Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Schindler Radek | BABINEC | 6 | 216,83 | 239 | 183 | 10 | 83 % |
| 2. | Lysek Petr | PERMONÍCI | 6 | 208,17 | 235 | 194 | 10 | 83 % |
| 3. | Orság Karel | LAMPIÓNI | 6 | 201,67 | 233 | 173 | 10 | 83 % |
| 4. | Zedník Miroslav | DALLAS | 6 | 196,67 | 235 | 166 | 8 | 67 % |
| 5. | Orságová Jana+8 | DOBRÁCI | 6 | 195,33 | 215 | 157 | 4 | 33 % |
| 6. | Fajkus Patrik+4 | LAMPIÓNI | 6 | 191,00 | 211 | 160 | 8 | 67 % |
| 7. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 186,33 | 203 | 168 | 10 | 83 % |
| 8. | Kičmer Vojtěch | DOBRÁCI | 6 | 184,67 | 196 | 172 | 4 | 33 % |
| 9. | Rambousek Kamil | HUJAŘI | 6 | 184,00 | 247 | 130 | 8 | 67 % |
| 10. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 184,00 | 212 | 161 | 10 | 83 % |
| 11. | Morys Žaneta+8 | SMOG | 6 | 183,33 | 202 | 143 | 4 | 33 % |
| 12. | Kutáč Vladimír | SMOG | 6 | 182,00 | 211 | 158 | 6 | 50 % |
| 13. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 5 | 182,00 | 234 | 151 | 6 | 60 % |
| 14. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 181,33 | 197 | 150 | 10 | 83 % |
| 15. | Klus František | HUJAŘI | 6 | 181,17 | 210 | 159 | 6 | 50 % |
| 16. | Mácha Ivan | URNA | 6 | 178,83 | 193 | 155 | 2 | 17 % |
| 17. | Indra Martin | URNA | 6 | 178,67 | 253 | 152 | 7 | 58 % |
| 18. | Mihulka Josef+4 | TRAKEŘI | 6 | 176,00 | 202 | 137 | 6 | 50 % |
| 19. | Dovhunová Miloslava+8 | BABINEC | 3 | 175,67 | 190 | 151 | 6 | 100 % |
| 20. | Morys Angelina+8 | SMOG | 6 | 175,00 | 184 | 136 | 4 | 33 % |
| 21. | Jurečka Radim | JMJ TEAM | 6 | 174,67 | 203 | 144 | 10 | 83 % |
| 22. | Flemmr Pavel+4 | BABINEC | 6 | 172,33 | 199 | 141 | 4 | 33 % |
| 23. | Krusberský Ladislav | JMJ TEAM | 6 | 172,00 | 203 | 117 | 6 | 50 % |
| 24. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 3 | 172,00 | 187 | 150 | 4 | 67 % |
| 25. | Mlčák Sebastian+4 | DOBRÁCI | 6 | 171,67 | 211 | 136 | 0 | 0 % |
| 26. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 171,50 | 192 | 155 | 4 | 33 % |
| 27. | Häusler Milan+4 | GAMA | 6 | 167,67 | 187 | 143 | 4 | 33 % |
| 28. | Juřica Lubomír+8 | TRAKEŘI | 6 | 167,33 | 189 | 146 | 4 | 33 % |
| 29. | Novák Miroslav+4 | URNA | 6 | 167,33 | 203 | 121 | 8 | 67 % |
| 30. | Dvořáková Dagmar+12 | GAMA | 6 | 166,33 | 188 | 129 | 4 | 33 % |
| 31. | Janusz Radim | STATOVAR | 3 | 161,33 | 179 | 136 | 4 | 67 % |
| 32. | Dovhun Dušan | BABINEC | 3 | 159,00 | 169 | 151 | 2 | 33 % |
| 33. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 157,33 | 191 | 114 | 5 | 42 % |
| 34. | Adamec Petr+4 | JMJ TEAM | 6 | 155,83 | 201 | 125 | 10 | 83 % |
| 35. | Motyka Vlastimil | DALLAS | 6 | 155,17 | 179 | 140 | 4 | 33 % |
| 36. | Švidrnoch Jiří | DALLAS | 6 | 152,00 | 198 | 128 | 2 | 17 % |
| 37. | Pazděra Jaroslav | TRAKEŘI | 6 | 148,50 | 177 | 110 | 0 | 0 % |
| Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 1 | 141,00 | 141 | 141 | 0 | 0 % | |
| 38. | Dvořák Jaroslav+4 | GAMA | 6 | 140,67 | 155 | 115 | 2 | 17 % |