Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 193,00 | 215 | 166 | 9 | 75 % |
| 2. | Dušek Karel | GAMA | 3 | 189,33 | 213 | 160 | 4 | 67 % |
| 3. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 6 | 183,33 | 221 | 152 | 8 | 67 % |
| 4. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 181,50 | 220 | 160 | 12 | 100 % |
| 5. | Pazděra Jaroslav | ONDRÁŠ | 6 | 181,17 | 212 | 156 | 8 | 67 % |
| 6. | Mácha Ivan | ONDRÁŠ | 6 | 181,00 | 201 | 152 | 4 | 33 % |
| 7. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 6 | 179,17 | 217 | 138 | 8 | 67 % |
| 8. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 179,17 | 190 | 127 | 8 | 67 % |
| 9. | Novák Miroslav | ONDRÁŠ | 6 | 178,33 | 202 | 149 | 6 | 50 % |
| 10. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 176,33 | 192 | 140 | 8 | 67 % |
| 11. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 6 | 174,50 | 235 | 134 | 12 | 100 % |
| 12. | Uherek Jan | MEXICO | 6 | 172,00 | 193 | 145 | 6 | 50 % |
| 13. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 6 | 171,83 | 202 | 134 | 5 | 42 % |
| 14. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 171,17 | 200 | 155 | 4 | 33 % |
| 15. | Macko Dalibor | JMJ TEAM | 6 | 168,67 | 190 | 159 | 6 | 50 % |
| 16. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 168,33 | 183 | 140 | 12 | 100 % |
| 17. | Mazur Václav | JADRAN | 6 | 166,33 | 182 | 136 | 8 | 67 % |
| 18. | Jelínková Vladimíra+8 | JMJ TEAM | 6 | 165,67 | 184 | 139 | 8 | 67 % |
| 19. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 6 | 165,33 | 188 | 137 | 6 | 50 % |
| 20. | Mihalcsak Silvester | STATOVAR | 6 | 164,67 | 191 | 119 | 6 | 50 % |
| 21. | Bělunek Miroslav | MEXICO | 6 | 163,00 | 179 | 145 | 8 | 67 % |
| 22. | Bohačík Milan | JADRAN | 6 | 160,17 | 223 | 128 | 6 | 50 % |
| 23. | Lipka Miloslav | GAMA | 6 | 157,83 | 181 | 146 | 8 | 67 % |
| 24. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 3 | 156,67 | 151 | 144 | 2 | 33 % |
| 25. | Macháček Pavel | MEXICO | 6 | 155,17 | 179 | 119 | 6 | 50 % |
| 26. | Gregor Zdeněk | LAMPIÓNI | 6 | 152,33 | 206 | 127 | 7 | 58 % |
| 27. | Juřica Lubomír | TRAKEŘI | 6 | 151,83 | 170 | 125 | 4 | 33 % |
| 28. | Petřkovský Ladislav | SMOG | 6 | 151,83 | 169 | 133 | 4 | 33 % |
| 29. | Müller Vladimír | JADRAN | 6 | 151,67 | 167 | 135 | 4 | 33 % |
| 30. | Cáb Jan | GAMA | 6 | 150,00 | 184 | 134 | 4 | 33 % |
| 31. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 3 | 147,33 | 144 | 133 | 0 | 0 % |
| 32. | Chladilová Jindřiška+8 | BABINEC | 6 | 142,67 | 156 | 121 | 0 | 0 % |
| 33. | Exnar Aleš | TRAKEŘI | 6 | 141,17 | 179 | 116 | 3 | 25 % |
| 34. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 3 | 140,33 | 157 | 118 | 0 | 0 % |
| 35. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 140,00 | 190 | 99 | 4 | 33 % |
| 36. | Kotrla Ondřej | SMOG | 6 | 132,17 | 157 | 103 | 0 | 0 % |
| 37. | Stacho Josef | HUJAŘI | 6 | 128,17 | 149 | 97 | 4 | 33 % |
| 38. | Kavka Vítězslav | SMOG | 6 | 125,83 | 137 | 106 | 4 | 33 % |