Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Mazur Václav | PERMONÍCI | 3 | 204,33 | 213 | 196 | 6 | 100 % |
| 2. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 6 | 203,17 | 256 | 158 | 6 | 50 % |
| 3. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 3 | 202,67 | 210 | 181 | 6 | 100 % |
| 4. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 191,50 | 225 | 173 | 6 | 50 % |
| 5. | Dušek Karel | MEXICO | 6 | 190,33 | 238 | 151 | 6 | 50 % |
| 6. | Mihulka Josef | TRAKEŘI | 6 | 190,00 | 224 | 171 | 8 | 67 % |
| 7. | Indra Martin | ONDRÁŠ | 6 | 186,50 | 224 | 163 | 6 | 50 % |
| 8. | Juřica Lubomír | TRAKEŘI | 6 | 183,33 | 203 | 169 | 8 | 67 % |
| 9. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 182,33 | 211 | 154 | 6 | 50 % |
| 10. | Bělunek Miroslav | MEXICO | 3 | 179,00 | 198 | 158 | 4 | 67 % |
| 11. | Kaláb Petr | SMOG | 5 | 177,60 | 202 | 158 | 10 | 100 % |
| 12. | Klus František | HUJAŘI | 6 | 176,50 | 245 | 145 | 6 | 50 % |
| 13. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 176,33 | 198 | 160 | 10 | 83 % |
| 14. | Pazděra Jaroslav | ONDRÁŠ | 6 | 176,17 | 199 | 155 | 4 | 33 % |
| 15. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 6 | 175,50 | 199 | 156 | 8 | 67 % |
| 16. | Novák Miroslav | ONDRÁŠ | 6 | 175,17 | 199 | 149 | 2 | 17 % |
| 17. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 6 | 174,83 | 213 | 158 | 8 | 67 % |
| 18. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 172,50 | 212 | 146 | 10 | 83 % |
| 19. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 172,33 | 205 | 154 | 8 | 67 % |
| 20. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 172,17 | 220 | 135 | 8 | 67 % |
| 21. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 169,67 | 192 | 128 | 12 | 100 % |
| 22. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 6 | 166,33 | 204 | 131 | 6 | 50 % |
| 23. | Zářecký Vlastimil | LAMPIÓNI | 6 | 164,50 | 196 | 151 | 10 | 83 % |
| 24. | Macko Dalibor | JMJ TEAM | 6 | 163,50 | 189 | 144 | 4 | 33 % |
| 25. | Macháček Pavel | MEXICO | 3 | 163,33 | 177 | 149 | 2 | 33 % |
| 26. | Chlopčík Jiří | JEŠTĚŘI | 6 | 160,83 | 189 | 141 | 6 | 50 % |
| 27. | Valošek Tomáš | SMOG | 5 | 160,20 | 193 | 125 | 4 | 40 % |
| 28. | Jelínková Vladimíra+8 | JMJ TEAM | 6 | 158,33 | 156 | 142 | 6 | 50 % |
| 29. | Uherek Jan | MEXICO | 6 | 157,50 | 178 | 138 | 2 | 17 % |
| 30. | Vlach Zdeněk | JEŠTĚŘI | 6 | 157,00 | 181 | 146 | 4 | 33 % |
| 31. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 156,00 | 169 | 114 | 2 | 17 % |
| 32. | Dvořáková Dagmar+8 | GAMA | 6 | 155,17 | 167 | 123 | 4 | 33 % |
| 33. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 6 | 155,00 | 192 | 116 | 8 | 67 % |
| 34. | Petřkovský Ladislav | SMOG | 6 | 151,00 | 191 | 108 | 4 | 33 % |
| 35. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 6 | 146,83 | 162 | 114 | 2 | 17 % |
| 36. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 6 | 145,17 | 165 | 122 | 2 | 17 % |
| 37. | Chladilová Jindřiška+8 | BABINEC | 6 | 144,33 | 158 | 125 | 0 | 0 % |
| 38. | Lipka Miloslav | GAMA | 6 | 140,83 | 156 | 124 | 2 | 17 % |
| Kavka Vítězslav | SMOG | 2 | 119,50 | 141 | 98 | 0 | 0 % |