Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Mácha Ivan | ONDRÁŠ | 6 | 191,50 | 203 | 179 | 12 | 100 % |
| 2. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 190,83 | 230 | 135 | 10 | 83 % |
| 3. | Pazděra Jaroslav | ONDRÁŠ | 6 | 188,17 | 203 | 169 | 12 | 100 % |
| 4. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 188,00 | 202 | 172 | 6 | 50 % |
| 5. | Mazur Václav | JADRAN | 6 | 187,83 | 202 | 165 | 8 | 67 % |
| 6. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 6 | 185,33 | 230 | 154 | 8 | 67 % |
| 7. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 6 | 184,00 | 193 | 170 | 6 | 50 % |
| 8. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 183,50 | 232 | 148 | 4 | 33 % |
| 9. | Bohačík Milan | JADRAN | 6 | 181,33 | 210 | 158 | 4 | 33 % |
| 10. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 181,33 | 224 | 154 | 12 | 100 % |
| 11. | Müller Vladimír | JADRAN | 6 | 179,67 | 217 | 147 | 6 | 50 % |
| 12. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 6 | 179,00 | 223 | 147 | 6 | 50 % |
| 13. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 3 | 178,00 | 215 | 141 | 4 | 67 % |
| 14. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 6 | 177,00 | 204 | 133 | 10 | 83 % |
| 15. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 176,83 | 201 | 157 | 10 | 83 % |
| 16. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 176,50 | 194 | 148 | 8 | 67 % |
| 17. | Macháček Pavel | MEXICO | 6 | 174,83 | 204 | 145 | 6 | 50 % |
| 18. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 6 | 174,33 | 188 | 137 | 10 | 83 % |
| 19. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 6 | 169,50 | 197 | 149 | 10 | 83 % |
| 20. | Dušek Karel | GAMA | 3 | 166,00 | 175 | 159 | 6 | 100 % |
| 21. | Novák Miroslav | ONDRÁŠ | 3 | 165,33 | 179 | 147 | 4 | 67 % |
| 22. | Bělunek Miroslav | MEXICO | 6 | 164,17 | 179 | 137 | 2 | 17 % |
| 23. | Macko Dalibor | JMJ TEAM | 6 | 162,67 | 191 | 143 | 8 | 67 % |
| 24. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 6 | 161,00 | 188 | 132 | 6 | 50 % |
| 25. | Kotrla Ondřej | SMOG | 6 | 157,33 | 179 | 129 | 4 | 33 % |
| 26. | Exnar Aleš | TRAKEŘI | 6 | 156,67 | 183 | 130 | 2 | 17 % |
| 27. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 156,17 | 170 | 144 | 4 | 33 % |
| 28. | Kavka Vítězslav | SMOG | 6 | 155,17 | 191 | 130 | 2 | 17 % |
| 29. | Petřkovský Ladislav | SMOG | 6 | 154,17 | 180 | 135 | 2 | 17 % |
| 30. | Jelínková Vladimíra+8 | JMJ TEAM | 6 | 152,00 | 151 | 125 | 0 | 0 % |
| 31. | Häusler Milan | MEXICO | 6 | 149,67 | 190 | 133 | 2 | 17 % |
| 32. | Cáb Jan | GAMA | 3 | 149,33 | 160 | 132 | 4 | 67 % |
| 33. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 6 | 148,00 | 166 | 112 | 2 | 17 % |
| 34. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 146,00 | 164 | 126 | 8 | 67 % |
| 35. | Juřica Lubomír | TRAKEŘI | 6 | 144,83 | 178 | 93 | 4 | 33 % |
| 36. | Lipka Miloslav | GAMA | 6 | 139,17 | 176 | 110 | 0 | 0 % |
| 37. | Chladilová Jindřiška+8 | BABINEC | 3 | 137,00 | 138 | 112 | 4 | 67 % |
| 38. | Plašil Tomáš | ONDRÁŠ | 3 | 136,67 | 150 | 126 | 0 | 0 % |
| 39. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 134,17 | 163 | 120 | 0 | 0 % |