Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Kičmer Vojtěch | DOBRÁCI | 6 | 213,17 | 267 | 171 | 10 | 83 % |
| 2. | Mácha Ivan | URNA | 6 | 205,33 | 228 | 170 | 10 | 83 % |
| 3. | Schindler Radek | BABINEC | 6 | 204,50 | 227 | 183 | 8 | 67 % |
| 4. | Fajkus Patrik+4 | LAMPIÓNI | 6 | 203,17 | 256 | 149 | 6 | 50 % |
| 5. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 198,17 | 222 | 180 | 8 | 67 % |
| 6. | Bucha Radovan | URNA | 6 | 195,83 | 246 | 167 | 8 | 67 % |
| 7. | Indra Martin | URNA | 6 | 195,00 | 263 | 164 | 6 | 50 % |
| 8. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 194,17 | 234 | 169 | 11 | 92 % |
| 9. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 194,17 | 207 | 166 | 10 | 83 % |
| 10. | Zedník Miroslav | DALLAS | 6 | 192,50 | 238 | 142 | 9 | 75 % |
| 11. | Janusz Radim | STATOVAR | 6 | 189,17 | 226 | 160 | 10 | 83 % |
| 12. | Klus František | HUJAŘI | 6 | 183,67 | 222 | 154 | 6 | 50 % |
| 13. | Orság Karel | LAMPIÓNI | 6 | 183,33 | 233 | 139 | 8 | 67 % |
| 14. | Zářecký Vlastimil+8 | LAMPIÓNI | 6 | 183,00 | 211 | 144 | 6 | 50 % |
| 15. | Jelínek Jan+4 | JMJ TEAM | 6 | 181,50 | 200 | 128 | 6 | 50 % |
| 16. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 6 | 180,67 | 205 | 160 | 2 | 17 % |
| 17. | Dovhun Dušan | BABINEC | 6 | 179,83 | 222 | 139 | 6 | 50 % |
| 18. | Häusler Milan+4 | GAMA | 6 | 178,67 | 199 | 155 | 8 | 67 % |
| 19. | Pilch Jiří | DALLAS | 6 | 178,33 | 212 | 164 | 8 | 67 % |
| 20. | Dvořáková Dagmar+12 | GAMA | 3 | 177,67 | 181 | 158 | 2 | 33 % |
| 21. | Morys Žaneta+8 | SMOG | 6 | 176,00 | 189 | 150 | 5 | 42 % |
| 22. | Flemmr Pavel+4 | BABINEC | 3 | 175,00 | 204 | 147 | 2 | 33 % |
| 23. | Jurečka Radim | JMJ TEAM | 6 | 174,33 | 206 | 139 | 6 | 50 % |
| 24. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 173,83 | 201 | 153 | 6 | 50 % |
| 25. | Kutáč Vladimír | SMOG | 6 | 173,17 | 208 | 149 | 6 | 50 % |
| 26. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 171,00 | 193 | 160 | 2 | 17 % |
| 27. | Mlčák Sebastian+4 | DOBRÁCI | 6 | 169,17 | 179 | 142 | 0 | 0 % |
| 28. | Orságová Jana+8 | DOBRÁCI | 6 | 168,67 | 200 | 131 | 2 | 17 % |
| 29. | Rambousek Kamil | HUJAŘI | 6 | 168,33 | 206 | 123 | 6 | 50 % |
| 30. | Juřica Lubomír+8 | TRAKEŘI | 6 | 167,67 | 181 | 137 | 5 | 42 % |
| 31. | Pazděra Jaroslav | TRAKEŘI | 6 | 164,83 | 182 | 154 | 2 | 17 % |
| 32. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 164,00 | 182 | 148 | 4 | 33 % |
| 33. | Poprocký Michal+8 | GAMA | 6 | 163,83 | 192 | 125 | 4 | 33 % |
| 34. | Dovhunová Miloslava+8 | BABINEC | 3 | 163,00 | 180 | 135 | 2 | 33 % |
| 35. | Jung Jindřich+8 | SMOG | 6 | 159,67 | 177 | 120 | 6 | 50 % |
| 36. | Adamec Petr+4 | JMJ TEAM | 6 | 159,17 | 184 | 129 | 6 | 50 % |
| 37. | Motyka Vlastimil | DALLAS | 6 | 158,50 | 180 | 122 | 2 | 17 % |
| 38. | Dvořák Jaroslav+4 | GAMA | 3 | 152,00 | 160 | 139 | 2 | 33 % |