Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Mazur Václav | JADRAN | 6 | 204,83 | 228 | 184 | 12 | 100 % |
| 2. | Pazděra Jaroslav | ONDRÁŠ | 6 | 199,50 | 213 | 182 | 12 | 100 % |
| 3. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 197,17 | 214 | 171 | 12 | 100 % |
| 4. | Rozmarin Milan | JADRAN | 3 | 194,33 | 226 | 174 | 6 | 100 % |
| 5. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 6 | 191,17 | 267 | 156 | 10 | 83 % |
| 6. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 6 | 187,17 | 204 | 154 | 8 | 67 % |
| 7. | Bohačík Milan | JADRAN | 6 | 186,67 | 215 | 148 | 12 | 100 % |
| 8. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 185,17 | 205 | 159 | 10 | 83 % |
| 9. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 182,50 | 213 | 138 | 10 | 83 % |
| 10. | Petřkovský Ladislav | SMOG | 6 | 179,67 | 201 | 168 | 2 | 17 % |
| 11. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 179,67 | 213 | 147 | 6 | 50 % |
| 12. | Macko Dalibor | JMJ TEAM | 6 | 176,67 | 194 | 137 | 6 | 50 % |
| 13. | Mácha Ivan | ONDRÁŠ | 6 | 173,33 | 213 | 156 | 12 | 100 % |
| 14. | Novák Miroslav | ONDRÁŠ | 6 | 172,67 | 192 | 157 | 12 | 100 % |
| 15. | Exnar Aleš | TRAKEŘI | 6 | 172,50 | 183 | 153 | 8 | 67 % |
| 16. | Mihulka Josef | JADRAN | 3 | 172,33 | 207 | 139 | 4 | 67 % |
| 17. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 171,50 | 248 | 119 | 2 | 17 % |
| 18. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 6 | 168,33 | 179 | 151 | 8 | 67 % |
| 19. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 167,33 | 213 | 132 | 8 | 67 % |
| 20. | Macháček Pavel | MEXICO | 6 | 166,67 | 210 | 115 | 8 | 67 % |
| 21. | Jelínková Vladimíra+8 | JMJ TEAM | 6 | 163,00 | 180 | 125 | 8 | 67 % |
| 22. | Bělunek Miroslav | MEXICO | 3 | 163,00 | 165 | 162 | 0 | 0 % |
| 23. | Gregor Zdeněk | LAMPIÓNI | 6 | 159,67 | 200 | 123 | 4 | 33 % |
| 24. | Vojkovský Tomáš | 3+1 | 6 | 158,17 | 181 | 140 | 4 | 33 % |
| 25. | Meca Ondřej | 3+1 | 6 | 157,00 | 197 | 113 | 6 | 50 % |
| 26. | Uherek Jan | MEXICO | 6 | 156,67 | 179 | 140 | 4 | 33 % |
| 27. | Blažek Michal | 3+1 | 6 | 155,67 | 178 | 128 | 6 | 50 % |
| 28. | Juřica Lubomír | TRAKEŘI | 6 | 155,67 | 224 | 115 | 6 | 50 % |
| 29. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 3 | 153,00 | 158 | 128 | 4 | 67 % |
| 30. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 6 | 152,00 | 165 | 96 | 2 | 17 % |
| 31. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 6 | 148,50 | 172 | 137 | 0 | 0 % |
| 32. | Stacho Josef | HUJAŘI | 6 | 147,33 | 158 | 122 | 0 | 0 % |
| 33. | Lipka Miloslav | GAMA | 6 | 142,83 | 164 | 118 | 0 | 0 % |
| 34. | Cáb Jan | GAMA | 6 | 142,50 | 177 | 111 | 0 | 0 % |
| 35. | Häusler Milan | MEXICO | 3 | 140,67 | 150 | 125 | 2 | 33 % |
| 36. | Lýsek Erik | TRAKEŘI | 6 | 138,67 | 172 | 112 | 2 | 17 % |
| 37. | Chladilová Jindřiška+8 | BABINEC | 3 | 135,67 | 136 | 118 | 0 | 0 % |
| 38. | Majchráková Květoslava+8 | SMOG | 3 | 129,67 | 155 | 100 | 0 | 0 % |
| 39. | Kavka Vítězslav | SMOG | 6 | 121,00 | 138 | 101 | 0 | 0 % |
| 40. | Majchrák Dušan | SMOG | 3 | 101,67 | 106 | 98 | 0 | 0 % |