Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Pazděra Jaroslav | ONDRÁŠ | 6 | 204,83 | 228 | 174 | 12 | 100 % |
| 2. | Mazur Václav | JADRAN | 6 | 201,67 | 220 | 177 | 12 | 100 % |
| 3. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 6 | 197,17 | 216 | 183 | 12 | 100 % |
| 4. | Mácha Ivan | ONDRÁŠ | 6 | 195,00 | 223 | 149 | 10 | 83 % |
| 5. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 189,67 | 213 | 152 | 12 | 100 % |
| 6. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 3 | 189,67 | 210 | 170 | 6 | 100 % |
| 7. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 183,00 | 205 | 159 | 10 | 83 % |
| 8. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 6 | 182,17 | 220 | 166 | 4 | 33 % |
| 9. | Bohačík Milan | JADRAN | 6 | 180,33 | 202 | 168 | 10 | 83 % |
| 10. | Müller Vladimír | JADRAN | 3 | 179,67 | 204 | 133 | 4 | 67 % |
| 11. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 3 | 177,00 | 180 | 152 | 0 | 0 % |
| 12. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 175,83 | 200 | 159 | 8 | 67 % |
| 13. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 6 | 174,33 | 194 | 134 | 6 | 50 % |
| 14. | Macko Dalibor | JMJ TEAM | 6 | 173,33 | 193 | 146 | 6 | 50 % |
| 15. | Dušek Karel | GAMA | 6 | 172,33 | 189 | 146 | 6 | 50 % |
| 16. | Lýsek Erik | TRAKEŘI | 6 | 171,67 | 194 | 140 | 2 | 17 % |
| 17. | Petřkovský Ladislav | SMOG | 6 | 169,67 | 201 | 153 | 8 | 67 % |
| 18. | Vojkovská Renata+8 | 3+1 | 6 | 168,83 | 178 | 150 | 6 | 50 % |
| 19. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 6 | 167,00 | 198 | 145 | 6 | 50 % |
| 20. | Vojkovský Tomáš | 3+1 | 6 | 165,67 | 216 | 134 | 8 | 67 % |
| 21. | Bělunek Miroslav | MEXICO | 6 | 163,67 | 180 | 147 | 4 | 33 % |
| 22. | Ožana Roman | HUJAŘI | 3 | 163,33 | 188 | 138 | 5 | 83 % |
| 23. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 162,33 | 187 | 139 | 2 | 17 % |
| 24. | Jelínková Vladimíra+8 | JMJ TEAM | 6 | 161,33 | 194 | 116 | 4 | 33 % |
| 25. | Uherek Jan | MEXICO | 6 | 159,50 | 182 | 141 | 2 | 17 % |
| 26. | Rozmarin Milan | JADRAN | 3 | 157,33 | 161 | 154 | 4 | 67 % |
| 27. | Exnar Aleš | TRAKEŘI | 6 | 156,67 | 173 | 138 | 2 | 17 % |
| 28. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 3 | 155,67 | 180 | 130 | 4 | 67 % |
| 29. | Kavka Vítězslav | SMOG | 6 | 153,83 | 198 | 124 | 8 | 67 % |
| 30. | Novák Miroslav | ONDRÁŠ | 6 | 153,67 | 178 | 128 | 6 | 50 % |
| 31. | Häusler Milan | MEXICO | 3 | 153,00 | 157 | 145 | 0 | 0 % |
| 32. | Stacho Josef | HUJAŘI | 6 | 152,33 | 174 | 129 | 8 | 67 % |
| 33. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 3 | 152,33 | 159 | 149 | 0 | 0 % |
| 34. | Chladilová Jindřiška+8 | BABINEC | 3 | 151,67 | 152 | 131 | 0 | 0 % |
| 35. | Gregor Zdeněk | LAMPIÓNI | 6 | 150,17 | 187 | 121 | 6 | 50 % |
| 36. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 6 | 148,00 | 211 | 122 | 4 | 33 % |
| 37. | Macháček Pavel | MEXICO | 3 | 147,33 | 157 | 139 | 0 | 0 % |
| 38. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 6 | 146,00 | 159 | 115 | 0 | 0 % |
| 39. | Meca Ondřej | 3+1 | 6 | 141,67 | 163 | 127 | 6 | 50 % |
| 40. | Lipka Miloslav | GAMA | 6 | 138,67 | 163 | 115 | 3 | 25 % |
| 41. | Majchrák Dušan | SMOG | 6 | 120,33 | 132 | 101 | 0 | 0 % |