Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Schindler Radek | BABINEC | 6 | 216,83 | 260 | 157 | 8 | 67 % |
| 2. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 205,17 | 234 | 183 | 8 | 67 % |
| 3. | Jurečka Radim | JMJ TEAM | 6 | 201,33 | 244 | 181 | 10 | 83 % |
| 4. | Indra Martin | URNA | 6 | 199,83 | 223 | 171 | 8 | 67 % |
| 5. | Fajkus Patrik+4 | LAMPIÓNI | 6 | 197,33 | 225 | 156 | 8 | 67 % |
| 6. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 193,83 | 233 | 157 | 8 | 67 % |
| 7. | Kutáč Vladimír | SMOG | 6 | 193,50 | 220 | 161 | 9 | 75 % |
| 8. | Bucha Radovan | URNA | 6 | 193,33 | 214 | 175 | 12 | 100 % |
| 9. | Mácha Ivan | URNA | 6 | 191,00 | 206 | 180 | 10 | 83 % |
| 10. | Klus František | HUJAŘI | 6 | 189,17 | 203 | 174 | 10 | 83 % |
| 11. | Orság Karel | LAMPIÓNI | 6 | 189,17 | 221 | 161 | 10 | 83 % |
| 12. | Pilch Jiří | DALLAS | 6 | 188,00 | 212 | 156 | 8 | 67 % |
| 13. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 184,50 | 214 | 146 | 8 | 67 % |
| 14. | Zedník Miroslav | DALLAS | 6 | 184,50 | 236 | 158 | 10 | 83 % |
| 15. | Rambousek Kamil | HUJAŘI | 6 | 183,50 | 204 | 143 | 6 | 50 % |
| 16. | Flemmr Pavel+4 | BABINEC | 6 | 180,50 | 195 | 152 | 10 | 83 % |
| 17. | Kičmer Vojtěch | DOBRÁCI | 6 | 178,00 | 205 | 137 | 6 | 50 % |
| 18. | Motyka Milan | STATOVAR | 4 | 177,25 | 193 | 143 | 4 | 50 % |
| 19. | Pazděra Jaroslav | TRAKEŘI | 6 | 176,50 | 199 | 153 | 0 | 0 % |
| 20. | Mihulka Josef+4 | TRAKEŘI | 6 | 176,17 | 208 | 135 | 2 | 17 % |
| 21. | Häusler Milan+4 | GAMA | 6 | 175,33 | 220 | 143 | 6 | 50 % |
| 22. | Dvořáková Dagmar+12 | GAMA | 4 | 174,75 | 179 | 152 | 6 | 75 % |
| Varhaníček Pavel | STATOVAR | 2 | 174,50 | 182 | 167 | 2 | 50 % | |
| 23. | Adamec Petr+4 | JMJ TEAM | 6 | 173,33 | 233 | 125 | 6 | 50 % |
| 24. | Motyka Vlastimil | DALLAS | 6 | 170,00 | 205 | 126 | 6 | 50 % |
| 25. | Juřica Lubomír+8 | TRAKEŘI | 5 | 168,00 | 191 | 116 | 4 | 40 % |
| 26. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 166,83 | 203 | 156 | 2 | 17 % |
| 27. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 166,67 | 195 | 155 | 4 | 33 % |
| 28. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 166,50 | 188 | 126 | 4 | 33 % |
| 29. | Jung Jindřich+8 | SMOG | 6 | 165,33 | 190 | 131 | 4 | 33 % |
| 30. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 164,00 | 208 | 140 | 0 | 0 % |
| 31. | Kičmer Tomáš | DOBRÁCI | 6 | 163,83 | 183 | 148 | 4 | 33 % |
| 32. | Dovhun Dušan | BABINEC | 3 | 159,67 | 178 | 150 | 2 | 33 % |
| 33. | Kubátko Vlastimil+4 | DOBRÁCI | 6 | 158,00 | 188 | 125 | 2 | 17 % |
| 34. | Jelínek Jan+4 | JMJ TEAM | 6 | 157,00 | 176 | 123 | 2 | 17 % |
| 35. | Morys Žaneta+8 | SMOG | 6 | 154,67 | 173 | 108 | 3 | 25 % |
| 36. | Dovhunová Miloslava+8 | BABINEC | 3 | 142,00 | 146 | 119 | 4 | 67 % |
| 37. | Dvořák Jaroslav+4 | GAMA | 6 | 132,17 | 133 | 108 | 0 | 0 % |
| Liberda Radek | TRAKEŘI | 1 | 113,00 | 113 | 113 | 0 | 0 % |