Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Schindler Radek | TRAKEŘI | 6 | 209,67 | 253 | 189 | 10 | 83 % |
| 2. | Orság Karel | LAMPIÓNI | 6 | 200,33 | 234 | 174 | 10 | 83 % |
| 3. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 3 | 197,33 | 210 | 179 | 4 | 67 % |
| 4. | Rambousek Kamil | BABINEC | 6 | 194,83 | 234 | 175 | 6 | 50 % |
| 5. | Indra Martin | URNA | 6 | 193,83 | 221 | 166 | 9 | 75 % |
| 6. | Kutáč Vladimír | SMOG | 6 | 192,00 | 233 | 167 | 7 | 58 % |
| 7. | Mácha Ivan | URNA | 6 | 187,83 | 209 | 166 | 8 | 67 % |
| 8. | Orságová Jana+8 | BABINEC | 6 | 185,00 | 204 | 150 | 6 | 50 % |
| 9. | Klus František | HUJAŘI | 6 | 184,00 | 216 | 144 | 6 | 50 % |
| 10. | Kičmer Vojtěch | DOBRÁCI | 6 | 183,17 | 205 | 154 | 10 | 83 % |
| 11. | Bucha Radovan | URNA | 6 | 181,67 | 207 | 133 | 6 | 50 % |
| 12. | Zářecký Vlastimil+8 | LAMPIÓNI | 3 | 181,67 | 182 | 162 | 6 | 100 % |
| 13. | Lysek Petr | PERMONÍCI | 6 | 180,00 | 221 | 157 | 3 | 25 % |
| 14. | Mihulka Josef+4 | TRAKEŘI | 6 | 179,83 | 187 | 163 | 8 | 67 % |
| 15. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 177,00 | 201 | 148 | 8 | 67 % |
| 16. | Zedník Miroslav | JEŠTĚŘI | 6 | 176,33 | 211 | 133 | 4 | 33 % |
| 17. | Dvořáková Dagmar+12 | GAMA | 6 | 175,83 | 187 | 135 | 10 | 83 % |
| 18. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 175,17 | 187 | 158 | 10 | 83 % |
| 19. | Bohačík Milan | JMJ TEAM | 6 | 174,83 | 202 | 160 | 8 | 67 % |
| 20. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 3 | 174,00 | 190 | 149 | 2 | 33 % |
| 21. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 173,67 | 204 | 153 | 4 | 33 % |
| 22. | Pilch Jiří | JEŠTĚŘI | 6 | 172,33 | 191 | 149 | 4 | 33 % |
| 23. | Kubátko Vlastimil+4 | DOBRÁCI | 6 | 169,83 | 203 | 151 | 4 | 33 % |
| 24. | Adamec Petr | JMJ TEAM | 6 | 169,67 | 211 | 139 | 9 | 75 % |
| 25. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 169,17 | 225 | 133 | 4 | 33 % |
| 26. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 168,83 | 193 | 142 | 8 | 67 % |
| 27. | Fajkus Patrik+4 | LAMPIÓNI | 3 | 168,33 | 215 | 108 | 6 | 100 % |
| 28. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 165,67 | 201 | 151 | 6 | 50 % |
| 29. | Kičmer Tomáš | DOBRÁCI | 6 | 160,00 | 193 | 126 | 8 | 67 % |
| 30. | Juřica Lubomír+8 | TRAKEŘI | 6 | 159,83 | 163 | 142 | 4 | 33 % |
| 31. | Dovhunová Miloslava+8 | BABINEC | 6 | 159,50 | 202 | 125 | 2 | 17 % |
| 32. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 6 | 156,67 | 174 | 130 | 4 | 33 % |
| 33. | Maťaťa Marcel | SMOG | 6 | 154,50 | 170 | 124 | 4 | 33 % |
| 34. | Morys Žaneta+8 | SMOG | 3 | 152,67 | 155 | 138 | 0 | 0 % |
| 35. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 6 | 151,00 | 209 | 102 | 2 | 17 % |
| 36. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 149,67 | 186 | 101 | 4 | 33 % |
| 37. | Dvořák Jaroslav+4 | GAMA | 6 | 149,50 | 154 | 136 | 2 | 17 % |
| 38. | Lipka Miloslav+4 | GAMA | 6 | 146,17 | 165 | 116 | 0 | 0 % |
| 39. | Petřkovský Ladislav+8 | SMOG | 3 | 134,00 | 134 | 119 | 0 | 0 % |