Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Novák Miroslav | ONDRÁŠ | 6 | 194,00 | 226 | 165 | 12 | 100 % |
| 2. | Macko Dalibor | JMJ TEAM | 6 | 191,33 | 257 | 173 | 6 | 50 % |
| 3. | Mácha Ivan | ONDRÁŠ | 6 | 191,00 | 214 | 176 | 10 | 83 % |
| 4. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 188,67 | 201 | 157 | 12 | 100 % |
| 5. | Mazur Václav | JADRAN | 6 | 185,00 | 223 | 170 | 10 | 83 % |
| 6. | Uherek Jan | MEXICO | 6 | 184,67 | 217 | 175 | 10 | 83 % |
| 7. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 181,33 | 204 | 140 | 12 | 100 % |
| 8. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 176,50 | 183 | 170 | 12 | 100 % |
| 9. | Exnar Aleš | TRAKEŘI | 6 | 175,67 | 204 | 160 | 10 | 83 % |
| 10. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 175,00 | 188 | 154 | 10 | 83 % |
| 11. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 6 | 173,67 | 193 | 140 | 8 | 67 % |
| 12. | Pazděra Jaroslav | ONDRÁŠ | 6 | 172,50 | 191 | 139 | 6 | 50 % |
| 13. | Varhaníček Pavel | HUJAŘI | 6 | 171,50 | 195 | 157 | 8 | 67 % |
| 14. | Bělunek Miroslav | MEXICO | 3 | 171,33 | 187 | 146 | 6 | 100 % |
| 15. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 170,83 | 180 | 148 | 0 | 0 % |
| 16. | Mihulka Josef | JADRAN | 6 | 169,17 | 181 | 160 | 6 | 50 % |
| 17. | Häusler Milan | MEXICO | 3 | 168,00 | 191 | 139 | 6 | 100 % |
| 18. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 166,83 | 198 | 125 | 4 | 33 % |
| 19. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 6 | 165,00 | 176 | 134 | 6 | 50 % |
| 20. | Juřica Lubomír | TRAKEŘI | 6 | 164,50 | 185 | 141 | 10 | 83 % |
| 21. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 6 | 163,17 | 184 | 129 | 6 | 50 % |
| 22. | Macháček Pavel | MEXICO | 6 | 162,83 | 194 | 123 | 12 | 100 % |
| 23. | Gregor Zdeněk | LAMPIÓNI | 6 | 162,17 | 184 | 126 | 8 | 67 % |
| 24. | Müller Vladimír | JADRAN | 6 | 161,17 | 210 | 127 | 2 | 17 % |
| 25. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 6 | 160,33 | 191 | 132 | 6 | 50 % |
| 26. | Vojkovský Tomáš | 3+1 | 6 | 160,17 | 173 | 128 | 4 | 33 % |
| 27. | Petřkovský Ladislav | SMOG | 6 | 160,00 | 183 | 138 | 2 | 17 % |
| 28. | Dušek Karel | GAMA | 6 | 156,83 | 168 | 134 | 0 | 0 % |
| 29. | Jelínková Vladimíra+8 | JMJ TEAM | 6 | 156,50 | 208 | 125 | 2 | 17 % |
| 30. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 6 | 151,50 | 171 | 109 | 4 | 33 % |
| 31. | Blažek Michal | 3+1 | 6 | 151,50 | 164 | 135 | 2 | 17 % |
| 32. | Meca Ondřej | 3+1 | 6 | 140,17 | 155 | 106 | 2 | 17 % |
| 33. | Chladilová Jindřiška+8 | BABINEC | 6 | 138,00 | 152 | 116 | 2 | 17 % |
| 34. | Majchráková Květoslava+8 | SMOG | 6 | 137,50 | 162 | 81 | 0 | 0 % |
| 35. | Cáb Jan | GAMA | 6 | 136,83 | 154 | 119 | 0 | 0 % |
| 36. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 6 | 130,67 | 161 | 111 | 0 | 0 % |
| 37. | Majchrák Dušan | SMOG | 3 | 114,67 | 143 | 76 | 0 | 0 % |
| 38. | Kavka Vítězslav | SMOG | 3 | 111,33 | 130 | 98 | 0 | 0 % |