Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Mácha Ivan | ONDRÁŠ | 6 | 189,83 | 206 | 177 | 12 | 100 % |
| 2. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 189,67 | 214 | 160 | 8 | 67 % |
| 3. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 3 | 189,33 | 211 | 157 | 2 | 33 % |
| 4. | Mihulka Josef | TRAKEŘI | 6 | 188,67 | 222 | 154 | 12 | 100 % |
| 5. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 188,50 | 202 | 161 | 8 | 67 % |
| 6. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 186,83 | 223 | 150 | 8 | 67 % |
| 7. | Uherek Jan | MEXICO | 6 | 185,33 | 233 | 155 | 8 | 67 % |
| 8. | Dušek Karel | MEXICO | 6 | 185,17 | 237 | 158 | 8 | 67 % |
| 9. | Zedník Miroslav | JEŠTĚŘI | 6 | 183,17 | 209 | 144 | 2 | 17 % |
| 10. | Pazděra Jaroslav | ONDRÁŠ | 6 | 182,50 | 224 | 145 | 5 | 42 % |
| 11. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 6 | 177,50 | 226 | 156 | 6 | 50 % |
| 12. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 3 | 176,00 | 178 | 148 | 6 | 100 % |
| 13. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 175,50 | 185 | 136 | 6 | 50 % |
| 14. | Novák Miroslav | ONDRÁŠ | 6 | 175,33 | 204 | 158 | 6 | 50 % |
| 15. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 175,00 | 228 | 147 | 2 | 17 % |
| 16. | Exnar Aleš | TRAKEŘI | 6 | 173,17 | 223 | 154 | 6 | 50 % |
| 17. | Jelínková Vladimíra+8 | JMJ TEAM | 6 | 172,17 | 187 | 117 | 7 | 58 % |
| 18. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 169,83 | 203 | 150 | 4 | 33 % |
| 19. | Mazur Václav | PERMONÍCI | 3 | 169,67 | 191 | 157 | 2 | 33 % |
| 20. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 6 | 169,50 | 202 | 144 | 6 | 50 % |
| 21. | Klus František | HUJAŘI | 6 | 169,33 | 193 | 138 | 10 | 83 % |
| 22. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 169,17 | 198 | 151 | 4 | 33 % |
| 23. | Juřica Lubomír | TRAKEŘI | 6 | 167,50 | 212 | 127 | 6 | 50 % |
| 24. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 3 | 165,00 | 174 | 151 | 2 | 33 % |
| 25. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 161,83 | 184 | 124 | 8 | 67 % |
| 26. | Macháček Pavel | MEXICO | 3 | 161,00 | 181 | 140 | 0 | 0 % |
| 27. | Vlach Zdeněk | JEŠTĚŘI | 6 | 159,83 | 181 | 133 | 8 | 67 % |
| 28. | Macko Dalibor | JMJ TEAM | 6 | 159,17 | 182 | 138 | 2 | 17 % |
| 29. | Petřkovský Ladislav | SMOG | 6 | 156,17 | 188 | 134 | 6 | 50 % |
| 30. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 6 | 155,83 | 164 | 123 | 2 | 17 % |
| 31. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 6 | 153,67 | 210 | 119 | 6 | 50 % |
| 32. | Zářecký Vlastimil | LAMPIÓNI | 3 | 153,00 | 181 | 123 | 2 | 33 % |
| 33. | Dvořáková Dagmar+8 | GAMA | 6 | 151,00 | 168 | 127 | 8 | 67 % |
| 34. | Bělunek Miroslav | MEXICO | 3 | 151,00 | 166 | 139 | 2 | 33 % |
| 35. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 6 | 145,83 | 157 | 118 | 0 | 0 % |
| 36. | Chladilová Jindřiška+8 | BABINEC | 6 | 144,67 | 153 | 111 | 6 | 50 % |
| 37. | Kavka Vítězslav | SMOG | 6 | 142,33 | 154 | 133 | 4 | 33 % |
| 38. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 3 | 142,33 | 149 | 134 | 4 | 67 % |
| 39. | Lipka Miloslav | GAMA | 6 | 136,67 | 168 | 118 | 8 | 67 % |
| 40. | Majchrák Dušan | SMOG | 6 | 122,83 | 164 | 106 | 4 | 33 % |