Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 6 | 195,67 | 225 | 149 | 10 | 83 % |
| 2. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 195,67 | 204 | 175 | 12 | 100 % |
| 3. | Bohačík Milan | JADRAN | 6 | 191,17 | 215 | 162 | 10 | 83 % |
| 4. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 6 | 189,67 | 232 | 157 | 11 | 92 % |
| 5. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 188,00 | 201 | 177 | 10 | 83 % |
| 6. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 6 | 185,50 | 192 | 157 | 12 | 100 % |
| 7. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 183,17 | 220 | 159 | 8 | 67 % |
| 8. | Dušek Karel | GAMA | 6 | 182,50 | 218 | 159 | 4 | 33 % |
| 9. | Mazur Václav | JADRAN | 6 | 180,50 | 212 | 153 | 12 | 100 % |
| 10. | Pazděra Jaroslav | ONDRÁŠ | 6 | 179,83 | 195 | 161 | 6 | 50 % |
| 11. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 176,00 | 224 | 150 | 8 | 67 % |
| 12. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 175,67 | 200 | 164 | 12 | 100 % |
| 13. | Uherek Jan | MEXICO | 6 | 175,50 | 192 | 146 | 4 | 33 % |
| 14. | Müller Vladimír | JADRAN | 6 | 170,17 | 208 | 151 | 12 | 100 % |
| 15. | Novák Miroslav | ONDRÁŠ | 6 | 169,17 | 205 | 147 | 6 | 50 % |
| 16. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 3 | 167,67 | 169 | 153 | 4 | 67 % |
| 17. | Macko Dalibor | JMJ TEAM | 6 | 166,17 | 202 | 113 | 10 | 83 % |
| 18. | Gregor Zdeněk | LAMPIÓNI | 6 | 162,00 | 208 | 138 | 6 | 50 % |
| 19. | Petřkovský Ladislav | SMOG | 6 | 161,33 | 180 | 127 | 0 | 0 % |
| 20. | Bělunek Miroslav | MEXICO | 3 | 160,67 | 165 | 153 | 2 | 33 % |
| 21. | Jelínková Vladimíra+8 | JMJ TEAM | 6 | 160,50 | 180 | 124 | 8 | 67 % |
| 22. | Chladilová Jindřiška+8 | BABINEC | 3 | 158,33 | 167 | 134 | 0 | 0 % |
| 23. | Exnar Aleš | TRAKEŘI | 6 | 156,83 | 183 | 120 | 4 | 33 % |
| 24. | Juřica Lubomír | TRAKEŘI | 6 | 155,50 | 167 | 148 | 4 | 33 % |
| 25. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 6 | 155,33 | 158 | 126 | 4 | 33 % |
| 26. | Lipka Miloslav | GAMA | 6 | 152,50 | 175 | 131 | 5 | 42 % |
| 27. | Lýsek Erik | TRAKEŘI | 6 | 151,50 | 178 | 139 | 4 | 33 % |
| 28. | Stacho Josef | HUJAŘI | 6 | 149,33 | 201 | 120 | 4 | 33 % |
| 29. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 149,00 | 172 | 111 | 6 | 50 % |
| 30. | Vojkovský Tomáš | 3+1 | 6 | 149,00 | 177 | 115 | 2 | 17 % |
| 31. | Majchráková Květoslava+8 | SMOG | 6 | 148,33 | 182 | 113 | 2 | 17 % |
| 32. | Macháček Pavel | MEXICO | 6 | 147,67 | 166 | 132 | 2 | 17 % |
| 33. | Plašil Tomáš | ONDRÁŠ | 6 | 146,67 | 171 | 109 | 6 | 50 % |
| 34. | Häusler Milan | MEXICO | 3 | 146,67 | 162 | 117 | 4 | 67 % |
| 35. | Cáb Jan | GAMA | 3 | 143,67 | 153 | 135 | 0 | 0 % |
| 36. | Vojkovská Renata+8 | 3+1 | 6 | 139,50 | 154 | 108 | 0 | 0 % |
| 37. | Meca Ondřej | 3+1 | 6 | 137,17 | 171 | 110 | 0 | 0 % |
| 38. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 3 | 135,33 | 147 | 120 | 2 | 33 % |
| 39. | Kavka Vítězslav | SMOG | 6 | 134,17 | 167 | 109 | 0 | 0 % |