Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Schindler Radek | TRAKEŘI | 6 | 205,83 | 232 | 180 | 12 | 100 % |
| 2. | Orság Karel | LAMPIÓNI | 6 | 193,83 | 225 | 158 | 8 | 67 % |
| 3. | Mácha Ivan | URNA | 6 | 188,50 | 214 | 168 | 12 | 100 % |
| 4. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 187,83 | 210 | 170 | 12 | 100 % |
| 5. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 187,00 | 204 | 159 | 6 | 50 % |
| 6. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 187,00 | 221 | 152 | 12 | 100 % |
| 7. | Maťaťa Marcel | SMOG | 6 | 183,00 | 203 | 165 | 4 | 33 % |
| 8. | Mihulka Josef+4 | TRAKEŘI | 6 | 181,83 | 211 | 149 | 6 | 50 % |
| 9. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 181,67 | 222 | 145 | 10 | 83 % |
| 10. | Juřica Lubomír+8 | TRAKEŘI | 6 | 178,67 | 187 | 151 | 8 | 67 % |
| Malurek Václav | STATOVAR | 1 | 177,00 | 177 | 177 | 0 | 0 % | |
| 11. | Morys Žaneta+8 | SMOG | 3 | 176,33 | 176 | 162 | 3 | 50 % |
| 12. | Kičmer Tomáš | DOBRÁCI | 6 | 175,83 | 194 | 149 | 4 | 33 % |
| 13. | Kičmer Vojtěch | DOBRÁCI | 6 | 175,67 | 213 | 142 | 6 | 50 % |
| 14. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 175,17 | 200 | 145 | 6 | 50 % |
| 15. | Bucha Radovan | URNA | 6 | 175,00 | 199 | 159 | 12 | 100 % |
| 16. | Adamec Petr | JMJ TEAM | 6 | 174,00 | 200 | 149 | 2 | 17 % |
| 17. | Orságová Jana+8 | BABINEC | 6 | 173,00 | 176 | 158 | 8 | 67 % |
| 18. | Novák Miroslav+4 | URNA | 6 | 171,83 | 190 | 134 | 12 | 100 % |
| 19. | Kutáč Vladimír | SMOG | 6 | 171,50 | 209 | 148 | 3 | 25 % |
| 20. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 6 | 169,83 | 214 | 143 | 8 | 67 % |
| 21. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 169,50 | 216 | 130 | 2 | 17 % |
| 22. | Pilch Jiří | JEŠTĚŘI | 6 | 169,33 | 193 | 147 | 8 | 67 % |
| 23. | Rambousek Kamil | BABINEC | 6 | 169,33 | 191 | 142 | 6 | 50 % |
| 24. | Zářecký Vlastimil+8 | LAMPIÓNI | 6 | 166,00 | 174 | 144 | 4 | 33 % |
| 25. | Kubátko Vlastimil+4 | DOBRÁCI | 6 | 165,33 | 184 | 146 | 4 | 33 % |
| 26. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 5 | 163,60 | 185 | 128 | 4 | 40 % |
| 27. | Dvořáková Dagmar+12 | GAMA | 6 | 163,17 | 164 | 136 | 8 | 67 % |
| 28. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 160,50 | 180 | 131 | 4 | 33 % |
| 29. | Švidrnoch Jiří | JEŠTĚŘI | 6 | 159,00 | 180 | 140 | 8 | 67 % |
| 30. | Hrubý Josef+4 | JMJ TEAM | 6 | 155,33 | 171 | 139 | 4 | 33 % |
| 31. | Petřkovský Ladislav+8 | SMOG | 3 | 154,33 | 184 | 126 | 0 | 0 % |
| 32. | Häusler Milan | GAMA | 6 | 151,67 | 178 | 141 | 2 | 17 % |
| 33. | Lesniaková Miloslava+8 | BABINEC | 6 | 147,17 | 162 | 115 | 6 | 50 % |
| 34. | Dvořák Jaroslav+4 | GAMA | 3 | 139,67 | 139 | 132 | 0 | 0 % |
| 35. | Lipka Miloslav+4 | GAMA | 3 | 138,67 | 146 | 125 | 2 | 33 % |