Meca Ondřej
Počet her
178
Průměr
Na hru, včetně handicapu — stejně jako v žebříčku a v oficiálním pořadí jednotlivců.
144,70
Max
Nejlepší hra kariéry: 210 skutečně sražených kuželek. S handicapem se počítala jako 210.
210
Min
Nejhorší odehraná hra, bez handicapu. Hry s nulovým nahozem se nepočítají — to jsou listy, kde hráč byl zapsaný a nehodil.
81
Počet 250
Kolikrát hodil 250 a víc — bez handicapu, holý nához.
0
Počet 300
Kolikrát srazil 300 — bez handicapu. Zatím se to v lize nestalo.
0
podzim 2015
průměr kariéry 140,99
jaro 2017
Frýdecká liga družstev, jaro 2017 3+1
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 10.04. | LAMPIÓNI | 131 | 145 | 181 | 148 | 151 | 154 | 6 | 181 | 131 | 151,67 | 4 |
| 3. HD | 21.03. | JADRAN | 124 | 128 | 134 | 156 | 110 | 171 | 6 | 171 | 110 | 137,17 | 0 |
| 4. HD | 28.02. | GAMA | 124 | 157 | 118 | 121 | 168 | 125 | 6 | 168 | 118 | 135,50 | 4 |
| 5. HD | 14.03. | PERMONÍCI | 155 | 148 | 141 | 140 | 136 | 119 | 6 | 155 | 119 | 139,83 | 2 |
| 6. HD | 20.02. | BABINEC | 113 | 195 | 158 | 197 | 131 | 148 | 6 | 197 | 113 | 157,00 | 6 |
| 7. HD | 20.03. | TRAKEŘI | 155 | 143 | 106 | 148 | 155 | 134 | 6 | 155 | 106 | 140,17 | 2 |
| 8. HD | 18.04. | JMJ TEAM | 166 | 147 | 155 | 132 | 119 | 127 | 6 | 166 | 119 | 141,00 | 4 |
| 9. HD | 21.02. | HUJAŘI | 132 | 160 | 170 | 160 | 118 | 126 | 6 | 170 | 118 | 144,33 | 4 |
| 10. HD | 09.05. | SMOG | 148 | 149 | 163 | 135 | 128 | 127 | 6 | 163 | 127 | 141,67 | 6 |
| Celkem | 9 utkání | 7730 celkem | 54 | 197 | 106 | 143,15 | 32 | ||||||
Duelových bodů 32 z 108 možných (30 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2016 3+1
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 06.09. | TRAKEŘI | 132 | 134 | 134 | 3 | 134 | 132 | 133,33 | 0 | |||
| 2. HD | 20.09. | ONDRÁŠ | 160 | 147 | 149 | 145 | 169 | 153 | 6 | 169 | 145 | 153,83 | 4 |
| 5. HD | 18.10. | BISTRO | 141 | 164 | 115 | 131 | 106 | 120 | 6 | 164 | 106 | 129,50 | 4 |
| 6. HD | 25.10. | JADRAN | 145 | 149 | 134 | 165 | 110 | 129 | 6 | 165 | 110 | 138,67 | 2 |
| 7. HD | 01.11. | BABINEC | 138 | 115 | 108 | 155 | 118 | 118 | 6 | 155 | 108 | 125,33 | 2 |
| 8. HD | 08.11. | HUJAŘI | 136 | 183 | 179 | 129 | 110 | 125 | 6 | 183 | 110 | 143,67 | 4 |
| 9. HD | 14.11. | GAMA | 118 | 103 | 157 | 141 | 127 | 128 | 6 | 157 | 103 | 129,00 | 2 |
| 10. HD | 15.11. | MEXICO | 109 | 165 | 113 | 110 | 4 | 165 | 109 | 124,25 | 2 | ||
| 11. HD | 04.10. | LAMPIÓNI | 174 | 146 | 126 | 110 | 153 | 155 | 6 | 174 | 110 | 144,00 | 0 |
| Celkem | 9 utkání | 6681 celkem | 49 | 183 | 103 | 136,35 | 20 | ||||||
Duelových bodů 20 z 98 možných (20 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2016 3+1
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. HD | 29.02. | MEXICO | 155 | 133 | 106 | 115 | 124 | 140 | 6 | 155 | 106 | 128,83 | 2 |
| 3. HD | 12.04. | GAMA | 149 | 135 | 154 | 3 | 154 | 135 | 146,00 | 2 | |||
| 4. HD | 03.05. | BISTRO | 138 | 166 | 101 | 104 | 138 | 144 | 6 | 166 | 101 | 131,83 | 8 |
| 5. HD | 29.03. | DŮCHODCI | 149 | 183 | 130 | 188 | 159 | 168 | 6 | 188 | 130 | 162,83 | 4 |
| 6. HD | 08.03. | ONDRÁŠ | 132 | 134 | 81 | 3 | 134 | 81 | 115,67 | 0 | |||
| 7. HD | 18.04. | TRAKEŘI | 173 | 190 | 124 | 140 | 137 | 144 | 6 | 190 | 124 | 151,33 | 8 |
| 8. HD | 22.03. | BABINEC | 141 | 138 | 134 | 133 | 102 | 196 | 6 | 196 | 102 | 140,67 | 4 |
| 9. HD | 15.03. | PERMONÍCI | 166 | 120 | 152 | 185 | 161 | 210 | 6 | 210 | 120 | 165,67 | 2 |
| Celkem | 8 utkání | 6072 celkem | 42 | 210 | 81 | 144,57 | 30 | ||||||
Duelových bodů 30 z 84 možných (36 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2015 3+1
28. v žebříčku sezóny z 38 · handicap +20
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 01.09. | DŮCHODCI | 161 | 143 | 189 | 152 | 144 | 170 | 6 | 189 | 143 | 159,83 | 6 |
| 3. HD | 28.09. | GAMA | 176 | 177 | 171 | 3 | 177 | 171 | 174,67 | 6 | |||
| 4. HD | 10.11. | BABINEC | 143 | 142 | 222 | 167 | 151 | 154 | 6 | 222 | 142 | 163,17 | 7 |
| 6. HD | 22.09. | ONDRÁŠ | 165 | 193 | 145 | 146 | 150 | 171 | 6 | 193 | 145 | 161,67 | 5 |
| 7. HD | 02.11. | LAMPIÓNI | 144 | 141 | 154 | 149 | 149 | 164 | 6 | 164 | 141 | 150,17 | 0 |
| 8. HD | 08.09. | ŠOT | 121 | 149 | 160 | 3 | 160 | 121 | 143,33 | 4 | |||
| 9. HD | 15.09. | MEXICO | 156 | 188 | 166 | 3 | 188 | 156 | 170,00 | 1 | |||
| Celkem | 7 utkání | 5273 celkem | 33 | 222 | 121 | 159,79 | 29 | ||||||
Duelových bodů 29 z 66 možných (44 %). Bez handicapu je průměr 139,79.
Čísla jsou včetně handicapu, přesně jak je uvádí zápis. Sloupce 1–6 jsou hry v pořadí ze zápisu: nejdřív tři z 1. kola, pak tři z 2. kola. Prázdné místo znamená, že hráč v té hře nenastoupil. Hrací dny, ve kterých vůbec nehrál, tu nejsou. Hrací den je odkaz na zápis toho utkání, soupeř i vlastní družstvo vedou na stránku družstva napříč historií.