Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Mazur Václav | PERMONÍCI | 3 | 216,67 | 224 | 202 | 6 | 100 % |
| 2. | Valošek Tomáš | SMOG | 6 | 202,17 | 243 | 168 | 8 | 67 % |
| 3. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 3 | 195,00 | 236 | 167 | 4 | 67 % |
| 4. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 6 | 194,33 | 213 | 182 | 10 | 83 % |
| 5. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 192,33 | 224 | 154 | 6 | 50 % |
| 6. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 3 | 189,67 | 196 | 179 | 2 | 33 % |
| 7. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 186,50 | 193 | 160 | 6 | 50 % |
| 8. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 6 | 185,33 | 218 | 170 | 10 | 83 % |
| 9. | Pazděra Jaroslav | ONDRÁŠ | 6 | 184,83 | 217 | 145 | 8 | 67 % |
| 10. | Mihulka Josef | TRAKEŘI | 6 | 184,17 | 201 | 145 | 8 | 67 % |
| 11. | Exnar Aleš | TRAKEŘI | 6 | 182,33 | 205 | 155 | 4 | 33 % |
| 12. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 178,67 | 212 | 151 | 8 | 67 % |
| 13. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 176,83 | 212 | 145 | 8 | 67 % |
| 14. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 6 | 176,83 | 232 | 134 | 6 | 50 % |
| 15. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 3 | 174,33 | 182 | 162 | 2 | 33 % |
| 16. | Klus František | HUJAŘI | 6 | 173,00 | 190 | 150 | 8 | 67 % |
| 17. | Bělunek Miroslav | MEXICO | 6 | 170,83 | 180 | 147 | 10 | 83 % |
| 18. | Macko Dalibor | JMJ TEAM | 6 | 170,67 | 193 | 131 | 10 | 83 % |
| 19. | Uherek Jan | MEXICO | 6 | 170,50 | 206 | 134 | 10 | 83 % |
| 20. | Novák Miroslav | ONDRÁŠ | 6 | 170,17 | 189 | 148 | 6 | 50 % |
| 21. | Zářecký Vlastimil | LAMPIÓNI | 3 | 169,33 | 181 | 163 | 4 | 67 % |
| 22. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 169,00 | 192 | 159 | 0 | 0 % |
| 23. | Petřkovský Ladislav | SMOG | 6 | 167,83 | 234 | 125 | 2 | 17 % |
| 24. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 3 | 167,67 | 179 | 134 | 2 | 33 % |
| 25. | Hrubý Josef | JEŠTĚŘI | 6 | 166,17 | 193 | 120 | 8 | 67 % |
| 26. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 6 | 166,00 | 210 | 125 | 4 | 33 % |
| 27. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 163,83 | 205 | 143 | 2 | 17 % |
| 28. | Jelínková Vladimíra+8 | JMJ TEAM | 6 | 163,67 | 181 | 127 | 6 | 50 % |
| 29. | Dušek Karel | MEXICO | 6 | 163,50 | 193 | 150 | 10 | 83 % |
| 30. | Mácha Ivan | ONDRÁŠ | 6 | 162,33 | 191 | 129 | 0 | 0 % |
| 31. | Ožana Roman | HUJAŘI | 3 | 161,67 | 202 | 139 | 4 | 67 % |
| 32. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 158,17 | 187 | 123 | 4 | 33 % |
| 33. | Dvořáková Dagmar+8 | GAMA | 6 | 155,67 | 163 | 132 | 10 | 83 % |
| 34. | Vlach Zdeněk | JEŠTĚŘI | 6 | 153,83 | 180 | 115 | 6 | 50 % |
| 35. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 6 | 152,50 | 170 | 134 | 8 | 67 % |
| 36. | Lipka Miloslav | GAMA | 6 | 151,83 | 189 | 129 | 0 | 0 % |
| 37. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 6 | 148,50 | 161 | 114 | 0 | 0 % |
| 38. | Chlopčík Jiří | JEŠTĚŘI | 6 | 138,17 | 174 | 106 | 4 | 33 % |
| 39. | Chladilová Jindřiška+8 | BABINEC | 3 | 128,00 | 152 | 101 | 0 | 0 % |
| 40. | Kavka Vítězslav | SMOG | 3 | 127,67 | 137 | 112 | 0 | 0 % |
| 41. | Majchráková Květoslava+8 | SMOG | 3 | 127,00 | 129 | 102 | 2 | 33 % |