Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Müller Vladimír | JADRAN | 3 | 199,67 | 216 | 172 | 4 | 67 % |
| 2. | Dušek Karel | GAMA | 6 | 192,50 | 236 | 158 | 10 | 83 % |
| 3. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 6 | 190,83 | 213 | 170 | 8 | 67 % |
| 4. | Mazur Václav | JADRAN | 3 | 188,33 | 213 | 174 | 6 | 100 % |
| 5. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 6 | 185,83 | 194 | 162 | 10 | 83 % |
| 6. | Pazděra Jaroslav | ONDRÁŠ | 6 | 184,17 | 205 | 139 | 10 | 83 % |
| 7. | Macháček Pavel | MEXICO | 6 | 182,17 | 243 | 143 | 4 | 33 % |
| 8. | Bohačík Milan | JADRAN | 6 | 181,67 | 210 | 151 | 3 | 25 % |
| 9. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 3 | 181,67 | 188 | 150 | 3 | 50 % |
| 10. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 6 | 180,67 | 212 | 138 | 8 | 67 % |
| 11. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 6 | 180,00 | 231 | 154 | 8 | 67 % |
| 12. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 179,83 | 203 | 143 | 8 | 67 % |
| 13. | Petřkovský Ladislav | SMOG | 6 | 178,00 | 193 | 159 | 9 | 75 % |
| 14. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 6 | 175,00 | 201 | 153 | 6 | 50 % |
| 15. | Novák Miroslav | ONDRÁŠ | 6 | 174,83 | 201 | 149 | 9 | 75 % |
| 16. | Macko Dalibor | JMJ TEAM | 6 | 172,33 | 196 | 151 | 8 | 67 % |
| 17. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 171,67 | 200 | 149 | 6 | 50 % |
| 18. | Jelínková Vladimíra+8 | JMJ TEAM | 6 | 170,33 | 202 | 123 | 3 | 25 % |
| 19. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 169,33 | 194 | 147 | 12 | 100 % |
| 20. | Mácha Ivan | ONDRÁŠ | 6 | 169,00 | 185 | 151 | 8 | 67 % |
| 21. | Bělunek Miroslav | MEXICO | 3 | 168,00 | 192 | 144 | 4 | 67 % |
| 22. | Uherek Jan | MEXICO | 6 | 167,33 | 197 | 139 | 4 | 33 % |
| 23. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 167,17 | 196 | 139 | 4 | 33 % |
| 24. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 6 | 165,50 | 194 | 136 | 6 | 50 % |
| 25. | Exnar Aleš | TRAKEŘI | 6 | 163,17 | 213 | 135 | 6 | 50 % |
| 26. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 163,17 | 194 | 132 | 4 | 33 % |
| 27. | Rozmarin Milan | JADRAN | 6 | 162,83 | 187 | 139 | 8 | 67 % |
| 28. | Blažek Michal | 3+1 | 6 | 160,00 | 237 | 129 | 4 | 33 % |
| 29. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 6 | 157,00 | 161 | 126 | 2 | 17 % |
| 30. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 153,50 | 199 | 131 | 2 | 17 % |
| 31. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 6 | 148,00 | 180 | 124 | 8 | 67 % |
| 32. | Lýsek Erik | TRAKEŘI | 6 | 147,83 | 182 | 119 | 5 | 42 % |
| 33. | Cáb Jan | GAMA | 3 | 144,67 | 154 | 136 | 4 | 67 % |
| 34. | Häusler Milan | MEXICO | 3 | 141,33 | 170 | 96 | 0 | 0 % |
| 35. | Lipka Miloslav | GAMA | 3 | 141,33 | 150 | 132 | 2 | 33 % |
| 36. | Vojkovská Renata+8 | 3+1 | 6 | 140,50 | 151 | 106 | 4 | 33 % |
| 37. | Meca Ondřej | 3+1 | 6 | 135,50 | 168 | 118 | 4 | 33 % |
| 38. | Chladilová Jindřiška+8 | BABINEC | 3 | 134,33 | 147 | 100 | 2 | 33 % |
| 39. | Kavka Vítězslav | SMOG | 6 | 129,33 | 141 | 120 | 0 | 0 % |
| 40. | Majchráková Květoslava+8 | SMOG | 3 | 122,67 | 131 | 98 | 0 | 0 % |
| 41. | Majchrák Dušan | SMOG | 3 | 119,00 | 134 | 96 | 0 | 0 % |