Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Schindler Radek | BABINEC | 6 | 207,83 | 228 | 180 | 12 | 100 % |
| 2. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 200,67 | 213 | 163 | 6 | 50 % |
| 3. | Indra Martin | URNA | 6 | 197,00 | 250 | 126 | 4 | 33 % |
| 4. | Mácha Ivan | URNA | 6 | 197,00 | 223 | 178 | 8 | 67 % |
| 5. | Bucha Radovan | URNA | 6 | 195,67 | 212 | 160 | 10 | 83 % |
| 6. | Zedník Miroslav | DALLAS | 6 | 192,67 | 223 | 168 | 10 | 83 % |
| 7. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 191,83 | 211 | 161 | 8 | 67 % |
| 8. | Kutáč Vladimír | SMOG | 6 | 187,67 | 223 | 156 | 9 | 75 % |
| 9. | Krusberský Ladislav | JMJ TEAM | 6 | 185,50 | 222 | 161 | 6 | 50 % |
| 10. | Mihulka Josef+4 | TRAKEŘI | 6 | 183,17 | 213 | 144 | 12 | 100 % |
| 11. | Juřica Lubomír+8 | TRAKEŘI | 6 | 181,67 | 190 | 153 | 10 | 83 % |
| 12. | Jelínek Jan+4 | JMJ TEAM | 6 | 180,33 | 206 | 146 | 6 | 50 % |
| 13. | Rambousek Kamil | HUJAŘI | 6 | 179,50 | 210 | 163 | 6 | 50 % |
| 14. | Janusz Radim | STATOVAR | 6 | 178,67 | 195 | 167 | 6 | 50 % |
| 15. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 178,00 | 218 | 150 | 4 | 33 % |
| 16. | Morys Žaneta+8 | SMOG | 6 | 177,83 | 206 | 136 | 8 | 67 % |
| 17. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 177,67 | 213 | 127 | 10 | 83 % |
| 18. | Flemmr Pavel+4 | BABINEC | 6 | 175,33 | 210 | 146 | 4 | 33 % |
| 19. | Klus František | HUJAŘI | 6 | 175,00 | 204 | 145 | 8 | 67 % |
| 20. | Motyka Vlastimil | DALLAS | 6 | 173,83 | 213 | 147 | 8 | 67 % |
| 21. | Orság Karel | LAMPIÓNI | 6 | 171,50 | 214 | 126 | 2 | 17 % |
| 22. | Fajkus Patrik+4 | LAMPIÓNI | 6 | 171,17 | 192 | 141 | 4 | 33 % |
| 23. | Kičmer Vojtěch | DOBRÁCI | 6 | 169,83 | 199 | 145 | 4 | 33 % |
| 24. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 167,83 | 189 | 153 | 6 | 50 % |
| 25. | Häusler Milan+4 | GAMA | 6 | 167,00 | 201 | 136 | 4 | 33 % |
| 26. | Poprocký Michal+8 | GAMA | 6 | 166,67 | 170 | 136 | 4 | 33 % |
| 27. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 166,00 | 183 | 138 | 4 | 33 % |
| 28. | Pilch Jiří | DALLAS | 6 | 164,33 | 192 | 145 | 8 | 67 % |
| 29. | Adamec Petr+4 | JMJ TEAM | 6 | 162,67 | 199 | 142 | 5 | 42 % |
| 30. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 161,67 | 195 | 125 | 4 | 33 % |
| 31. | Dvořáková Dagmar+12 | GAMA | 3 | 161,67 | 163 | 127 | 2 | 33 % |
| 32. | Kubátko Vlastimil+4 | DOBRÁCI | 6 | 157,67 | 175 | 128 | 4 | 33 % |
| 33. | Mlčák Sebastian+4 | DOBRÁCI | 6 | 155,67 | 174 | 123 | 2 | 17 % |
| 34. | Pazděra Jaroslav | TRAKEŘI | 6 | 155,50 | 175 | 133 | 4 | 33 % |
| 35. | Dovhunová Miloslava+8 | BABINEC | 6 | 150,83 | 157 | 130 | 2 | 17 % |
| 36. | Jung Jindřich+8 | SMOG | 6 | 150,00 | 154 | 135 | 2 | 17 % |
| 37. | Dvořák Jaroslav+4 | GAMA | 3 | 130,00 | 130 | 120 | 0 | 0 % |