Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Kutáč Vladimír | SMOG | 6 | 210,83 | 234 | 180 | 10 | 83 % |
| 2. | Rambousek Kamil | HUJAŘI | 6 | 206,50 | 255 | 168 | 10 | 83 % |
| 3. | Schindler Radek | BABINEC | 6 | 205,83 | 257 | 180 | 8 | 67 % |
| Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 1 | 200,00 | 200 | 200 | 2 | 100 % | |
| 4. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 193,00 | 213 | 153 | 10 | 83 % |
| 5. | Mihulka Josef+4 | TRAKEŘI | 6 | 191,00 | 201 | 156 | 10 | 83 % |
| 6. | Indra Martin | URNA | 6 | 189,83 | 205 | 167 | 6 | 50 % |
| 7. | Jelínek Jan+4 | JMJ TEAM | 6 | 188,17 | 236 | 159 | 6 | 50 % |
| 8. | Klus František | HUJAŘI | 6 | 186,00 | 224 | 148 | 10 | 83 % |
| 9. | Fajkus Patrik+4 | LAMPIÓNI | 6 | 184,17 | 214 | 145 | 8 | 67 % |
| 10. | Flemmr Pavel+4 | BABINEC | 6 | 183,83 | 206 | 133 | 8 | 67 % |
| 11. | Häusler Milan+4 | GAMA | 6 | 181,00 | 230 | 116 | 6 | 50 % |
| 12. | Janusz Radim | STATOVAR | 6 | 180,67 | 221 | 133 | 8 | 67 % |
| 13. | Bucha Radovan | URNA | 6 | 178,17 | 205 | 150 | 8 | 67 % |
| 14. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 178,17 | 213 | 131 | 8 | 67 % |
| 15. | Lysek Petr | PERMONÍCI | 6 | 177,33 | 211 | 141 | 6 | 50 % |
| 16. | Poprocký Michal+8 | GAMA | 6 | 176,50 | 207 | 153 | 6 | 50 % |
| 17. | Motyka Vlastimil | DALLAS | 6 | 175,67 | 203 | 133 | 4 | 33 % |
| 18. | Morys Žaneta+8 | SMOG | 6 | 175,00 | 204 | 126 | 6 | 50 % |
| 19. | Dovhunová Miloslava+8 | BABINEC | 3 | 173,33 | 178 | 149 | 2 | 33 % |
| 20. | Orság Karel | LAMPIÓNI | 6 | 173,17 | 196 | 127 | 6 | 50 % |
| 21. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 172,50 | 197 | 149 | 8 | 67 % |
| 22. | Zářecký Vlastimil+8 | LAMPIÓNI | 6 | 170,33 | 196 | 143 | 6 | 50 % |
| 23. | Juřica Lubomír+8 | TRAKEŘI | 6 | 169,50 | 187 | 128 | 4 | 33 % |
| 24. | Dvořáková Dagmar+12 | GAMA | 6 | 169,17 | 181 | 131 | 2 | 17 % |
| 25. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 167,83 | 199 | 116 | 8 | 67 % |
| 26. | Krusberský Ladislav | JMJ TEAM | 6 | 166,50 | 189 | 146 | 6 | 50 % |
| 27. | Pilch Jiří | DALLAS | 6 | 164,67 | 211 | 120 | 2 | 17 % |
| 28. | Novák Miroslav+4 | URNA | 6 | 164,50 | 179 | 147 | 4 | 33 % |
| 29. | Zedník Miroslav | DALLAS | 6 | 164,17 | 199 | 133 | 2 | 17 % |
| 30. | Orságová Jana+8 | DOBRÁCI | 6 | 164,00 | 204 | 122 | 4 | 33 % |
| 31. | Adamec Petr+4 | JMJ TEAM | 6 | 163,67 | 187 | 121 | 4 | 33 % |
| 32. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 5 | 160,80 | 192 | 125 | 4 | 40 % |
| 33. | Kubátko Vlastimil+4 | DOBRÁCI | 6 | 159,00 | 202 | 127 | 4 | 33 % |
| 34. | Pazděra Jaroslav | TRAKEŘI | 6 | 154,17 | 167 | 138 | 4 | 33 % |
| 35. | Mlčák Sebastian+4 | DOBRÁCI | 6 | 149,83 | 156 | 132 | 4 | 33 % |
| 36. | Jung Jindřich+8 | SMOG | 6 | 146,00 | 162 | 124 | 2 | 17 % |
| 37. | Dovhun Dušan | BABINEC | 3 | 138,00 | 153 | 109 | 0 | 0 % |