Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Orság Karel | LAMPIÓNI | 6 | 208,50 | 268 | 150 | 12 | 100 % |
| 2. | Schindler Radek | TRAKEŘI | 6 | 198,00 | 230 | 163 | 10 | 83 % |
| 3. | Mácha Ivan | URNA | 6 | 197,83 | 246 | 156 | 12 | 100 % |
| 4. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 194,00 | 257 | 149 | 10 | 83 % |
| 5. | Kičmer Vojtěch | DOBRÁCI | 6 | 192,00 | 214 | 171 | 10 | 83 % |
| 6. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 190,00 | 223 | 159 | 12 | 100 % |
| 7. | Orságová Jana+8 | BABINEC | 6 | 188,83 | 213 | 157 | 6 | 50 % |
| 8. | Zedník Miroslav | JEŠTĚŘI | 6 | 185,00 | 237 | 154 | 8 | 67 % |
| 9. | Kutáč Vladimír | SMOG | 6 | 182,83 | 216 | 157 | 9 | 75 % |
| 10. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 182,00 | 203 | 152 | 6 | 50 % |
| 11. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 181,67 | 189 | 170 | 6 | 50 % |
| 12. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 181,17 | 194 | 167 | 10 | 83 % |
| 13. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 180,83 | 180 | 165 | 6 | 50 % |
| 14. | Rambousek Kamil | BABINEC | 6 | 180,00 | 226 | 147 | 4 | 33 % |
| 15. | Pilch Jiří | JEŠTĚŘI | 6 | 178,83 | 202 | 161 | 4 | 33 % |
| 16. | Mihulka Josef+4 | TRAKEŘI | 6 | 178,00 | 189 | 157 | 6 | 50 % |
| 17. | Bucha Radovan | URNA | 6 | 176,50 | 205 | 155 | 10 | 83 % |
| 18. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 176,33 | 199 | 147 | 8 | 67 % |
| 19. | Klus František | HUJAŘI | 6 | 176,33 | 211 | 158 | 6 | 50 % |
| 20. | Petřkovský Ladislav+8 | SMOG | 3 | 175,67 | 182 | 159 | 4 | 67 % |
| 21. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 175,33 | 198 | 140 | 6 | 50 % |
| 22. | Poprocký Michal+8 | GAMA | 6 | 172,83 | 198 | 127 | 4 | 33 % |
| 23. | Jurečka Radim | JMJ TEAM | 6 | 171,17 | 188 | 145 | 4 | 33 % |
| 24. | Juřica Lubomír+8 | TRAKEŘI | 6 | 170,67 | 244 | 110 | 6 | 50 % |
| 25. | Maťaťa Marcel | SMOG | 6 | 170,17 | 212 | 144 | 4 | 33 % |
| 26. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 6 | 169,17 | 188 | 153 | 2 | 17 % |
| 27. | Kičmer Tomáš | DOBRÁCI | 6 | 168,33 | 212 | 137 | 4 | 33 % |
| 28. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 6 | 165,83 | 209 | 110 | 6 | 50 % |
| 29. | Novák Miroslav+4 | URNA | 6 | 165,83 | 192 | 147 | 4 | 33 % |
| 30. | Kubátko Vlastimil+4 | DOBRÁCI | 6 | 157,17 | 176 | 125 | 5 | 42 % |
| 31. | Häusler Milan | GAMA | 6 | 154,17 | 178 | 134 | 2 | 17 % |
| 32. | Ožana Roman | HUJAŘI | 3 | 153,67 | 192 | 109 | 2 | 33 % |
| 33. | Fajkus Patrik+4 | LAMPIÓNI | 6 | 151,00 | 177 | 116 | 6 | 50 % |
| 34. | Lesniaková Miloslava+8 | BABINEC | 6 | 150,83 | 165 | 134 | 0 | 0 % |
| 35. | Dvořáková Dagmar+12 | GAMA | 3 | 150,00 | 145 | 131 | 0 | 0 % |
| 36. | Hrubý Josef+4 | JMJ TEAM | 6 | 149,83 | 169 | 121 | 2 | 17 % |
| 37. | Morys Žaneta+8 | SMOG | 3 | 149,00 | 146 | 132 | 0 | 0 % |
| 38. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 3 | 143,33 | 150 | 138 | 0 | 0 % |
| 39. | Lipka Miloslav+4 | GAMA | 3 | 136,00 | 137 | 127 | 0 | 0 % |