Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Mazur Václav | JADRAN | 6 | 188,83 | 225 | 162 | 5 | 42 % |
| 2. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 6 | 187,50 | 213 | 151 | 8 | 67 % |
| 3. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 186,67 | 198 | 139 | 10 | 83 % |
| 4. | Dušek Karel | GAMA | 6 | 183,67 | 219 | 145 | 8 | 67 % |
| 5. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 182,83 | 234 | 123 | 10 | 83 % |
| 6. | Mácha Ivan | ONDRÁŠ | 6 | 182,33 | 192 | 166 | 10 | 83 % |
| 7. | Bohačík Milan | JADRAN | 6 | 181,50 | 223 | 157 | 6 | 50 % |
| 8. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 6 | 181,50 | 215 | 159 | 8 | 67 % |
| 9. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 179,83 | 193 | 170 | 8 | 67 % |
| 10. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 177,83 | 192 | 157 | 6 | 50 % |
| 11. | Macko Dalibor | JMJ TEAM | 6 | 177,33 | 196 | 161 | 10 | 83 % |
| 12. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 6 | 177,00 | 229 | 135 | 6 | 50 % |
| 13. | Novák Miroslav | ONDRÁŠ | 6 | 172,00 | 215 | 150 | 8 | 67 % |
| 14. | Exnar Aleš | TRAKEŘI | 6 | 171,33 | 200 | 140 | 10 | 83 % |
| 15. | Bělunek Miroslav | MEXICO | 6 | 170,67 | 203 | 145 | 8 | 67 % |
| 16. | Müller Vladimír | JADRAN | 5 | 168,60 | 178 | 158 | 2 | 20 % |
| 17. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 6 | 168,33 | 206 | 140 | 5 | 42 % |
| 18. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 168,17 | 182 | 155 | 8 | 67 % |
| 19. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 6 | 166,50 | 188 | 148 | 4 | 33 % |
| 20. | Pazděra Jaroslav | ONDRÁŠ | 6 | 166,50 | 193 | 132 | 6 | 50 % |
| 21. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 6 | 165,50 | 206 | 132 | 6 | 50 % |
| 22. | Blažek Michal | 3+1 | 6 | 165,17 | 182 | 137 | 4 | 33 % |
| 23. | Macháček Pavel | MEXICO | 6 | 164,50 | 179 | 144 | 8 | 67 % |
| 24. | Petřkovský Ladislav | SMOG | 6 | 161,83 | 203 | 135 | 8 | 67 % |
| 25. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 6 | 161,50 | 175 | 144 | 10 | 83 % |
| 26. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 6 | 161,33 | 210 | 103 | 8 | 67 % |
| 27. | Juřica Lubomír | TRAKEŘI | 6 | 161,33 | 201 | 145 | 6 | 50 % |
| 28. | Vojkovská Renata+8 | 3+1 | 6 | 161,33 | 172 | 136 | 2 | 17 % |
| 29. | Uherek Jan | MEXICO | 6 | 160,00 | 174 | 145 | 2 | 17 % |
| Rozmarin Milan | JADRAN | 1 | 156,00 | 156 | 156 | 2 | 100 % | |
| 30. | Stacho Josef | HUJAŘI | 6 | 155,33 | 171 | 131 | 2 | 17 % |
| 31. | Jelínková Vladimíra+8 | JMJ TEAM | 6 | 150,50 | 167 | 117 | 4 | 33 % |
| 32. | Chladilová Jindřiška+8 | BABINEC | 3 | 140,33 | 147 | 112 | 2 | 33 % |
| 33. | Meca Ondřej | 3+1 | 6 | 139,83 | 155 | 119 | 2 | 17 % |
| 34. | Majchráková Květoslava+8 | SMOG | 6 | 134,50 | 146 | 96 | 2 | 17 % |
| 35. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 3 | 131,33 | 138 | 112 | 0 | 0 % |
| 36. | Cáb Jan | GAMA | 6 | 127,83 | 162 | 97 | 2 | 17 % |
| 37. | Kavka Vítězslav | SMOG | 6 | 117,17 | 132 | 94 | 0 | 0 % |