Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Indra Martin | URNA | 6 | 216,00 | 289 | 176 | 12 | 100 % |
| 2. | Schindler Radek | TRAKEŘI | 6 | 205,50 | 236 | 179 | 8 | 67 % |
| 3. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 202,00 | 212 | 168 | 12 | 100 % |
| 4. | Dvořáková Dagmar+12 | GAMA | 3 | 198,33 | 197 | 174 | 6 | 100 % |
| 5. | Mácha Ivan | URNA | 6 | 197,50 | 216 | 174 | 10 | 83 % |
| 6. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 197,17 | 235 | 157 | 10 | 83 % |
| 7. | Lysek Petr | PERMONÍCI | 6 | 196,50 | 224 | 171 | 6 | 50 % |
| 8. | Zedník Miroslav | JEŠTĚŘI | 6 | 194,33 | 243 | 156 | 8 | 67 % |
| 9. | Bucha Radovan | URNA | 6 | 192,83 | 226 | 155 | 8 | 67 % |
| 10. | Maťaťa Marcel | SMOG | 6 | 190,33 | 214 | 179 | 12 | 100 % |
| 11. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 187,17 | 201 | 171 | 2 | 17 % |
| 12. | Orság Karel | LAMPIÓNI | 6 | 182,67 | 217 | 136 | 4 | 33 % |
| 13. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 182,33 | 210 | 164 | 10 | 83 % |
| 14. | Pilch Jiří | JEŠTĚŘI | 6 | 182,17 | 212 | 159 | 8 | 67 % |
| 15. | Orságová Jana+8 | BABINEC | 6 | 181,17 | 214 | 147 | 6 | 50 % |
| 16. | Klus František | HUJAŘI | 6 | 179,67 | 216 | 150 | 6 | 50 % |
| 17. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 179,00 | 213 | 137 | 2 | 17 % |
| 18. | Kutáč Vladimír | SMOG | 3 | 177,00 | 180 | 174 | 6 | 100 % |
| 19. | Kičmer Vojtěch | DOBRÁCI | 6 | 176,83 | 203 | 129 | 6 | 50 % |
| 20. | Mihulka Josef+4 | TRAKEŘI | 6 | 176,83 | 199 | 146 | 8 | 67 % |
| 21. | Adamec Petr | JMJ TEAM | 6 | 176,33 | 211 | 143 | 2 | 17 % |
| 22. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 176,00 | 202 | 127 | 8 | 67 % |
| 23. | Poprocký Michal+8 | GAMA | 6 | 174,83 | 194 | 147 | 6 | 50 % |
| 24. | Bohačík Milan | JMJ TEAM | 6 | 172,33 | 194 | 154 | 4 | 33 % |
| 25. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 6 | 171,83 | 197 | 147 | 6 | 50 % |
| 26. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 171,67 | 212 | 137 | 8 | 67 % |
| 27. | Juřica Lubomír+8 | TRAKEŘI | 6 | 167,17 | 177 | 144 | 4 | 33 % |
| 28. | Kičmer Tomáš | DOBRÁCI | 6 | 164,17 | 197 | 113 | 4 | 33 % |
| 29. | Kubátko Vlastimil+4 | DOBRÁCI | 6 | 163,00 | 175 | 130 | 6 | 50 % |
| 30. | Häusler Milan | GAMA | 6 | 159,83 | 186 | 141 | 6 | 50 % |
| 31. | Rambousek Kamil | BABINEC | 6 | 157,17 | 199 | 134 | 2 | 17 % |
| 32. | Morys Žaneta+8 | SMOG | 6 | 155,33 | 169 | 115 | 1 | 8 % |
| 33. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 6 | 153,83 | 181 | 136 | 0 | 0 % |
| 34. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 153,00 | 173 | 113 | 5 | 42 % |
| 35. | Dovhunová Miloslava+8 | BABINEC | 6 | 150,67 | 183 | 113 | 2 | 17 % |
| 36. | Fajkus Patrik+4 | LAMPIÓNI | 6 | 146,83 | 162 | 128 | 0 | 0 % |
| 37. | Lipka Miloslav+4 | GAMA | 3 | 136,00 | 147 | 104 | 2 | 33 % |
| 38. | Petřkovský Ladislav+8 | SMOG | 3 | 132,67 | 132 | 111 | 0 | 0 % |