dovhunová Miloslava+8 | BABINEC | 6 | 150,33 | 158 | 123 | 4 | 33 % |
| 36. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 146,83 | 186 | 122 | 4 | 33 % |
| 37. | Dvořák Jaroslav+4 | GAMA | 3 | 126,33 | 144 | 105 | 2 | 33 % |