Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Mazur Václav | PERMONÍCI | 3 | 206,00 | 211 | 203 | 6 | 100 % |
| 2. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 190,67 | 207 | 176 | 8 | 67 % |
| 3. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 6 | 187,33 | 236 | 157 | 8 | 67 % |
| 4. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 187,17 | 217 | 166 | 8 | 67 % |
| 5. | Pazděra Jaroslav | ONDRÁŠ | 6 | 187,00 | 215 | 171 | 7 | 58 % |
| 6. | Kaláb Petr | SMOG | 4 | 185,00 | 193 | 168 | 8 | 100 % |
| 7. | Valošek Tomáš | SMOG | 6 | 184,83 | 223 | 167 | 12 | 100 % |
| 8. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 183,67 | 202 | 152 | 4 | 33 % |
| 9. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 6 | 183,67 | 206 | 165 | 11 | 92 % |
| 10. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 6 | 183,17 | 221 | 149 | 8 | 67 % |
| 11. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 182,83 | 201 | 162 | 10 | 83 % |
| 12. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 181,17 | 180 | 166 | 10 | 83 % |
| 13. | Mácha Ivan | ONDRÁŠ | 6 | 179,83 | 202 | 160 | 6 | 50 % |
| 14. | Novák Miroslav | ONDRÁŠ | 6 | 176,83 | 211 | 151 | 7 | 58 % |
| 15. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 176,33 | 209 | 155 | 12 | 100 % |
| 16. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 6 | 174,67 | 202 | 129 | 8 | 67 % |
| 17. | Klus František | HUJAŘI | 6 | 173,83 | 184 | 156 | 10 | 83 % |
| 18. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 3 | 172,00 | 190 | 159 | 2 | 33 % |
| 19. | Dušek Karel | MEXICO | 6 | 171,83 | 184 | 156 | 7 | 58 % |
| 20. | Exnar Aleš | TRAKEŘI | 6 | 171,17 | 188 | 128 | 8 | 67 % |
| 21. | Macko Dalibor | JMJ TEAM | 6 | 168,67 | 181 | 146 | 3 | 25 % |
| 22. | Macháček Pavel | MEXICO | 6 | 166,50 | 198 | 140 | 5 | 42 % |
| 23. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 6 | 165,83 | 200 | 127 | 4 | 33 % |
| 24. | Uherek Jan | MEXICO | 6 | 165,33 | 206 | 128 | 4 | 33 % |
| 25. | Krusberský Ladislav | JMJ TEAM | 6 | 164,83 | 188 | 135 | 6 | 50 % |
| 26. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 6 | 164,00 | 180 | 131 | 6 | 50 % |
| 27. | Mihulka Josef | TRAKEŘI | 6 | 163,67 | 212 | 142 | 6 | 50 % |
| Kavka Vítězslav | SMOG | 2 | 162,00 | 176 | 148 | 2 | 50 % | |
| 28. | Dvořáková Dagmar+8 | GAMA | 6 | 161,50 | 186 | 110 | 5 | 42 % |
| 29. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 6 | 160,83 | 175 | 133 | 4 | 33 % |
| 30. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 3 | 158,33 | 162 | 138 | 2 | 33 % |
| 31. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 157,50 | 176 | 132 | 2 | 17 % |
| 32. | Petřkovský Ladislav | SMOG | 6 | 154,00 | 172 | 124 | 2 | 17 % |
| 33. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 6 | 150,50 | 173 | 127 | 5 | 42 % |
| 34. | Rozmarin Milan | LAMPIÓNI | 3 | 147,67 | 173 | 121 | 0 | 0 % |
| 35. | Chladilová Jindřiška+8 | BABINEC | 3 | 146,67 | 164 | 116 | 0 | 0 % |
| 36. | Lipka Miloslav | GAMA | 3 | 146,67 | 173 | 129 | 0 | 0 % |
| 37. | Vlach Zdeněk | JEŠTĚŘI | 6 | 146,00 | 166 | 130 | 0 | 0 % |
| 38. | Zářecký Vlastimil | LAMPIÓNI | 3 | 142,33 | 151 | 135 | 0 | 0 % |
| 39. | Cáb Jan | GAMA | 3 | 133,33 | 157 | 119 | 0 | 0 % |
| 40. | Chlopčík Jiří | JEŠTĚŘI | 6 | 130,83 | 149 | 101 | 0 | 0 % |