Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Schindler Radek | TRAKEŘI | 6 | 226,00 | 259 | 202 | 12 | 100 % |
| 2. | Kičmer Vojtěch | DOBRÁCI | 6 | 199,33 | 233 | 172 | 10 | 83 % |
| 3. | Dvořáková Dagmar+12 | GAMA | 6 | 193,00 | 203 | 155 | 12 | 100 % |
| 4. | Mácha Ivan | URNA | 6 | 192,17 | 201 | 183 | 8 | 67 % |
| 5. | Orság Karel | LAMPIÓNI | 6 | 192,17 | 246 | 154 | 6 | 50 % |
| 6. | Poprocký Michal+8 | GAMA | 6 | 191,67 | 201 | 162 | 10 | 83 % |
| 7. | Ulička Antonín+8 | HUJAŘI | 6 | 191,00 | 214 | 162 | 10 | 83 % |
| 8. | Klus František | HUJAŘI | 6 | 190,50 | 223 | 168 | 6 | 50 % |
| 9. | Rambousek Kamil | BABINEC | 6 | 189,83 | 223 | 158 | 8 | 67 % |
| 10. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 189,17 | 205 | 154 | 10 | 83 % |
| 11. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 188,83 | 195 | 180 | 8 | 67 % |
| 12. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 186,67 | 235 | 154 | 6 | 50 % |
| 13. | Zedník Miroslav | JEŠTĚŘI | 6 | 185,00 | 236 | 164 | 10 | 83 % |
| 14. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 6 | 182,00 | 208 | 146 | 9 | 75 % |
| 15. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 181,83 | 209 | 157 | 2 | 17 % |
| 16. | Indra Martin | URNA | 6 | 179,50 | 212 | 154 | 4 | 33 % |
| 17. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 3 | 179,33 | 185 | 152 | 4 | 67 % |
| 18. | Mihulka Josef+4 | TRAKEŘI | 6 | 178,67 | 215 | 145 | 2 | 17 % |
| 19. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 176,33 | 191 | 146 | 9 | 75 % |
| 20. | Jurečka Radim | JMJ TEAM | 6 | 175,33 | 192 | 149 | 4 | 33 % |
| 21. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 174,00 | 206 | 149 | 6 | 50 % |
| 22. | Adamec Petr | JMJ TEAM | 6 | 173,67 | 199 | 162 | 4 | 33 % |
| 23. | Maťaťa Marcel | SMOG | 6 | 173,33 | 195 | 154 | 6 | 50 % |
| 24. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 173,00 | 188 | 135 | 2 | 17 % |
| 25. | Bucha Radovan | URNA | 6 | 171,83 | 202 | 137 | 4 | 33 % |
| 26. | Kubátko Vlastimil+4 | DOBRÁCI | 6 | 169,67 | 190 | 154 | 8 | 67 % |
| 27. | Švidrnoch Jiří | JEŠTĚŘI | 6 | 169,33 | 195 | 145 | 6 | 50 % |
| 28. | Juřica Lubomír+8 | TRAKEŘI | 6 | 168,17 | 176 | 140 | 6 | 50 % |
| 29. | Orságová Jana+8 | BABINEC | 6 | 167,83 | 188 | 127 | 2 | 17 % |
| 30. | Kičmer Tomáš | DOBRÁCI | 6 | 167,50 | 177 | 159 | 6 | 50 % |
| 31. | Fajkus Patrik+4 | LAMPIÓNI | 6 | 165,67 | 175 | 143 | 4 | 33 % |
| 32. | Kutáč Vladimír | SMOG | 6 | 160,67 | 191 | 136 | 2 | 17 % |
| 33. | Morys Žaneta+8 | SMOG | 3 | 160,67 | 163 | 145 | 2 | 33 % |
| 34. | Häusler Milan | GAMA | 3 | 157,00 | 174 | 145 | 2 | 33 % |
| 35. | Ožana Roman | HUJAŘI | 3 | 153,00 | 179 | 120 | 2 | 33 % |
| 36. | Dovhunová Miloslava+8 | BABINEC | 6 | 150,50 | 168 | 127 | 2 | 17 % |
| 37. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 140,50 | 151 | 113 | 0 | 0 % |
| 38. | Kavka Vítězslav+8 | SMOG | 3 | 128,00 | 135 | 97 | 2 | 33 % |
| 39. | Lipka Miloslav+4 | GAMA | 3 | 123,67 | 131 | 98 | 0 | 0 % |