Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Janusz Radim | STATOVAR | 4 | 222,75 | 244 | 204 | 8 | 100 % |
| 2. | Indra Martin | URNA | 6 | 202,67 | 276 | 154 | 6 | 50 % |
| 3. | Kičmer Vojtěch | DOBRÁCI | 6 | 202,67 | 239 | 160 | 12 | 100 % |
| 4. | Klus František | HUJAŘI | 6 | 198,00 | 227 | 167 | 8 | 67 % |
| 5. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 191,83 | 221 | 157 | 12 | 100 % |
| 6. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 191,50 | 224 | 176 | 8 | 67 % |
| 7. | Dvořáková Dagmar+12 | GAMA | 6 | 189,33 | 257 | 138 | 6 | 50 % |
| 8. | Jurečka Radim | JMJ TEAM | 6 | 186,50 | 203 | 163 | 10 | 83 % |
| 9. | Lysek Petr | PERMONÍCI | 6 | 185,00 | 223 | 148 | 10 | 83 % |
| 10. | Orság Karel | LAMPIÓNI | 6 | 185,00 | 234 | 112 | 8 | 67 % |
| 11. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 3 | 184,00 | 208 | 171 | 4 | 67 % |
| 12. | Häusler Milan+4 | GAMA | 6 | 183,50 | 193 | 160 | 8 | 67 % |
| 13. | Dovhun Dušan | BABINEC | 3 | 181,33 | 189 | 177 | 2 | 33 % |
| 14. | Schindler Radek | BABINEC | 6 | 180,50 | 203 | 142 | 8 | 67 % |
| 15. | Pilch Jiří | DALLAS | 6 | 180,33 | 236 | 143 | 6 | 50 % |
| 16. | Mácha Ivan | URNA | 6 | 179,50 | 211 | 148 | 8 | 67 % |
| 17. | Mihulka Josef+4 | TRAKEŘI | 6 | 178,50 | 206 | 138 | 6 | 50 % |
| 18. | Mihalcsak Silvester | LAMPIÓNI | 6 | 176,83 | 200 | 146 | 6 | 50 % |
| 19. | Kutáč Vladimír | SMOG | 6 | 174,67 | 200 | 162 | 6 | 50 % |
| 20. | Zářecký Vlastimil+8 | LAMPIÓNI | 6 | 174,50 | 184 | 149 | 6 | 50 % |
| 21. | Flemmr Pavel+4 | BABINEC | 6 | 171,33 | 208 | 146 | 4 | 33 % |
| 22. | Adamec Petr+4 | JMJ TEAM | 6 | 170,50 | 190 | 129 | 7 | 58 % |
| 23. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 168,50 | 187 | 141 | 5 | 42 % |
| 24. | Zedník Miroslav | DALLAS | 6 | 168,33 | 183 | 148 | 6 | 50 % |
| 25. | Jelínek Jan+4 | JMJ TEAM | 6 | 166,00 | 201 | 126 | 5 | 42 % |
| 26. | Motyka Vlastimil | DALLAS | 6 | 165,67 | 198 | 148 | 4 | 33 % |
| 27. | Dovhunová Miloslava+8 | BABINEC | 3 | 165,67 | 170 | 148 | 0 | 0 % |
| 28. | Juřica Lubomír+8 | TRAKEŘI | 3 | 165,33 | 174 | 141 | 4 | 67 % |
| 29. | Novák Miroslav+4 | URNA | 6 | 164,67 | 207 | 121 | 8 | 67 % |
| 30. | Rambousek Kamil | HUJAŘI | 6 | 163,83 | 212 | 113 | 5 | 42 % |
| Varhaníček Pavel | STATOVAR | 2 | 162,50 | 165 | 160 | 0 | 0 % | |
| 31. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 160,50 | 183 | 129 | 6 | 50 % |
| 32. | Morys Žaneta+8 | SMOG | 6 | 159,50 | 168 | 129 | 0 | 0 % |
| 33. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 159,00 | 208 | 136 | 2 | 17 % |
| 34. | Kubátko Vlastimil+4 | DOBRÁCI | 6 | 153,67 | 181 | 130 | 6 | 50 % |
| 35. | Pazděra Jaroslav | TRAKEŘI | 6 | 153,33 | 179 | 123 | 0 | 0 % |
| 36. | Jung Jindřich+8 | SMOG | 6 | 149,83 | 157 | 125 | 2 | 17 % |
| 37. | Mlčák Sebastian+4 | DOBRÁCI | 6 | 148,67 | 171 | 117 | 4 | 33 % |
| 38. | Dvořák Jaroslav+4 | GAMA | 6 | 141,67 | 145 | 130 | 0 | 0 % |