Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 6 | 196,67 | 252 | 167 | 10 | 83 % |
| 2. | Mácha Ivan | ONDRÁŠ | 6 | 193,83 | 208 | 182 | 5 | 42 % |
| 3. | Mazur Václav | JADRAN | 6 | 190,33 | 226 | 164 | 12 | 100 % |
| 4. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 189,17 | 203 | 167 | 10 | 83 % |
| 5. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 187,67 | 212 | 163 | 11 | 92 % |
| 6. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 187,33 | 235 | 158 | 12 | 100 % |
| 7. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 6 | 182,50 | 216 | 136 | 10 | 83 % |
| 8. | Bohačík Milan | JADRAN | 6 | 181,50 | 214 | 163 | 8 | 67 % |
| 9. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 3 | 181,33 | 193 | 169 | 3 | 50 % |
| 10. | Bělunek Miroslav | MEXICO | 6 | 180,00 | 213 | 156 | 10 | 83 % |
| 11. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 177,33 | 219 | 147 | 6 | 50 % |
| 12. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 176,17 | 190 | 147 | 6 | 50 % |
| 13. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 3 | 175,67 | 211 | 128 | 3 | 50 % |
| 14. | Novák Miroslav | ONDRÁŠ | 6 | 174,50 | 193 | 153 | 8 | 67 % |
| 15. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 6 | 174,33 | 200 | 151 | 5 | 42 % |
| 16. | Dušek Karel | GAMA | 6 | 172,50 | 241 | 120 | 6 | 50 % |
| 17. | Häusler Milan | MEXICO | 3 | 171,67 | 191 | 136 | 4 | 67 % |
| 18. | Pazděra Jaroslav | ONDRÁŠ | 6 | 170,00 | 200 | 149 | 2 | 17 % |
| 19. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 6 | 168,50 | 179 | 144 | 8 | 67 % |
| 20. | Jelínková Vladimíra+8 | JMJ TEAM | 6 | 164,67 | 188 | 132 | 2 | 17 % |
| 21. | Uherek Jan | MEXICO | 6 | 164,17 | 190 | 150 | 8 | 67 % |
| 22. | Macko Dalibor | JMJ TEAM | 6 | 164,00 | 215 | 128 | 4 | 33 % |
| 23. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 3 | 162,00 | 177 | 134 | 6 | 100 % |
| 24. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 160,00 | 175 | 145 | 3 | 25 % |
| 25. | Gregor Zdeněk | LAMPIÓNI | 3 | 159,00 | 185 | 129 | 2 | 33 % |
| 26. | Vojkovský Tomáš | 3+1 | 6 | 158,83 | 193 | 138 | 6 | 50 % |
| 27. | Müller Vladimír | JADRAN | 6 | 157,17 | 208 | 127 | 4 | 33 % |
| 28. | Vojkovská Renata+8 | 3+1 | 6 | 155,17 | 168 | 129 | 2 | 17 % |
| 29. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 6 | 154,67 | 176 | 104 | 10 | 83 % |
| 30. | Exnar Aleš | TRAKEŘI | 6 | 153,83 | 171 | 131 | 4 | 33 % |
| 31. | Petřkovský Ladislav | SMOG | 6 | 153,83 | 180 | 139 | 2 | 17 % |
| 32. | Blažek Michal | 3+1 | 6 | 152,17 | 161 | 134 | 4 | 33 % |
| 33. | Juřica Lubomír | TRAKEŘI | 6 | 149,00 | 168 | 130 | 4 | 33 % |
| 34. | Macháček Pavel | MEXICO | 3 | 145,00 | 167 | 113 | 2 | 33 % |
| 35. | Majchráková Květoslava+8 | SMOG | 6 | 142,83 | 164 | 106 | 4 | 33 % |
| 36. | Cáb Jan | GAMA | 3 | 139,00 | 159 | 125 | 0 | 0 % |
| 37. | Lipka Miloslav | GAMA | 3 | 138,67 | 154 | 125 | 2 | 33 % |
| 38. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 6 | 137,83 | 165 | 118 | 4 | 33 % |
| 39. | Chladilová Jindřiška+8 | BABINEC | 3 | 131,67 | 135 | 110 | 2 | 33 % |
| 40. | Stacho Josef | HUJAŘI | 3 | 130,00 | 155 | 114 | 0 | 0 % |
| 41. | Kavka Vítězslav | SMOG | 3 | 117,00 | 138 | 101 | 2 | 33 % |
| 42. | Majchrák Dušan | SMOG | 3 | 100,00 | 111 | 88 | 0 | 0 % |