Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Schindler Radek | BABINEC | 6 | 218,50 | 246 | 190 | 12 | 100 % |
| 2. | Bucha Radovan | URNA | 6 | 210,17 | 247 | 180 | 6 | 50 % |
| 3. | Mácha Ivan | URNA | 6 | 208,00 | 234 | 185 | 8 | 67 % |
| 4. | Indra Martin | URNA | 6 | 206,17 | 215 | 190 | 12 | 100 % |
| 5. | Kičmer Vojtěch | DOBRÁCI | 6 | 203,67 | 255 | 133 | 8 | 67 % |
| 6. | Lysek Petr | PERMONÍCI | 6 | 198,83 | 219 | 171 | 6 | 50 % |
| 7. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 197,67 | 226 | 168 | 8 | 67 % |
| 8. | Novák Josef | BABINEC | 6 | 194,00 | 225 | 178 | 10 | 83 % |
| 9. | Mihulka Josef+4 | TRAKEŘI | 6 | 191,83 | 225 | 142 | 8 | 67 % |
| 10. | Kutáč Vladimír | SMOG | 6 | 191,33 | 214 | 162 | 8 | 67 % |
| 11. | Rambousek Kamil | HUJAŘI | 6 | 190,83 | 232 | 161 | 8 | 67 % |
| 12. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 188,67 | 210 | 159 | 10 | 83 % |
| 13. | Häusler Milan+4 | GAMA | 6 | 188,50 | 211 | 124 | 10 | 83 % |
| 14. | Fajkus Patrik+4 | LAMPIÓNI | 6 | 185,17 | 277 | 132 | 4 | 33 % |
| 15. | Adamec Petr+4 | JMJ TEAM | 6 | 182,17 | 221 | 151 | 4 | 33 % |
| 16. | Jelínek Jan+4 | JMJ TEAM | 6 | 181,50 | 222 | 147 | 4 | 33 % |
| 17. | Hinze Petr | DALLAS | 6 | 181,33 | 211 | 141 | 6 | 50 % |
| 18. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 181,00 | 211 | 151 | 4 | 33 % |
| 19. | Poprocký Michal+8 | GAMA | 6 | 180,67 | 194 | 139 | 6 | 50 % |
| 20. | Juřica Lubomír+8 | TRAKEŘI | 6 | 179,67 | 200 | 155 | 6 | 50 % |
| 21. | Motyka Vlastimil | DALLAS | 6 | 177,67 | 208 | 140 | 4 | 33 % |
| 22. | Flemmr Pavel+4 | BABINEC | 6 | 176,83 | 207 | 130 | 8 | 67 % |
| 23. | Janusz Radim | STATOVAR | 6 | 176,50 | 206 | 157 | 4 | 33 % |
| 24. | Pilch Jiří | DALLAS | 6 | 174,50 | 191 | 160 | 2 | 17 % |
| 25. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 174,33 | 225 | 148 | 0 | 0 % |
| 26. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 172,17 | 196 | 134 | 2 | 17 % |
| 27. | Orságová Jana+8 | DOBRÁCI | 6 | 171,33 | 184 | 141 | 6 | 50 % |
| 28. | Klus František | HUJAŘI | 6 | 170,50 | 213 | 146 | 4 | 33 % |
| 29. | Jurečka Radim | JMJ TEAM | 6 | 169,00 | 188 | 138 | 8 | 67 % |
| 30. | Pazděra Jaroslav | TRAKEŘI | 6 | 164,83 | 207 | 124 | 8 | 67 % |
| 31. | Kubátko Vlastimil+4 | DOBRÁCI | 6 | 164,50 | 193 | 117 | 6 | 50 % |
| 32. | Orság Karel | LAMPIÓNI | 6 | 163,83 | 213 | 117 | 2 | 17 % |
| 33. | Dvořáková Dagmar+12 | GAMA | 6 | 162,17 | 168 | 138 | 4 | 33 % |
| 34. | Morys Žaneta+8 | SMOG | 6 | 159,67 | 173 | 115 | 6 | 50 % |
| 35. | Jung Jindřich+8 | SMOG | 6 | 158,67 | 167 | 129 | 2 | 17 % |
| 36. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 155,17 | 187 | 133 | 2 | 17 % |