Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Mácha Ivan | ONDRÁŠ | 6 | 204,17 | 259 | 180 | 6 | 50 % |
| 2. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 201,67 | 244 | 159 | 12 | 100 % |
| 3. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 6 | 194,67 | 211 | 170 | 10 | 83 % |
| 4. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 189,83 | 234 | 157 | 8 | 67 % |
| 5. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 183,83 | 200 | 157 | 8 | 67 % |
| 6. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 6 | 183,83 | 198 | 157 | 8 | 67 % |
| 7. | Valošek Tomáš | SMOG | 6 | 183,83 | 213 | 147 | 4 | 33 % |
| 8. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 183,83 | 210 | 154 | 6 | 50 % |
| 9. | Zářecký Vlastimil | LAMPIÓNI | 6 | 183,33 | 206 | 163 | 6 | 50 % |
| 10. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 183,00 | 210 | 145 | 10 | 83 % |
| 11. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 6 | 180,00 | 201 | 157 | 8 | 67 % |
| 12. | Mazur Václav | PERMONÍCI | 3 | 179,00 | 185 | 169 | 6 | 100 % |
| 13. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 176,17 | 223 | 140 | 6 | 50 % |
| 14. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 6 | 174,83 | 204 | 145 | 10 | 83 % |
| 15. | Pazděra Jaroslav | ONDRÁŠ | 6 | 174,67 | 194 | 157 | 4 | 33 % |
| 16. | Jelínková Vladimíra+8 | JMJ TEAM | 6 | 174,17 | 198 | 127 | 8 | 67 % |
| 17. | Macko Dalibor | JMJ TEAM | 6 | 172,50 | 197 | 149 | 2 | 17 % |
| 18. | Dušek Karel | MEXICO | 6 | 170,83 | 196 | 142 | 8 | 67 % |
| 19. | Novák Miroslav | ONDRÁŠ | 6 | 168,67 | 192 | 150 | 4 | 33 % |
| 20. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 3 | 168,67 | 191 | 132 | 2 | 33 % |
| 21. | Vlach Zdeněk | JEŠTĚŘI | 6 | 168,00 | 178 | 150 | 6 | 50 % |
| 22. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 167,83 | 182 | 142 | 7 | 58 % |
| 23. | Kaláb Petr | SMOG | 4 | 167,50 | 201 | 150 | 2 | 25 % |
| 24. | Juřica Lubomír | TRAKEŘI | 6 | 166,00 | 212 | 135 | 6 | 50 % |
| 25. | Uherek Jan | MEXICO | 6 | 165,33 | 188 | 126 | 12 | 100 % |
| 26. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 6 | 164,33 | 200 | 126 | 6 | 50 % |
| 27. | Bělunek Miroslav | MEXICO | 6 | 160,50 | 181 | 150 | 6 | 50 % |
| 28. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 6 | 159,17 | 206 | 137 | 4 | 33 % |
| 29. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 156,67 | 178 | 139 | 0 | 0 % |
| 30. | Cáb Jan | GAMA | 3 | 154,33 | 185 | 128 | 2 | 33 % |
| 31. | Petřkovský Ladislav | SMOG | 6 | 153,50 | 202 | 116 | 4 | 33 % |
| 32. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 6 | 151,00 | 164 | 111 | 6 | 50 % |
| 33. | Lipka Miloslav | GAMA | 3 | 147,67 | 169 | 122 | 2 | 33 % |
| 34. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 6 | 146,83 | 149 | 129 | 4 | 33 % |
| 35. | Dvořáková Dagmar+8 | GAMA | 6 | 145,83 | 152 | 122 | 4 | 33 % |
| 36. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 6 | 145,17 | 170 | 113 | 2 | 17 % |
| 37. | Chlopčík Jiří | JEŠTĚŘI | 6 | 140,67 | 161 | 115 | 4 | 33 % |
| 38. | Lýsek Erik | TRAKEŘI | 6 | 139,17 | 156 | 112 | 3 | 25 % |
| Kavka Vítězslav | SMOG | 2 | 135,00 | 142 | 128 | 0 | 0 % |