Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Valošek Tomáš | SMOG | 6 | 210,50 | 263 | 168 | 6 | 50 % |
| 2. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 3 | 204,67 | 216 | 171 | 4 | 67 % |
| 3. | Mácha Ivan | ONDRÁŠ | 6 | 192,67 | 254 | 159 | 8 | 67 % |
| 4. | Mazur Václav | PERMONÍCI | 3 | 191,33 | 199 | 182 | 6 | 100 % |
| 5. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 190,83 | 212 | 176 | 12 | 100 % |
| 6. | Macháček Pavel | MEXICO | 6 | 188,83 | 216 | 143 | 10 | 83 % |
| 7. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 187,83 | 234 | 143 | 8 | 67 % |
| 8. | Zářecký Vlastimil | LAMPIÓNI | 3 | 187,33 | 201 | 179 | 4 | 67 % |
| 9. | Müller Vladimír | TRAKEŘI | 6 | 186,50 | 217 | 168 | 10 | 83 % |
| 10. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 180,00 | 212 | 145 | 10 | 83 % |
| 11. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 6 | 179,50 | 201 | 139 | 8 | 67 % |
| 12. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 177,17 | 200 | 147 | 12 | 100 % |
| 13. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 6 | 175,00 | 210 | 145 | 4 | 33 % |
| 14. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 174,00 | 209 | 133 | 12 | 100 % |
| 15. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 6 | 173,50 | 184 | 148 | 4 | 33 % |
| 16. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 172,33 | 175 | 155 | 6 | 50 % |
| 17. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 6 | 171,17 | 190 | 140 | 4 | 33 % |
| 18. | Pazděra Jaroslav | ONDRÁŠ | 6 | 170,83 | 184 | 159 | 4 | 33 % |
| 19. | Zedník Miroslav | JEŠTĚŘI | 6 | 170,67 | 189 | 146 | 8 | 67 % |
| 20. | Vlach Zdeněk | JEŠTĚŘI | 6 | 170,33 | 205 | 146 | 6 | 50 % |
| 21. | Macko Dalibor | JMJ TEAM | 6 | 170,17 | 225 | 124 | 8 | 67 % |
| 22. | Novák Miroslav | ONDRÁŠ | 6 | 167,50 | 176 | 158 | 6 | 50 % |
| 23. | Juřica Lubomír | TRAKEŘI | 6 | 166,00 | 182 | 149 | 7 | 58 % |
| 24. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 165,83 | 188 | 148 | 6 | 50 % |
| 25. | Uherek Jan | MEXICO | 6 | 164,33 | 189 | 137 | 6 | 50 % |
| 26. | Dvořáková Dagmar+8 | GAMA | 6 | 163,83 | 195 | 122 | 4 | 33 % |
| 27. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 6 | 163,00 | 183 | 139 | 6 | 50 % |
| 28. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 6 | 158,17 | 169 | 118 | 5 | 42 % |
| 29. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 3 | 157,33 | 175 | 142 | 0 | 0 % |
| 30. | Lipka Miloslav | GAMA | 6 | 156,50 | 176 | 122 | 0 | 0 % |
| 31. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 6 | 156,17 | 172 | 144 | 6 | 50 % |
| 32. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 155,67 | 170 | 135 | 4 | 33 % |
| 33. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 6 | 151,67 | 195 | 112 | 2 | 17 % |
| 34. | Petřkovský Ladislav | SMOG | 6 | 149,17 | 195 | 108 | 4 | 33 % |
| 35. | Bělunek Miroslav | MEXICO | 3 | 149,00 | 155 | 137 | 2 | 33 % |
| 36. | Majchráková Květoslava+8 | SMOG | 3 | 148,33 | 145 | 132 | 0 | 0 % |
| 37. | Dušek Karel | MEXICO | 3 | 147,67 | 171 | 127 | 2 | 33 % |
| 38. | Jelínková Vladimíra+8 | JMJ TEAM | 6 | 144,33 | 160 | 96 | 2 | 17 % |
| 39. | Cáb Jan | GAMA | 6 | 135,83 | 177 | 107 | 0 | 0 % |
| 40. | Kavka Vítězslav | SMOG | 3 | 125,00 | 137 | 113 | 0 | 0 % |