Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Schindler Radek | TRAKEŘI | 6 | 235,83 | 263 | 202 | 12 | 100 % |
| 2. | Kičmer Vojtěch | DOBRÁCI | 6 | 199,67 | 238 | 151 | 6 | 50 % |
| 3. | Mácha Ivan | URNA | 6 | 195,83 | 216 | 178 | 10 | 83 % |
| 4. | Mihulka Josef+4 | TRAKEŘI | 6 | 195,00 | 224 | 157 | 8 | 67 % |
| 5. | Kutáč Vladimír | SMOG | 6 | 194,83 | 242 | 158 | 6 | 50 % |
| 6. | Orság Karel | LAMPIÓNI | 6 | 194,83 | 263 | 150 | 6 | 50 % |
| 7. | Zedník Miroslav | JEŠTĚŘI | 6 | 193,83 | 224 | 149 | 10 | 83 % |
| 8. | Janusz Radim | STATOVAR | 6 | 181,33 | 203 | 148 | 2 | 17 % |
| 9. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 181,17 | 216 | 138 | 6 | 50 % |
| 10. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 180,83 | 194 | 143 | 8 | 67 % |
| 11. | Orságová Jana+8 | BABINEC | 6 | 180,67 | 192 | 140 | 12 | 100 % |
| 12. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 3 | 180,67 | 197 | 171 | 6 | 100 % |
| 13. | Indra Martin | URNA | 6 | 179,17 | 199 | 153 | 10 | 83 % |
| 14. | Malurek Václav | STATOVAR | 6 | 179,00 | 194 | 155 | 4 | 33 % |
| 15. | Lysek Petr | PERMONÍCI | 6 | 178,50 | 232 | 145 | 7 | 58 % |
| 16. | Novák Miroslav+4 | URNA | 6 | 176,67 | 205 | 129 | 4 | 33 % |
| 17. | Poprocký Michal+8 | GAMA | 6 | 175,50 | 188 | 150 | 6 | 50 % |
| 18. | Adamec Petr | JMJ TEAM | 6 | 174,00 | 189 | 159 | 6 | 50 % |
| 19. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 173,50 | 191 | 153 | 6 | 50 % |
| 20. | Jurečka Radim | JMJ TEAM | 6 | 172,83 | 183 | 161 | 4 | 33 % |
| 21. | Zářecký Vlastimil+8 | LAMPIÓNI | 6 | 171,83 | 226 | 123 | 8 | 67 % |
| 22. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 6 | 170,00 | 203 | 136 | 6 | 50 % |
| 23. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 6 | 169,67 | 193 | 136 | 8 | 67 % |
| 24. | Maťaťa Marcel | SMOG | 6 | 168,67 | 202 | 146 | 4 | 33 % |
| 25. | Kičmer Tomáš | DOBRÁCI | 6 | 168,50 | 204 | 148 | 4 | 33 % |
| 26. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 3 | 168,00 | 178 | 154 | 0 | 0 % |
| 27. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 3 | 168,00 | 193 | 154 | 4 | 67 % |
| 28. | Häusler Milan | GAMA | 6 | 167,83 | 236 | 137 | 4 | 33 % |
| 29. | Rambousek Kamil | BABINEC | 6 | 167,33 | 202 | 139 | 4 | 33 % |
| 30. | Juřica Lubomír+8 | TRAKEŘI | 6 | 165,00 | 195 | 121 | 4 | 33 % |
| 31. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 161,67 | 210 | 134 | 4 | 33 % |
| 32. | Kubátko Vlastimil+4 | DOBRÁCI | 6 | 161,50 | 184 | 123 | 6 | 50 % |
| 33. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 161,00 | 191 | 138 | 6 | 50 % |
| 34. | Lesniaková Miloslava+8 | BABINEC | 6 | 160,17 | 187 | 116 | 4 | 33 % |
| 35. | Petřkovský Ladislav+8 | SMOG | 3 | 158,67 | 165 | 143 | 2 | 33 % |
| 36. | Pilch Jiří | JEŠTĚŘI | 6 | 157,00 | 190 | 122 | 6 | 50 % |
| 37. | Klus František | HUJAŘI | 3 | 156,67 | 170 | 150 | 2 | 33 % |
| 38. | Dvořák Jaroslav+4 | GAMA | 3 | 151,67 | 150 | 146 | 1 | 17 % |
| 39. | Morys Žaneta+8 | SMOG | 3 | 145,33 | 164 | 104 | 0 | 0 % |
| 40. | Lipka Miloslav+4 | GAMA | 3 | 137,00 | 154 | 109 | 0 | 0 % |