Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Mihulka Josef+4 | TRAKEŘI | 6 | 205,00 | 255 | 167 | 6 | 50 % |
| 2. | Mácha Ivan | URNA | 6 | 201,33 | 212 | 192 | 8 | 67 % |
| 3. | Lysek Petr | PERMONÍCI | 6 | 198,83 | 221 | 158 | 8 | 67 % |
| 4. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 197,00 | 224 | 161 | 6 | 50 % |
| 5. | Bohačík Milan | JMJ TEAM | 6 | 196,17 | 230 | 163 | 12 | 100 % |
| 6. | Kutáč Vladimír | SMOG | 6 | 195,00 | 212 | 178 | 4 | 33 % |
| 7. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 3 | 193,67 | 224 | 167 | 6 | 100 % |
| 8. | Schindler Radek | TRAKEŘI | 6 | 192,00 | 248 | 149 | 8 | 67 % |
| 9. | Kičmer Vojtěch | DOBRÁCI | 6 | 187,67 | 206 | 127 | 8 | 67 % |
| 10. | Rambousek Kamil | BABINEC | 6 | 186,50 | 225 | 159 | 6 | 50 % |
| 11. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 3 | 186,00 | 215 | 147 | 2 | 33 % |
| 12. | Pilch Jiří | JEŠTĚŘI | 6 | 185,50 | 215 | 169 | 10 | 83 % |
| 13. | Fajkus Patrik+4 | LAMPIÓNI | 6 | 185,17 | 217 | 155 | 12 | 100 % |
| 14. | Orság Karel | LAMPIÓNI | 6 | 183,00 | 213 | 156 | 6 | 50 % |
| 15. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 181,67 | 196 | 176 | 6 | 50 % |
| 16. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 181,50 | 225 | 165 | 6 | 50 % |
| 17. | Poprocký Michal+8 | GAMA | 6 | 180,17 | 218 | 122 | 10 | 83 % |
| 18. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 180,17 | 217 | 121 | 8 | 67 % |
| 19. | Juřica Lubomír+8 | TRAKEŘI | 6 | 179,83 | 189 | 147 | 2 | 17 % |
| 20. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 6 | 178,50 | 193 | 157 | 10 | 83 % |
| 21. | Lipka Miloslav+4 | GAMA | 3 | 178,33 | 192 | 156 | 2 | 33 % |
| 22. | Adamec Petr | JMJ TEAM | 6 | 176,33 | 198 | 150 | 6 | 50 % |
| 23. | Kubátko Vlastimil+4 | DOBRÁCI | 6 | 175,83 | 193 | 149 | 8 | 67 % |
| 24. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 172,67 | 176 | 144 | 2 | 17 % |
| 25. | Klus František | HUJAŘI | 6 | 172,17 | 185 | 150 | 4 | 33 % |
| 26. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 171,67 | 204 | 141 | 4 | 33 % |
| 27. | Bucha Radovan | URNA | 6 | 171,00 | 192 | 144 | 6 | 50 % |
| 28. | Maťaťa Marcel | SMOG | 3 | 170,00 | 191 | 150 | 2 | 33 % |
| 29. | Orságová Jana+8 | BABINEC | 6 | 168,00 | 176 | 142 | 8 | 67 % |
| 30. | Morys Žaneta+8 | SMOG | 6 | 163,67 | 183 | 121 | 4 | 33 % |
| 31. | Ulička Antonín+8 | HUJAŘI | 6 | 163,17 | 179 | 134 | 4 | 33 % |
| 32. | Dvořáková Dagmar+12 | GAMA | 6 | 162,83 | 173 | 140 | 6 | 50 % |
| 33. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 6 | 162,67 | 161 | 146 | 2 | 17 % |
| 34. | Švidrnoch Jiří | JEŠTĚŘI | 6 | 161,33 | 213 | 118 | 6 | 50 % |
| 35. | Häusler Milan | GAMA | 3 | 157,33 | 169 | 146 | 2 | 33 % |
| 36. | Novák Miroslav+4 | URNA | 6 | 156,83 | 181 | 123 | 0 | 0 % |
| 37. | Kičmer Tomáš | DOBRÁCI | 6 | 155,33 | 178 | 126 | 4 | 33 % |
| 38. | Dovhunová Miloslava+8 | BABINEC | 6 | 154,33 | 172 | 131 | 2 | 17 % |
| 39. | Petřkovský Ladislav+8 | SMOG | 3 | 153,33 | 172 | 119 | 0 | 0 % |