Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 192,67 | 221 | 164 | 10 | 83 % |
| 2. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 6 | 190,17 | 209 | 166 | 10 | 83 % |
| 3. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 189,83 | 226 | 136 | 8 | 67 % |
| 4. | Dušek Karel | GAMA | 6 | 186,00 | 235 | 151 | 10 | 83 % |
| 5. | Uherek Jan | MEXICO | 6 | 184,50 | 232 | 144 | 7 | 58 % |
| 6. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 6 | 183,83 | 215 | 148 | 8 | 67 % |
| 7. | Mácha Ivan | ONDRÁŠ | 6 | 183,83 | 205 | 167 | 10 | 83 % |
| 8. | Novák Miroslav | ONDRÁŠ | 6 | 182,67 | 214 | 129 | 10 | 83 % |
| 9. | Plašil Tomáš | ONDRÁŠ | 6 | 179,67 | 201 | 160 | 8 | 67 % |
| 10. | Mazur Václav | JADRAN | 6 | 177,33 | 205 | 160 | 4 | 33 % |
| 11. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 6 | 175,17 | 212 | 156 | 6 | 50 % |
| 12. | Müller Vladimír | JADRAN | 3 | 174,67 | 184 | 169 | 2 | 33 % |
| 13. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 3 | 173,67 | 177 | 154 | 4 | 67 % |
| 14. | Exnar Aleš | TRAKEŘI | 6 | 173,50 | 210 | 139 | 6 | 50 % |
| 15. | Petřkovský Ladislav | SMOG | 6 | 173,50 | 213 | 141 | 6 | 50 % |
| 16. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 170,67 | 201 | 141 | 10 | 83 % |
| 17. | Macko Dalibor | JMJ TEAM | 6 | 170,50 | 193 | 159 | 8 | 67 % |
| 18. | Macháček Pavel | MEXICO | 6 | 170,33 | 189 | 145 | 6 | 50 % |
| 19. | Bohačík Milan | JADRAN | 6 | 168,67 | 197 | 148 | 4 | 33 % |
| 20. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 168,50 | 188 | 136 | 6 | 50 % |
| 21. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 6 | 168,17 | 227 | 138 | 7 | 58 % |
| 22. | Juřica Lubomír | TRAKEŘI | 6 | 166,33 | 185 | 150 | 8 | 67 % |
| 23. | Vojkovská Renata+8 | 3+1 | 6 | 166,33 | 203 | 136 | 4 | 33 % |
| 24. | Jelínková Vladimíra+8 | JMJ TEAM | 6 | 165,50 | 175 | 144 | 6 | 50 % |
| 25. | Vojkovský Tomáš | 3+1 | 6 | 165,33 | 177 | 138 | 2 | 17 % |
| 26. | Rozmarin Milan | JADRAN | 3 | 164,33 | 177 | 150 | 2 | 33 % |
| 27. | Bělunek Miroslav | MEXICO | 3 | 163,33 | 170 | 154 | 2 | 33 % |
| 28. | Ožana Roman | HUJAŘI | 3 | 158,33 | 172 | 143 | 0 | 0 % |
| 29. | Häusler Milan | MEXICO | 3 | 158,00 | 178 | 145 | 0 | 0 % |
| 30. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 157,33 | 189 | 132 | 8 | 67 % |
| 31. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 6 | 154,33 | 156 | 117 | 4 | 33 % |
| 32. | Chladilová Jindřiška+8 | BABINEC | 3 | 154,33 | 160 | 119 | 2 | 33 % |
| 33. | Blažek Michal | 3+1 | 6 | 154,17 | 192 | 130 | 2 | 17 % |
| 34. | Gregor Zdeněk | LAMPIÓNI | 6 | 153,50 | 203 | 122 | 10 | 83 % |
| 35. | Stacho Josef | HUJAŘI | 6 | 151,00 | 179 | 134 | 2 | 17 % |
| 36. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 6 | 149,00 | 186 | 121 | 8 | 67 % |
| 37. | Cáb Jan | GAMA | 6 | 139,67 | 155 | 110 | 2 | 17 % |
| 38. | Majchráková Květoslava+8 | SMOG | 6 | 134,67 | 163 | 86 | 2 | 17 % |
| 39. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 3 | 132,33 | 135 | 110 | 2 | 33 % |
| 40. | Kavka Vítězslav | SMOG | 6 | 119,83 | 129 | 106 | 0 | 0 % |