Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 6 | 194,33 | 204 | 179 | 12 | 100 % |
| 2. | Novák Miroslav | ONDRÁŠ | 6 | 193,67 | 234 | 169 | 10 | 83 % |
| 3. | Mácha Ivan | ONDRÁŠ | 6 | 193,17 | 215 | 147 | 10 | 83 % |
| 4. | Dušek Karel | MEXICO | 6 | 185,33 | 205 | 159 | 9 | 75 % |
| 5. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 3 | 185,33 | 202 | 165 | 6 | 100 % |
| 6. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 183,33 | 205 | 156 | 12 | 100 % |
| 7. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 183,17 | 216 | 147 | 7 | 58 % |
| 8. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 183,17 | 214 | 163 | 10 | 83 % |
| 9. | Pazděra Jaroslav | ONDRÁŠ | 6 | 182,00 | 202 | 169 | 10 | 83 % |
| 10. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 180,50 | 192 | 155 | 8 | 67 % |
| 11. | Mazur Václav | PERMONÍCI | 3 | 179,67 | 184 | 177 | 6 | 100 % |
| 12. | Valošek Tomáš | SMOG | 6 | 177,00 | 210 | 160 | 7 | 58 % |
| 13. | Macko Dalibor | JMJ TEAM | 6 | 175,67 | 204 | 147 | 6 | 50 % |
| 14. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 172,33 | 221 | 145 | 8 | 67 % |
| 15. | Zářecký Vlastimil | LAMPIÓNI | 6 | 171,50 | 219 | 134 | 6 | 50 % |
| 16. | Dvořáková Dagmar+8 | GAMA | 6 | 171,00 | 200 | 129 | 4 | 33 % |
| 17. | Klus František | HUJAŘI | 6 | 170,67 | 203 | 155 | 2 | 17 % |
| 18. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 6 | 170,00 | 187 | 147 | 4 | 33 % |
| 19. | Mihulka Josef | TRAKEŘI | 6 | 169,00 | 183 | 160 | 2 | 17 % |
| 20. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 168,83 | 213 | 139 | 4 | 33 % |
| 21. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 6 | 168,17 | 189 | 148 | 3 | 25 % |
| 22. | Jelínková Vladimíra+8 | JMJ TEAM | 6 | 167,00 | 198 | 131 | 8 | 67 % |
| 23. | Uherek Jan | MEXICO | 6 | 165,67 | 192 | 146 | 6 | 50 % |
| 24. | Petřkovský Ladislav | SMOG | 6 | 164,83 | 189 | 137 | 6 | 50 % |
| 25. | Zedník Miroslav | JEŠTĚŘI | 6 | 162,67 | 176 | 141 | 8 | 67 % |
| 26. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 6 | 162,00 | 168 | 136 | 2 | 17 % |
| 27. | Juřica Lubomír | TRAKEŘI | 6 | 161,83 | 176 | 147 | 2 | 17 % |
| 28. | Exnar Aleš | TRAKEŘI | 6 | 161,33 | 193 | 136 | 4 | 33 % |
| 29. | Bělunek Miroslav | MEXICO | 6 | 159,83 | 171 | 150 | 8 | 67 % |
| 30. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 157,83 | 189 | 134 | 2 | 17 % |
| 31. | Vlach Zdeněk | JEŠTĚŘI | 6 | 156,67 | 180 | 118 | 8 | 67 % |
| 32. | Lipka Miloslav | GAMA | 6 | 153,33 | 181 | 120 | 0 | 0 % |
| 33. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 6 | 152,83 | 182 | 106 | 2 | 17 % |
| 34. | Jung Jindřich | STATOVAR | 6 | 150,17 | 181 | 127 | 6 | 50 % |
| 35. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 3 | 149,33 | 159 | 129 | 2 | 33 % |
| 36. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 6 | 149,17 | 170 | 91 | 4 | 33 % |
| 37. | Majchráková Květoslava+8 | SMOG | 3 | 143,00 | 145 | 116 | 0 | 0 % |
| 38. | Chladilová Jindřiška+8 | BABINEC | 3 | 134,00 | 157 | 102 | 2 | 33 % |
| 39. | Kavka Vítězslav | SMOG | 3 | 129,00 | 150 | 113 | 0 | 0 % |