Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 199,83 | 249 | 166 | 10 | 83 % |
| 2. | Mácha Ivan | ONDRÁŠ | 6 | 186,33 | 204 | 144 | 10 | 83 % |
| 3. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 185,50 | 201 | 154 | 6 | 50 % |
| 4. | Pazděra Jaroslav | ONDRÁŠ | 6 | 183,33 | 205 | 166 | 10 | 83 % |
| 5. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 6 | 182,83 | 204 | 161 | 4 | 33 % |
| 6. | Macháček Pavel | MEXICO | 6 | 182,00 | 213 | 158 | 8 | 67 % |
| 7. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 181,00 | 190 | 152 | 8 | 67 % |
| 8. | Müller Vladimír | JADRAN | 6 | 177,17 | 206 | 126 | 6 | 50 % |
| 9. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 177,17 | 202 | 160 | 10 | 83 % |
| 10. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 174,83 | 191 | 141 | 8 | 67 % |
| 11. | Macko Dalibor | JMJ TEAM | 6 | 173,50 | 202 | 156 | 4 | 33 % |
| 12. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 3 | 173,33 | 186 | 160 | 2 | 33 % |
| 13. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 6 | 172,83 | 197 | 134 | 6 | 50 % |
| 14. | Rozmarin Milan | JADRAN | 6 | 172,00 | 190 | 158 | 10 | 83 % |
| 15. | Bohačík Milan | JADRAN | 6 | 170,83 | 180 | 158 | 8 | 67 % |
| 16. | Juřica Lubomír | TRAKEŘI | 6 | 170,50 | 205 | 125 | 6 | 50 % |
| 17. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 170,33 | 200 | 141 | 4 | 33 % |
| 18. | Kotrla Ondřej | SMOG | 6 | 169,67 | 212 | 125 | 6 | 50 % |
| 19. | Dušek Karel | GAMA | 6 | 169,00 | 216 | 144 | 8 | 67 % |
| 20. | Uherek Jan | MEXICO | 6 | 169,00 | 197 | 143 | 12 | 100 % |
| 21. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 6 | 168,83 | 204 | 141 | 6 | 50 % |
| 22. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 167,83 | 198 | 146 | 4 | 33 % |
| 23. | Petřkovský Ladislav | SMOG | 6 | 166,50 | 182 | 148 | 6 | 50 % |
| 24. | Novák Miroslav | ONDRÁŠ | 6 | 166,17 | 179 | 157 | 10 | 83 % |
| 25. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 3 | 163,33 | 178 | 121 | 0 | 0 % |
| 26. | Exnar Aleš | TRAKEŘI | 6 | 163,00 | 179 | 124 | 4 | 33 % |
| 27. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 6 | 158,83 | 194 | 124 | 10 | 83 % |
| 28. | Jelínková Vladimíra+8 | JMJ TEAM | 6 | 156,00 | 164 | 130 | 4 | 33 % |
| 29. | Bělunek Miroslav | MEXICO | 6 | 154,33 | 167 | 146 | 6 | 50 % |
| 30. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 150,67 | 174 | 123 | 8 | 67 % |
| 31. | Zářecký Vlastimil | LAMPIÓNI | 6 | 143,00 | 176 | 123 | 6 | 50 % |
| 32. | Kavka Vítězslav | SMOG | 6 | 141,33 | 172 | 122 | 0 | 0 % |
| 33. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 6 | 141,17 | 182 | 113 | 0 | 0 % |
| 34. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 140,83 | 182 | 109 | 2 | 17 % |
| 35. | Lipka Miloslav | GAMA | 6 | 132,50 | 165 | 100 | 2 | 17 % |
| 36. | Cáb Jan | GAMA | 6 | 127,33 | 159 | 89 | 2 | 17 % |
| 37. | Stacho Josef | HUJAŘI | 3 | 118,33 | 144 | 99 | 0 | 0 % |
| 38. | Chladilová Jindřiška+8 | BABINEC | 3 | 117,67 | 115 | 103 | 0 | 0 % |