Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Valošek Tomáš | SMOG | 6 | 204,83 | 232 | 163 | 9 | 75 % |
| 2. | Dušek Karel | MEXICO | 6 | 195,67 | 225 | 172 | 9 | 75 % |
| 3. | Zářecký Vlastimil | LAMPIÓNI | 6 | 185,33 | 217 | 144 | 6 | 50 % |
| 4. | Mácha Ivan | ONDRÁŠ | 6 | 185,17 | 232 | 160 | 7 | 58 % |
| 5. | Pazděra Jaroslav | ONDRÁŠ | 6 | 182,17 | 214 | 166 | 8 | 67 % |
| 6. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 180,33 | 189 | 160 | 12 | 100 % |
| 7. | Krusberský Ladislav | JMJ TEAM | 6 | 180,00 | 195 | 172 | 8 | 67 % |
| 8. | Mazur Václav | PERMONÍCI | 6 | 179,83 | 203 | 168 | 8 | 67 % |
| 9. | Kaláb Petr | SMOG | 4 | 179,75 | 209 | 144 | 4 | 50 % |
| 10. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 6 | 179,50 | 210 | 132 | 4 | 33 % |
| 11. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 179,33 | 224 | 151 | 8 | 67 % |
| 12. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 6 | 176,50 | 202 | 139 | 10 | 83 % |
| 13. | Novák Miroslav | ONDRÁŠ | 6 | 176,17 | 198 | 159 | 6 | 50 % |
| 14. | Mihalcsak Silvester | STATOVAR | 6 | 175,83 | 201 | 148 | 8 | 67 % |
| 15. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 174,33 | 195 | 144 | 8 | 67 % |
| 16. | Mihulka Josef | TRAKEŘI | 6 | 173,33 | 202 | 138 | 10 | 83 % |
| 17. | Vlach Zdeněk | JEŠTĚŘI | 6 | 170,50 | 203 | 157 | 5 | 42 % |
| 18. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 6 | 169,50 | 194 | 134 | 10 | 83 % |
| 19. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 167,33 | 203 | 147 | 10 | 83 % |
| 20. | Uherek Jan | MEXICO | 6 | 167,00 | 182 | 142 | 6 | 50 % |
| 21. | Klus František | HUJAŘI | 3 | 167,00 | 182 | 157 | 1 | 17 % |
| 22. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 166,67 | 186 | 134 | 4 | 33 % |
| 23. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 6 | 166,33 | 202 | 148 | 8 | 67 % |
| 24. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 162,50 | 182 | 151 | 3 | 25 % |
| 25. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 3 | 162,00 | 190 | 127 | 2 | 33 % |
| 26. | Ožana Roman | HUJAŘI | 3 | 161,67 | 199 | 102 | 4 | 67 % |
| 27. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 6 | 160,50 | 177 | 126 | 2 | 17 % |
| 28. | Dvořáková Dagmar+8 | GAMA | 6 | 160,33 | 169 | 127 | 2 | 17 % |
| 29. | Juřica Lubomír | TRAKEŘI | 6 | 159,83 | 208 | 128 | 10 | 83 % |
| 30. | Bělunek Miroslav | MEXICO | 6 | 156,83 | 182 | 114 | 8 | 67 % |
| 31. | Macko Dalibor | JMJ TEAM | 6 | 156,50 | 179 | 117 | 2 | 17 % |
| 32. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 6 | 156,33 | 179 | 136 | 2 | 17 % |
| 33. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 3 | 153,00 | 161 | 127 | 0 | 0 % |
| 34. | Chlopčík Jiří | JEŠTĚŘI | 6 | 149,33 | 176 | 120 | 4 | 33 % |
| 35. | Chladilová Jindřiška+8 | BABINEC | 6 | 147,33 | 173 | 109 | 2 | 17 % |
| 36. | Petřkovský Ladislav | SMOG | 6 | 147,00 | 193 | 123 | 2 | 17 % |
| 37. | Lipka Miloslav | GAMA | 6 | 141,83 | 167 | 117 | 4 | 33 % |
| Kavka Vítězslav | SMOG | 2 | 137,00 | 148 | 126 | 0 | 0 % | |
| 38. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 3 | 128,67 | 130 | 128 | 0 | 0 % |
| 39. | Cáb Jan | GAMA | 3 | 123,67 | 151 | 110 | 0 | 0 % |