Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 197,00 | 230 | 161 | 8 | 67 % |
| 2. | Mácha Ivan | ONDRÁŠ | 6 | 196,50 | 267 | 153 | 6 | 50 % |
| 3. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 192,33 | 202 | 157 | 10 | 83 % |
| 4. | Kotrla Ondřej | SMOG | 6 | 189,17 | 209 | 173 | 8 | 67 % |
| 5. | Macháček Pavel | MEXICO | 6 | 187,67 | 243 | 147 | 12 | 100 % |
| 6. | Mazur Václav | JADRAN | 6 | 187,00 | 206 | 168 | 10 | 83 % |
| 7. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 6 | 186,50 | 196 | 173 | 4 | 33 % |
| 8. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 183,83 | 214 | 150 | 6 | 50 % |
| 9. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 181,50 | 196 | 147 | 8 | 67 % |
| 10. | Bělunek Miroslav | MEXICO | 3 | 180,00 | 190 | 168 | 4 | 67 % |
| 11. | Pazděra Jaroslav | ONDRÁŠ | 6 | 177,83 | 218 | 139 | 6 | 50 % |
| 12. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 177,17 | 213 | 160 | 8 | 67 % |
| 13. | Bohačík Milan | JADRAN | 6 | 176,67 | 189 | 165 | 6 | 50 % |
| 14. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 174,17 | 207 | 163 | 6 | 50 % |
| 15. | Novák Miroslav | ONDRÁŠ | 6 | 173,83 | 202 | 147 | 4 | 33 % |
| 16. | Petřkovský Ladislav | SMOG | 6 | 172,67 | 199 | 135 | 4 | 33 % |
| 17. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 6 | 171,17 | 196 | 105 | 6 | 50 % |
| 18. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 169,83 | 223 | 123 | 8 | 67 % |
| 19. | Vojkovský Tomáš | TRAKEŘI | 6 | 168,33 | 202 | 134 | 6 | 50 % |
| 20. | Macko Dalibor | JMJ TEAM | 6 | 167,50 | 194 | 137 | 8 | 67 % |
| 21. | Jelínková Vladimíra+8 | JMJ TEAM | 6 | 166,50 | 176 | 136 | 8 | 67 % |
| 22. | Häusler Milan | MEXICO | 3 | 165,00 | 184 | 153 | 4 | 67 % |
| 23. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 164,50 | 201 | 118 | 6 | 50 % |
| 24. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 6 | 163,17 | 178 | 111 | 6 | 50 % |
| 25. | Müller Vladimír | JADRAN | 6 | 162,17 | 191 | 120 | 4 | 33 % |
| 26. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 3 | 159,67 | 171 | 140 | 2 | 33 % |
| 27. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 6 | 158,17 | 179 | 109 | 8 | 67 % |
| 28. | Uherek Jan | MEXICO | 6 | 158,17 | 194 | 121 | 6 | 50 % |
| 29. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 157,67 | 203 | 128 | 10 | 83 % |
| 30. | Juřica Lubomír | TRAKEŘI | 6 | 157,17 | 169 | 147 | 2 | 17 % |
| 31. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 6 | 156,67 | 167 | 124 | 2 | 17 % |
| 32. | Gregor Zdeněk | LAMPIÓNI | 6 | 147,50 | 184 | 112 | 2 | 17 % |
| 33. | Lipka Miloslav | GAMA | 6 | 146,67 | 209 | 107 | 2 | 17 % |
| 34. | Exnar Aleš | TRAKEŘI | 6 | 145,83 | 160 | 126 | 6 | 50 % |
| 35. | Mičánek Jiří | GAMA | 6 | 143,50 | 162 | 127 | 4 | 33 % |
| 36. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 6 | 137,67 | 164 | 124 | 4 | 33 % |
| 37. | Kavka Vítězslav | SMOG | 3 | 137,67 | 171 | 117 | 2 | 33 % |
| 38. | Chladilová Jindřiška+8 | BABINEC | 3 | 130,00 | 126 | 114 | 0 | 0 % |
| 39. | Majchrák Dušan | SMOG | 3 | 109,33 | 119 | 91 | 0 | 0 % |