Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Dušek Karel | MEXICO | 6 | 211,00 | 247 | 159 | 10 | 83 % |
| 2. | Pazděra Jaroslav | ONDRÁŠ | 6 | 201,67 | 232 | 181 | 12 | 100 % |
| 3. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 3 | 201,00 | 216 | 178 | 6 | 100 % |
| 4. | Rozmarin Milan | LAMPIÓNI | 3 | 198,33 | 214 | 180 | 4 | 67 % |
| 5. | Klus František | HUJAŘI | 3 | 194,00 | 221 | 158 | 6 | 100 % |
| 6. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 6 | 187,17 | 204 | 161 | 8 | 67 % |
| 7. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 185,00 | 200 | 167 | 10 | 83 % |
| 8. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 185,00 | 235 | 145 | 9 | 75 % |
| 9. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 184,67 | 212 | 158 | 6 | 50 % |
| 10. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 181,83 | 214 | 141 | 10 | 83 % |
| 11. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 6 | 179,83 | 234 | 149 | 8 | 67 % |
| 12. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 179,83 | 204 | 151 | 4 | 33 % |
| 13. | Mácha Ivan | ONDRÁŠ | 6 | 177,50 | 212 | 134 | 8 | 67 % |
| 14. | Kaláb Petr | SMOG | 6 | 176,83 | 200 | 155 | 10 | 83 % |
| 15. | Macháček Pavel | MEXICO | 6 | 176,50 | 201 | 163 | 10 | 83 % |
| 16. | Novák Miroslav | ONDRÁŠ | 6 | 176,33 | 194 | 149 | 8 | 67 % |
| 17. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 174,00 | 189 | 147 | 4 | 33 % |
| 18. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 174,00 | 211 | 141 | 2 | 17 % |
| 19. | Dvořáková Dagmar+8 | GAMA | 6 | 173,00 | 205 | 147 | 6 | 50 % |
| 20. | Jelínková Vladimíra+8 | JMJ TEAM | 6 | 171,67 | 182 | 137 | 8 | 67 % |
| 21. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 6 | 169,50 | 197 | 147 | 4 | 33 % |
| 22. | Mazur Václav | PERMONÍCI | 3 | 169,33 | 176 | 157 | 4 | 67 % |
| 23. | Juřica Lubomír | TRAKEŘI | 6 | 168,67 | 190 | 138 | 8 | 67 % |
| 24. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 6 | 168,00 | 188 | 124 | 4 | 33 % |
| 25. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 6 | 166,50 | 208 | 135 | 2 | 17 % |
| 26. | Exnar Aleš | TRAKEŘI | 6 | 165,17 | 222 | 147 | 8 | 67 % |
| 27. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 3 | 165,00 | 171 | 141 | 0 | 0 % |
| 28. | Macko Dalibor | JMJ TEAM | 6 | 162,50 | 187 | 147 | 8 | 67 % |
| 29. | Lýsek Erik | TRAKEŘI | 6 | 160,33 | 185 | 138 | 4 | 33 % |
| 30. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 6 | 159,33 | 192 | 118 | 2 | 17 % |
| 31. | Petřkovský Ladislav | SMOG | 6 | 158,67 | 200 | 115 | 6 | 50 % |
| 32. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 6 | 156,83 | 179 | 120 | 4 | 33 % |
| 33. | Uherek Jan | MEXICO | 6 | 154,33 | 179 | 133 | 2 | 17 % |
| 34. | Lipka Miloslav | GAMA | 6 | 150,00 | 213 | 127 | 2 | 17 % |
| 35. | Vlach Zdeněk | JEŠTĚŘI | 6 | 149,33 | 199 | 109 | 3 | 25 % |
| 36. | Chlopčík Jiří | JEŠTĚŘI | 6 | 146,67 | 156 | 133 | 1 | 8 % |
| 37. | Zářecký Vlastimil | LAMPIÓNI | 3 | 143,67 | 168 | 123 | 3 | 50 % |
| 38. | Ožana Roman | HUJAŘI | 3 | 143,00 | 159 | 135 | 2 | 33 % |
| 39. | Chladilová Jindřiška+8 | BABINEC | 3 | 142,33 | 141 | 121 | 0 | 0 % |
| 40. | Kavka Vítězslav | SMOG | 6 | 135,17 | 158 | 120 | 0 | 0 % |