Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Dušek Karel | GAMA | 3 | 201,00 | 210 | 195 | 6 | 100 % |
| 2. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 3 | 199,67 | 227 | 132 | 4 | 67 % |
| 3. | Novák Miroslav | ONDRÁŠ | 6 | 192,67 | 235 | 150 | 8 | 67 % |
| 4. | Mácha Ivan | ONDRÁŠ | 6 | 189,67 | 234 | 160 | 8 | 67 % |
| 5. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 6 | 188,67 | 217 | 155 | 10 | 83 % |
| 6. | Bělunek Miroslav | MEXICO | 6 | 186,33 | 200 | 154 | 10 | 83 % |
| 7. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 185,83 | 206 | 167 | 4 | 33 % |
| 8. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 185,50 | 222 | 149 | 10 | 83 % |
| 9. | Pazděra Jaroslav | ONDRÁŠ | 6 | 185,50 | 199 | 163 | 2 | 17 % |
| 10. | Müller Vladimír | JADRAN | 6 | 184,83 | 212 | 148 | 10 | 83 % |
| 11. | Rozmarin Milan | JADRAN | 6 | 183,00 | 204 | 149 | 10 | 83 % |
| 12. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 180,33 | 213 | 142 | 4 | 33 % |
| 13. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 6 | 175,67 | 213 | 128 | 4 | 33 % |
| 14. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 171,17 | 197 | 118 | 8 | 67 % |
| 15. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 170,17 | 221 | 145 | 6 | 50 % |
| 16. | Macko Dalibor | JMJ TEAM | 6 | 168,67 | 208 | 146 | 8 | 67 % |
| 17. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 168,33 | 178 | 160 | 10 | 83 % |
| 18. | Bohačík Milan | JADRAN | 6 | 165,33 | 192 | 142 | 8 | 67 % |
| 19. | Vojkovský Tomáš | 3+1 | 6 | 165,00 | 176 | 150 | 8 | 67 % |
| 20. | Cáb Jan | GAMA | 3 | 164,33 | 190 | 131 | 2 | 33 % |
| 21. | Exnar Aleš | TRAKEŘI | 6 | 163,17 | 211 | 142 | 2 | 17 % |
| 22. | Jelínková Vladimíra+8 | JMJ TEAM | 6 | 162,83 | 184 | 121 | 8 | 67 % |
| 23. | Varhaníček Pavel | HUJAŘI | 6 | 161,50 | 199 | 125 | 10 | 83 % |
| 24. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 6 | 160,67 | 155 | 148 | 9 | 75 % |
| 25. | Blažek Michal | 3+1 | 6 | 159,67 | 173 | 137 | 2 | 17 % |
| 26. | Petřkovský Ladislav | SMOG | 6 | 156,33 | 189 | 110 | 8 | 67 % |
| 27. | Macháček Pavel | MEXICO | 6 | 154,00 | 179 | 119 | 7 | 58 % |
| 28. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 6 | 153,00 | 183 | 108 | 4 | 33 % |
| 29. | Meca Ondřej | 3+1 | 6 | 151,67 | 181 | 131 | 4 | 33 % |
| 30. | Häusler Milan | MEXICO | 6 | 149,50 | 164 | 128 | 6 | 50 % |
| 31. | Stacho Josef | HUJAŘI | 6 | 149,33 | 173 | 133 | 8 | 67 % |
| 32. | Juřica Lubomír | TRAKEŘI | 6 | 146,83 | 188 | 122 | 2 | 17 % |
| 33. | Lipka Miloslav | GAMA | 6 | 141,83 | 163 | 105 | 0 | 0 % |
| 34. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 6 | 139,50 | 149 | 114 | 0 | 0 % |
| 35. | Gregor Zdeněk | LAMPIÓNI | 6 | 138,17 | 163 | 113 | 6 | 50 % |
| 36. | Kavka Vítězslav | SMOG | 6 | 135,00 | 168 | 106 | 0 | 0 % |
| 37. | Chladilová Jindřiška+8 | BABINEC | 3 | 127,67 | 135 | 109 | 0 | 0 % |
| 38. | Majchrák Dušan | SMOG | 6 | 100,00 | 122 | 79 | 0 | 0 % |