Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Indra Martin | URNA | 6 | 215,50 | 259 | 173 | 6 | 50 % |
| 2. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 207,67 | 244 | 189 | 7 | 58 % |
| 3. | Kutáč Vladimír | SMOG | 6 | 205,00 | 241 | 160 | 10 | 83 % |
| 4. | Mácha Ivan | URNA | 6 | 198,67 | 217 | 173 | 8 | 67 % |
| 5. | Motyka Vlastimil | DALLAS | 6 | 198,00 | 225 | 159 | 10 | 83 % |
| 6. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 3 | 197,67 | 200 | 180 | 6 | 100 % |
| 7. | Jurečka Radim | JMJ TEAM | 6 | 196,17 | 230 | 177 | 11 | 92 % |
| 8. | Schindler Radek | BABINEC | 6 | 195,33 | 210 | 169 | 6 | 50 % |
| 9. | Orságová Jana+8 | DOBRÁCI | 6 | 189,33 | 229 | 114 | 8 | 67 % |
| 10. | Jelínek Jan+4 | JMJ TEAM | 6 | 187,83 | 214 | 142 | 6 | 50 % |
| 11. | Dovhun Dušan | BABINEC | 3 | 186,33 | 207 | 175 | 2 | 33 % |
| 12. | Lysek Petr | PERMONÍCI | 6 | 185,17 | 201 | 152 | 6 | 50 % |
| 13. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 3 | 182,67 | 214 | 166 | 4 | 67 % |
| 14. | Orság Karel | LAMPIÓNI | 6 | 181,50 | 192 | 167 | 8 | 67 % |
| 15. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 181,00 | 216 | 139 | 8 | 67 % |
| 16. | Juřica Lubomír+8 | TRAKEŘI | 3 | 181,00 | 205 | 149 | 6 | 100 % |
| 17. | Rambousek Kamil | HUJAŘI | 6 | 180,00 | 216 | 150 | 5 | 42 % |
| 18. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 179,83 | 216 | 164 | 8 | 67 % |
| 19. | Fajkus Patrik+4 | LAMPIÓNI | 6 | 179,00 | 192 | 157 | 6 | 50 % |
| 20. | Zedník Miroslav | DALLAS | 6 | 178,00 | 210 | 140 | 10 | 83 % |
| 21. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 175,50 | 222 | 127 | 6 | 50 % |
| 22. | Pilch Jiří | DALLAS | 6 | 174,50 | 211 | 137 | 6 | 50 % |
| 23. | Mihulka Josef+4 | TRAKEŘI | 6 | 174,00 | 191 | 140 | 10 | 83 % |
| 24. | Flemmr Pavel+4 | BABINEC | 6 | 172,67 | 193 | 138 | 2 | 17 % |
| 25. | Pazděra Jaroslav | TRAKEŘI | 6 | 170,17 | 207 | 142 | 12 | 100 % |
| 26. | Kičmer Tomáš | DOBRÁCI | 6 | 169,50 | 235 | 118 | 4 | 33 % |
| 27. | Zářecký Vlastimil+8 | LAMPIÓNI | 6 | 168,83 | 202 | 129 | 4 | 33 % |
| 28. | Novák Miroslav+4 | URNA | 6 | 167,67 | 187 | 126 | 1 | 8 % |
| 29. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 3 | 166,67 | 180 | 143 | 2 | 33 % |
| 30. | Adamec Petr+4 | JMJ TEAM | 6 | 166,50 | 194 | 138 | 8 | 67 % |
| 31. | Dvořáková Dagmar+12 | GAMA | 3 | 165,67 | 164 | 137 | 2 | 33 % |
| 32. | Klus František | HUJAŘI | 6 | 164,50 | 189 | 145 | 6 | 50 % |
| 33. | Häusler Milan+4 | GAMA | 6 | 163,33 | 197 | 108 | 2 | 17 % |
| 34. | Morys Žaneta+8 | SMOG | 6 | 162,83 | 180 | 126 | 2 | 17 % |
| 35. | Jung Jindřich+8 | SMOG | 6 | 156,33 | 171 | 137 | 6 | 50 % |
| 36. | Kubátko Vlastimil+4 | DOBRÁCI | 6 | 155,83 | 181 | 87 | 2 | 17 % |
| 37. | Dvořák Jaroslav+4 | GAMA | 3 | 147,67 | 153 | 135 | 0 | 0 % |
| 38. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 145,50 | 171 | 115 | 0 | 0 % |
| 39. | Poprocký Michal+8 | GAMA | 6 | 142,50 | 147 | 105 | 0 | 0 % |
| 40. | Dovhunová Miloslava+8 | BABINEC | 3 | 137,33 | 145 | 120 | 0 | 0 % |