Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Bucha Radovan | URNA | 6 | 208,50 | 246 | 162 | 10 | 83 % |
| 2. | Schindler Radek | TRAKEŘI | 6 | 208,50 | 245 | 177 | 12 | 100 % |
| 3. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 198,83 | 245 | 172 | 10 | 83 % |
| 4. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 196,83 | 211 | 169 | 8 | 67 % |
| 5. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 196,67 | 215 | 153 | 10 | 83 % |
| 6. | Mihulka Josef+4 | TRAKEŘI | 6 | 189,83 | 232 | 153 | 12 | 100 % |
| 7. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 189,67 | 212 | 162 | 10 | 83 % |
| 8. | Indra Martin | URNA | 6 | 188,50 | 226 | 115 | 8 | 67 % |
| 9. | Bohačík Milan | JMJ TEAM | 6 | 187,50 | 221 | 156 | 8 | 67 % |
| 10. | Maťaťa Marcel | SMOG | 6 | 184,33 | 192 | 177 | 6 | 50 % |
| 11. | Zedník Miroslav | JEŠTĚŘI | 6 | 183,33 | 212 | 130 | 6 | 50 % |
| 12. | Kutáč Vladimír | SMOG | 6 | 182,83 | 192 | 177 | 6 | 50 % |
| 13. | Klus František | HUJAŘI | 6 | 180,83 | 220 | 151 | 5 | 42 % |
| 14. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 180,00 | 225 | 136 | 8 | 67 % |
| 15. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 3 | 179,67 | 190 | 169 | 3 | 50 % |
| 16. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 6 | 176,33 | 192 | 157 | 2 | 17 % |
| 17. | Jurečka Radim | JMJ TEAM | 6 | 175,83 | 190 | 166 | 10 | 83 % |
| 18. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 6 | 175,17 | 193 | 134 | 2 | 17 % |
| 19. | Rambousek Kamil | BABINEC | 6 | 173,17 | 211 | 128 | 4 | 33 % |
| 20. | Pilch Jiří | JEŠTĚŘI | 6 | 172,83 | 189 | 147 | 6 | 50 % |
| 21. | Fajkus Patrik+4 | LAMPIÓNI | 6 | 172,67 | 219 | 147 | 8 | 67 % |
| 22. | Orságová Jana+8 | BABINEC | 6 | 168,50 | 181 | 121 | 6 | 50 % |
| 23. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 168,50 | 201 | 136 | 6 | 50 % |
| 24. | Lysek Petr | PERMONÍCI | 6 | 167,00 | 189 | 148 | 6 | 50 % |
| 25. | Orság Karel | LAMPIÓNI | 6 | 167,00 | 201 | 116 | 8 | 67 % |
| 26. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 164,00 | 195 | 135 | 8 | 67 % |
| 27. | Poprocký Michal+8 | GAMA | 6 | 163,33 | 200 | 121 | 2 | 17 % |
| 28. | Kubátko Vlastimil+4 | DOBRÁCI | 6 | 162,83 | 191 | 119 | 4 | 33 % |
| 29. | Kičmer Vojtěch | DOBRÁCI | 6 | 162,17 | 181 | 130 | 6 | 50 % |
| 30. | Janusz Radim | STATOVAR | 3 | 160,67 | 199 | 138 | 2 | 33 % |
| 31. | Juřica Lubomír+8 | TRAKEŘI | 6 | 157,33 | 176 | 122 | 6 | 50 % |
| 32. | Novák Miroslav+4 | URNA | 6 | 157,00 | 179 | 127 | 4 | 33 % |
| 33. | Dvořáková Dagmar+12 | GAMA | 6 | 152,00 | 161 | 127 | 4 | 33 % |
| 34. | Kičmer Tomáš | DOBRÁCI | 6 | 148,83 | 183 | 125 | 0 | 0 % |
| 35. | Dvořák Jaroslav+4 | GAMA | 6 | 143,83 | 156 | 120 | 0 | 0 % |
| 36. | Petřkovský Ladislav+8 | SMOG | 6 | 140,33 | 144 | 116 | 0 | 0 % |
| 37. | Dovhunová Miloslava+8 | BABINEC | 6 | 138,00 | 153 | 112 | 0 | 0 % |