Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Orság Karel | LAMPIÓNI | 6 | 215,17 | 244 | 190 | 12 | 100 % |
| 2. | Indra Martin | URNA | 6 | 204,33 | 227 | 164 | 12 | 100 % |
| 3. | Kičmer Vojtěch | DOBRÁCI | 6 | 203,00 | 245 | 174 | 8 | 67 % |
| 4. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 198,83 | 224 | 163 | 10 | 83 % |
| 5. | Schindler Radek | TRAKEŘI | 6 | 194,67 | 215 | 182 | 8 | 67 % |
| 6. | Bucha Radovan | URNA | 6 | 191,67 | 217 | 151 | 10 | 83 % |
| 7. | Dvořáková Dagmar+12 | GAMA | 3 | 191,33 | 200 | 167 | 4 | 67 % |
| 8. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 190,50 | 206 | 161 | 8 | 67 % |
| 9. | Jurečka Radim | JMJ TEAM | 6 | 188,50 | 226 | 151 | 4 | 33 % |
| 10. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 186,00 | 202 | 152 | 6 | 50 % |
| 11. | Kutáč Vladimír | SMOG | 6 | 185,00 | 206 | 158 | 8 | 67 % |
| 12. | Mihulka Josef+4 | TRAKEŘI | 6 | 184,67 | 209 | 116 | 6 | 50 % |
| 13. | Mácha Ivan | URNA | 6 | 183,33 | 221 | 152 | 6 | 50 % |
| 14. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 182,17 | 200 | 159 | 10 | 83 % |
| 15. | Zedník Miroslav | JEŠTĚŘI | 6 | 181,83 | 215 | 154 | 8 | 67 % |
| 16. | Lysek Petr | PERMONÍCI | 6 | 177,67 | 191 | 160 | 6 | 50 % |
| 17. | Morys Žaneta+8 | SMOG | 3 | 177,33 | 183 | 152 | 4 | 67 % |
| 18. | Kičmer Tomáš | DOBRÁCI | 6 | 175,67 | 227 | 156 | 6 | 50 % |
| 19. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 175,33 | 200 | 141 | 6 | 50 % |
| 20. | Juřica Lubomír+8 | TRAKEŘI | 6 | 175,00 | 200 | 129 | 4 | 33 % |
| 21. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 174,50 | 202 | 141 | 5 | 42 % |
| 22. | Adamec Petr | JMJ TEAM | 6 | 173,67 | 214 | 148 | 8 | 67 % |
| 23. | Klus František | HUJAŘI | 6 | 172,17 | 191 | 156 | 2 | 17 % |
| 24. | Janusz Radim | STATOVAR | 6 | 171,83 | 197 | 146 | 4 | 33 % |
| 25. | Maťaťa Marcel | SMOG | 6 | 171,67 | 245 | 132 | 4 | 33 % |
| 26. | Petřkovský Ladislav+8 | SMOG | 3 | 169,00 | 180 | 137 | 1 | 17 % |
| 27. | Pilch Jiří | JEŠTĚŘI | 6 | 168,33 | 196 | 136 | 9 | 75 % |
| 28. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 6 | 167,50 | 196 | 120 | 2 | 17 % |
| 29. | Poprocký Michal+8 | GAMA | 6 | 167,00 | 170 | 140 | 2 | 17 % |
| 30. | Rambousek Kamil | BABINEC | 6 | 166,00 | 200 | 127 | 4 | 33 % |
| 31. | Orságová Jana+8 | BABINEC | 5 | 163,80 | 172 | 141 | 9 | 90 % |
| 32. | Zářecký Vlastimil+8 | LAMPIÓNI | 6 | 162,67 | 199 | 117 | 6 | 50 % |
| 33. | Häusler Milan | GAMA | 6 | 158,50 | 180 | 116 | 2 | 17 % |
| 34. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 158,33 | 171 | 133 | 4 | 33 % |
| 35. | Dovhunová Miloslava+8 | BABINEC | 6 | 158,17 | 179 | 126 | 3 | 25 % |
| 36. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 6 | 152,83 | 171 | 138 | 3 | 25 % |
| 37. | Kubátko Vlastimil+4 | DOBRÁCI | 6 | 152,00 | 178 | 102 | 2 | 17 % |
| 38. | Dvořák Jaroslav+4 | GAMA | 3 | 148,67 | 157 | 132 | 0 | 0 % |
| Dovhun Dušan | BABINEC | 1 | 135,00 | 135 | 135 | 0 | 0 % |