Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 194,50 | 213 | 179 | 12 | 100 % |
| 2. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 6 | 194,33 | 219 | 161 | 12 | 100 % |
| 3. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 6 | 191,67 | 209 | 147 | 6 | 50 % |
| 4. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 189,83 | 222 | 143 | 12 | 100 % |
| 5. | Mácha Ivan | ONDRÁŠ | 6 | 189,67 | 215 | 170 | 8 | 67 % |
| 6. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 189,50 | 203 | 147 | 8 | 67 % |
| 7. | Bohačík Milan | JADRAN | 6 | 189,33 | 201 | 183 | 10 | 83 % |
| 8. | Müller Vladimír | JADRAN | 3 | 183,33 | 191 | 178 | 2 | 33 % |
| 9. | Mazur Václav | JADRAN | 3 | 183,00 | 198 | 163 | 4 | 67 % |
| 10. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 6 | 182,00 | 200 | 158 | 12 | 100 % |
| 11. | Macko Dalibor | JMJ TEAM | 6 | 179,83 | 193 | 170 | 8 | 67 % |
| 12. | Dušek Karel | GAMA | 6 | 177,33 | 192 | 160 | 12 | 100 % |
| 13. | Pazděra Jaroslav | ONDRÁŠ | 6 | 177,33 | 203 | 152 | 4 | 33 % |
| 14. | Bělunek Miroslav | MEXICO | 6 | 177,17 | 183 | 168 | 6 | 50 % |
| 15. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 6 | 177,17 | 214 | 126 | 9 | 75 % |
| 16. | Novák Miroslav | ONDRÁŠ | 6 | 176,33 | 214 | 153 | 8 | 67 % |
| 17. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 174,00 | 204 | 134 | 10 | 83 % |
| 18. | Exnar Aleš | TRAKEŘI | 6 | 170,83 | 214 | 135 | 2 | 17 % |
| 19. | Vojkovská Renata+8 | 3+1 | 6 | 169,33 | 212 | 125 | 6 | 50 % |
| 20. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 165,50 | 183 | 145 | 10 | 83 % |
| 21. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 6 | 164,50 | 193 | 138 | 0 | 0 % |
| 22. | Juřica Lubomír | TRAKEŘI | 6 | 161,83 | 189 | 124 | 2 | 17 % |
| 23. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 5 | 161,80 | 202 | 135 | 4 | 40 % |
| Gregor Zdeněk | LAMPIÓNI | 1 | 161,00 | 161 | 161 | 0 | 0 % | |
| 24. | Jelínková Vladimíra+8 | JMJ TEAM | 6 | 159,00 | 200 | 136 | 6 | 50 % |
| 25. | Uherek Jan | MEXICO | 6 | 157,83 | 187 | 126 | 5 | 42 % |
| 26. | Petřkovský Ladislav | SMOG | 6 | 157,00 | 186 | 135 | 6 | 50 % |
| 27. | Rozmarin Milan | JADRAN | 6 | 154,83 | 177 | 138 | 0 | 0 % |
| 28. | Macháček Pavel | MEXICO | 6 | 153,00 | 180 | 120 | 0 | 0 % |
| 29. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 6 | 152,50 | 172 | 125 | 4 | 33 % |
| 30. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 6 | 149,33 | 183 | 111 | 8 | 67 % |
| 31. | Blažek Michal | 3+1 | 6 | 149,00 | 168 | 137 | 2 | 17 % |
| 32. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 3 | 146,67 | 146 | 125 | 2 | 33 % |
| 33. | Meca Ondřej | 3+1 | 6 | 141,00 | 166 | 119 | 4 | 33 % |
| 34. | Cáb Jan | GAMA | 3 | 140,67 | 159 | 123 | 6 | 100 % |
| 35. | Chladilová Jindřiška+8 | BABINEC | 3 | 138,00 | 141 | 113 | 2 | 33 % |
| 36. | Kavka Vítězslav | SMOG | 6 | 132,33 | 148 | 98 | 2 | 17 % |
| 37. | Stacho Josef | HUJAŘI | 6 | 129,83 | 146 | 110 | 0 | 0 % |
| 38. | Majchráková Květoslava+8 | SMOG | 6 | 123,67 | 132 | 93 | 2 | 17 % |
| 39. | Lipka Miloslav | GAMA | 3 | 120,00 | 144 | 105 | 0 | 0 % |