Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 188,83 | 190 | 154 | 4 | 33 % |
| 2. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 185,50 | 223 | 136 | 10 | 83 % |
| 3. | Mácha Ivan | ONDRÁŠ | 6 | 183,33 | 236 | 156 | 8 | 67 % |
| 4. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 181,67 | 223 | 163 | 6 | 50 % |
| 5. | Pazděra Jaroslav | ONDRÁŠ | 6 | 181,33 | 233 | 141 | 6 | 50 % |
| 6. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 181,17 | 224 | 155 | 6 | 50 % |
| 7. | Bohačík Milan | JADRAN | 6 | 179,50 | 216 | 141 | 8 | 67 % |
| 8. | Novák Miroslav | ONDRÁŠ | 6 | 178,17 | 198 | 156 | 10 | 83 % |
| 9. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 6 | 177,83 | 182 | 160 | 8 | 67 % |
| 10. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 6 | 177,50 | 205 | 145 | 4 | 33 % |
| 11. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 6 | 177,33 | 213 | 155 | 7 | 58 % |
| 12. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 174,00 | 182 | 160 | 9 | 75 % |
| 13. | Müller Vladimír | JADRAN | 6 | 172,00 | 184 | 154 | 8 | 67 % |
| 14. | Dušek Karel | GAMA | 6 | 171,83 | 188 | 147 | 10 | 83 % |
| 15. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 6 | 171,83 | 201 | 147 | 10 | 83 % |
| 16. | Mazur Václav | JADRAN | 6 | 171,50 | 202 | 138 | 10 | 83 % |
| 17. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 6 | 170,33 | 191 | 148 | 8 | 67 % |
| 18. | Exnar Aleš | TRAKEŘI | 6 | 168,33 | 213 | 127 | 6 | 50 % |
| 19. | Macko Dalibor | JMJ TEAM | 6 | 165,50 | 195 | 143 | 10 | 83 % |
| 20. | Uherek Jan | MEXICO | 6 | 164,67 | 200 | 145 | 8 | 67 % |
| 21. | Jelínková Vladimíra+8 | JMJ TEAM | 6 | 163,33 | 200 | 128 | 12 | 100 % |
| 22. | Petřkovský Ladislav | SMOG | 6 | 163,33 | 188 | 142 | 0 | 0 % |
| 23. | Blažek Michal | 3+1 | 6 | 162,00 | 187 | 136 | 4 | 33 % |
| 24. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 6 | 159,67 | 183 | 118 | 2 | 17 % |
| 25. | Bělunek Miroslav | MEXICO | 3 | 159,67 | 173 | 147 | 2 | 33 % |
| 26. | Juřica Lubomír | TRAKEŘI | 6 | 158,00 | 192 | 135 | 8 | 67 % |
| 27. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 157,33 | 178 | 141 | 6 | 50 % |
| 28. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 3 | 156,67 | 168 | 133 | 0 | 0 % |
| 29. | Häusler Milan | MEXICO | 3 | 155,00 | 175 | 142 | 2 | 33 % |
| 30. | Chladilová Jindřiška+8 | BABINEC | 3 | 153,67 | 165 | 135 | 0 | 0 % |
| 31. | Macháček Pavel | MEXICO | 6 | 152,33 | 168 | 143 | 0 | 0 % |
| 32. | Vojkovská Renata+8 | 3+1 | 6 | 150,00 | 179 | 123 | 4 | 33 % |
| 33. | Lýsek Erik | TRAKEŘI | 6 | 146,17 | 181 | 115 | 4 | 33 % |
| 34. | Meca Ondřej | 3+1 | 6 | 144,33 | 170 | 118 | 4 | 33 % |
| 35. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 6 | 142,33 | 178 | 115 | 6 | 50 % |
| 36. | Majchrák Dušan | SMOG | 3 | 139,67 | 167 | 112 | 2 | 33 % |
| 37. | Lipka Miloslav | GAMA | 6 | 138,33 | 157 | 120 | 2 | 17 % |
| 38. | Majchráková Květoslava+8 | SMOG | 3 | 134,00 | 142 | 113 | 0 | 0 % |
| 39. | Kavka Vítězslav | SMOG | 6 | 125,67 | 149 | 106 | 2 | 17 % |