Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 197,33 | 227 | 146 | 9 | 75 % |
| 2. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 194,83 | 207 | 146 | 10 | 83 % |
| 3. | Zedník Miroslav | JEŠTĚŘI | 6 | 194,50 | 212 | 178 | 9 | 75 % |
| 4. | Valošek Tomáš | SMOG | 6 | 193,83 | 214 | 140 | 10 | 83 % |
| 5. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 6 | 189,17 | 212 | 161 | 12 | 100 % |
| 6. | Mazur Václav | PERMONÍCI | 3 | 186,33 | 216 | 161 | 6 | 100 % |
| 7. | Pazděra Jaroslav | ONDRÁŠ | 6 | 185,33 | 209 | 150 | 9 | 75 % |
| 8. | Macháček Pavel | MEXICO | 6 | 182,17 | 231 | 160 | 4 | 33 % |
| 9. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 181,83 | 212 | 158 | 7 | 58 % |
| 10. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 178,33 | 216 | 156 | 10 | 83 % |
| 11. | Ožana Roman | HUJAŘI | 3 | 177,00 | 192 | 165 | 4 | 67 % |
| 12. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 176,50 | 201 | 130 | 6 | 50 % |
| 13. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 3 | 176,33 | 201 | 162 | 4 | 67 % |
| 14. | Dušek Karel | MEXICO | 6 | 174,17 | 219 | 137 | 3 | 25 % |
| 15. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 173,83 | 202 | 155 | 12 | 100 % |
| 16. | Zářecký Vlastimil | LAMPIÓNI | 6 | 172,33 | 201 | 146 | 4 | 33 % |
| 17. | Novák Miroslav | ONDRÁŠ | 6 | 171,83 | 213 | 148 | 4 | 33 % |
| 18. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 6 | 170,67 | 178 | 150 | 4 | 33 % |
| 19. | Jelínková Vladimíra+8 | JMJ TEAM | 6 | 167,00 | 175 | 145 | 8 | 67 % |
| 20. | Macko Dalibor | JMJ TEAM | 6 | 166,83 | 200 | 134 | 8 | 67 % |
| 21. | Juřica Lubomír | TRAKEŘI | 6 | 166,17 | 210 | 132 | 6 | 50 % |
| 22. | Cáb Jan | GAMA | 6 | 165,83 | 200 | 125 | 4 | 33 % |
| 23. | Dvořáková Dagmar+8 | GAMA | 6 | 165,83 | 185 | 125 | 2 | 17 % |
| 24. | Mácha Ivan | ONDRÁŠ | 6 | 163,67 | 182 | 135 | 4 | 33 % |
| 25. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 6 | 162,00 | 165 | 143 | 6 | 50 % |
| 26. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 161,17 | 201 | 129 | 4 | 33 % |
| 27. | Petřkovský Ladislav | SMOG | 6 | 161,00 | 177 | 139 | 8 | 67 % |
| 28. | Lýsek Erik | TRAKEŘI | 6 | 160,17 | 195 | 124 | 5 | 42 % |
| 29. | Chlopčík Jiří | JEŠTĚŘI | 6 | 159,83 | 183 | 147 | 8 | 67 % |
| 30. | Klus František | HUJAŘI | 3 | 156,67 | 158 | 155 | 4 | 67 % |
| 31. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 6 | 155,17 | 189 | 113 | 4 | 33 % |
| 32. | Kaláb Petr | SMOG | 4 | 154,75 | 187 | 124 | 2 | 25 % |
| 33. | Exnar Aleš | TRAKEŘI | 6 | 154,00 | 165 | 143 | 2 | 17 % |
| 34. | Vlach Zdeněk | JEŠTĚŘI | 6 | 152,17 | 181 | 130 | 6 | 50 % |
| 35. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 6 | 148,33 | 202 | 124 | 2 | 17 % |
| 36. | Uherek Jan | MEXICO | 6 | 148,17 | 175 | 124 | 2 | 17 % |
| 37. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 6 | 144,83 | 150 | 119 | 0 | 0 % |
| 38. | Chladilová Jindřiška+8 | BABINEC | 3 | 144,00 | 155 | 113 | 4 | 67 % |
| 39. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 3 | 144,00 | 147 | 121 | 0 | 0 % |
| Kavka Vítězslav | SMOG | 2 | 122,50 | 127 | 118 | 0 | 0 % |