Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Schindler Radek | TRAKEŘI | 6 | 220,83 | 247 | 187 | 12 | 100 % |
| 2. | Kutáč Vladimír | SMOG | 6 | 206,67 | 277 | 160 | 12 | 100 % |
| 3. | Mácha Ivan | URNA | 6 | 203,00 | 235 | 169 | 6 | 50 % |
| 4. | Mihulka Josef+4 | TRAKEŘI | 6 | 194,67 | 212 | 149 | 6 | 50 % |
| 5. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 190,83 | 217 | 134 | 6 | 50 % |
| 6. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 188,83 | 224 | 157 | 8 | 67 % |
| 7. | Kubátko Vlastimil+4 | DOBRÁCI | 6 | 187,67 | 209 | 146 | 8 | 67 % |
| 8. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 185,67 | 200 | 169 | 8 | 67 % |
| 9. | Orság Karel | LAMPIÓNI | 6 | 183,67 | 215 | 147 | 6 | 50 % |
| 10. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 180,00 | 210 | 145 | 4 | 33 % |
| 11. | Maťaťa Marcel | SMOG | 6 | 179,67 | 214 | 143 | 10 | 83 % |
| 12. | Kičmer Vojtěch | DOBRÁCI | 6 | 179,00 | 215 | 147 | 8 | 67 % |
| 13. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 179,00 | 194 | 166 | 8 | 67 % |
| 14. | Jurečka Radim | JMJ TEAM | 6 | 178,67 | 219 | 149 | 10 | 83 % |
| 15. | Dvořáková Dagmar+12 | GAMA | 6 | 175,33 | 191 | 138 | 6 | 50 % |
| 16. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 175,33 | 197 | 146 | 12 | 100 % |
| 17. | Rambousek Kamil | BABINEC | 6 | 175,17 | 245 | 148 | 4 | 33 % |
| 18. | Ulička Antonín+8 | HUJAŘI | 6 | 173,67 | 182 | 147 | 8 | 67 % |
| 19. | Indra Martin | URNA | 6 | 173,17 | 206 | 132 | 6 | 50 % |
| 20. | Adamec Petr | JMJ TEAM | 6 | 172,17 | 211 | 138 | 10 | 83 % |
| 21. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 6 | 170,67 | 193 | 136 | 6 | 50 % |
| 22. | Klus František | HUJAŘI | 3 | 170,67 | 191 | 151 | 2 | 33 % |
| 23. | Poprocký Michal+8 | GAMA | 6 | 168,83 | 177 | 145 | 8 | 67 % |
| 24. | Fajkus Patrik+4 | LAMPIÓNI | 6 | 168,67 | 182 | 141 | 6 | 50 % |
| 25. | Lysek Petr | PERMONÍCI | 6 | 167,67 | 205 | 155 | 0 | 0 % |
| 26. | Kičmer Tomáš | DOBRÁCI | 6 | 167,50 | 198 | 152 | 3 | 25 % |
| 27. | Horák Ladislav+8 | URNA | 6 | 167,00 | 183 | 140 | 5 | 42 % |
| 28. | Juřica Lubomír+8 | TRAKEŘI | 6 | 166,17 | 198 | 124 | 4 | 33 % |
| 29. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 6 | 166,00 | 179 | 138 | 4 | 33 % |
| 30. | Ožana Roman | HUJAŘI | 3 | 163,00 | 178 | 135 | 4 | 67 % |
| 31. | Švidrnoch Jiří | JEŠTĚŘI | 6 | 160,50 | 179 | 140 | 3 | 25 % |
| 32. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 156,17 | 178 | 129 | 4 | 33 % |
| 33. | Orságová Jana+8 | BABINEC | 3 | 153,67 | 158 | 134 | 0 | 0 % |
| 34. | Dvořák Jaroslav+4 | GAMA | 3 | 151,33 | 188 | 108 | 2 | 33 % |
| 35. | Porembská Kateřina+8 | JEŠTĚŘI | 6 | 151,00 | 160 | 113 | 2 | 17 % |
| 36. | Dovhun Dušan | BABINEC | 3 | 150,33 | 161 | 144 | 0 | 0 % |
| 37. | Petřkovský Ladislav+8 | SMOG | 3 | 150,33 | 153 | 126 | 3 | 50 % |
| 38. | Häusler Milan | GAMA | 3 | 149,67 | 178 | 131 | 2 | 33 % |
| 39. | Dovhunová Miloslava+8 | BABINEC | 6 | 141,33 | 147 | 107 | 0 | 0 % |
| 40. | Kavka Vítězslav+8 | SMOG | 3 | 120,33 | 127 | 99 | 0 | 0 % |