Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Schindler Radek | TRAKEŘI | 6 | 226,67 | 258 | 182 | 12 | 100 % |
| 2. | Kutáč Vladimír | SMOG | 6 | 204,33 | 236 | 181 | 12 | 100 % |
| 3. | Orság Karel | LAMPIÓNI | 6 | 198,83 | 244 | 167 | 6 | 50 % |
| 4. | Mihulka Josef+4 | TRAKEŘI | 6 | 198,50 | 247 | 161 | 8 | 67 % |
| 5. | Mácha Ivan | URNA | 6 | 195,67 | 226 | 171 | 10 | 83 % |
| 6. | Klus František | HUJAŘI | 6 | 195,00 | 249 | 161 | 8 | 67 % |
| 7. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 194,17 | 218 | 170 | 8 | 67 % |
| 8. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 191,83 | 244 | 141 | 8 | 67 % |
| 9. | Orságová Jana+8 | BABINEC | 6 | 183,33 | 199 | 149 | 6 | 50 % |
| 10. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 6 | 180,83 | 225 | 146 | 4 | 33 % |
| 11. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 180,50 | 201 | 146 | 6 | 50 % |
| 12. | Maťaťa Marcel | SMOG | 6 | 180,50 | 202 | 156 | 6 | 50 % |
| 13. | Dvořáková Dagmar+12 | GAMA | 6 | 179,83 | 194 | 147 | 12 | 100 % |
| 14. | Kičmer Tomáš | DOBRÁCI | 6 | 177,00 | 232 | 139 | 6 | 50 % |
| 15. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 174,33 | 194 | 146 | 6 | 50 % |
| 16. | Bucha Radovan | URNA | 6 | 173,67 | 216 | 128 | 8 | 67 % |
| 17. | Pilch Jiří | JEŠTĚŘI | 6 | 172,50 | 189 | 152 | 8 | 67 % |
| 18. | Indra Martin | URNA | 6 | 170,83 | 203 | 149 | 10 | 83 % |
| 19. | Kubátko Vlastimil+4 | DOBRÁCI | 6 | 167,67 | 181 | 130 | 6 | 50 % |
| 20. | Zářecký Vlastimil+8 | LAMPIÓNI | 6 | 167,00 | 179 | 137 | 4 | 33 % |
| 21. | Kičmer Vojtěch | DOBRÁCI | 6 | 166,00 | 214 | 129 | 6 | 50 % |
| 22. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 166,00 | 210 | 143 | 4 | 33 % |
| 23. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 6 | 163,67 | 209 | 137 | 2 | 17 % |
| 24. | Jurečka Radim | JMJ TEAM | 6 | 162,67 | 193 | 125 | 6 | 50 % |
| 25. | Janusz Radim | STATOVAR | 6 | 162,50 | 191 | 129 | 2 | 17 % |
| 26. | Rambousek Kamil | BABINEC | 6 | 161,33 | 192 | 130 | 4 | 33 % |
| 27. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 160,83 | 190 | 136 | 6 | 50 % |
| 28. | Dovhunová Miloslava+8 | BABINEC | 6 | 160,00 | 164 | 128 | 4 | 33 % |
| 29. | Morys Žaneta+8 | SMOG | 6 | 158,00 | 187 | 119 | 4 | 33 % |
| 30. | Juřica Lubomír+8 | TRAKEŘI | 3 | 157,00 | 164 | 133 | 0 | 0 % |
| 31. | Zedník Miroslav | JEŠTĚŘI | 6 | 156,67 | 170 | 137 | 8 | 67 % |
| 32. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 155,83 | 189 | 128 | 2 | 17 % |
| 33. | Adamec Petr | JMJ TEAM | 6 | 155,50 | 171 | 135 | 6 | 50 % |
| 34. | Malurek Václav | STATOVAR | 6 | 155,00 | 189 | 118 | 2 | 17 % |
| 35. | Pazděra Jaroslav | TRAKEŘI | 3 | 154,33 | 181 | 137 | 0 | 0 % |
| 36. | Dvořák Jaroslav+4 | GAMA | 3 | 147,00 | 168 | 106 | 2 | 33 % |
| 37. | Häusler Milan | GAMA | 3 | 145,00 | 174 | 126 | 2 | 33 % |
| 38. | Lipka Miloslav+4 | GAMA | 6 | 127,83 | 135 | 109 | 2 | 17 % |