Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Mácha Ivan | ONDRÁŠ | 6 | 191,00 | 237 | 170 | 4 | 33 % |
| 2. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 188,50 | 191 | 163 | 8 | 67 % |
| 3. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 185,00 | 213 | 164 | 8 | 67 % |
| 4. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 6 | 182,67 | 198 | 156 | 10 | 83 % |
| 5. | Rozmarin Milan | JADRAN | 6 | 181,67 | 210 | 167 | 8 | 67 % |
| 6. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 6 | 181,00 | 233 | 143 | 8 | 67 % |
| 7. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 180,83 | 221 | 152 | 4 | 33 % |
| 8. | Pazděra Jaroslav | ONDRÁŠ | 6 | 179,83 | 213 | 166 | 6 | 50 % |
| 9. | Bohačík Milan | JADRAN | 6 | 179,67 | 223 | 145 | 8 | 67 % |
| 10. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 176,83 | 225 | 148 | 8 | 67 % |
| 11. | Novák Miroslav | ONDRÁŠ | 6 | 172,00 | 190 | 152 | 6 | 50 % |
| 12. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 171,33 | 187 | 164 | 6 | 50 % |
| 13. | Macko Dalibor | JMJ TEAM | 6 | 170,83 | 192 | 157 | 6 | 50 % |
| 14. | Petřkovský Ladislav | SMOG | 6 | 170,50 | 192 | 150 | 12 | 100 % |
| 15. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 6 | 167,83 | 174 | 142 | 8 | 67 % |
| 16. | Jelínková Vladimíra+8 | JMJ TEAM | 6 | 166,17 | 185 | 129 | 8 | 67 % |
| 17. | Macháček Pavel | MEXICO | 6 | 164,50 | 199 | 148 | 6 | 50 % |
| 18. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 164,00 | 186 | 121 | 8 | 67 % |
| 19. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 6 | 161,83 | 175 | 149 | 10 | 83 % |
| 20. | Müller Vladimír | JADRAN | 6 | 161,00 | 192 | 141 | 6 | 50 % |
| 21. | Bělunek Miroslav | MEXICO | 3 | 158,67 | 200 | 130 | 2 | 33 % |
| 22. | Exnar Aleš | TRAKEŘI | 6 | 157,50 | 189 | 135 | 8 | 67 % |
| 23. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 6 | 157,17 | 170 | 148 | 4 | 33 % |
| 24. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 6 | 156,83 | 187 | 130 | 4 | 33 % |
| 25. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 156,00 | 176 | 124 | 6 | 50 % |
| 26. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 6 | 154,83 | 180 | 134 | 4 | 33 % |
| 27. | Juřica Lubomír | TRAKEŘI | 6 | 152,83 | 189 | 112 | 4 | 33 % |
| 28. | Häusler Milan | MEXICO | 3 | 152,67 | 158 | 142 | 2 | 33 % |
| 29. | Kotrla Ondřej | SMOG | 6 | 151,33 | 172 | 107 | 8 | 67 % |
| 30. | Uherek Jan | MEXICO | 6 | 151,33 | 164 | 135 | 4 | 33 % |
| 31. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 3 | 151,00 | 154 | 132 | 2 | 33 % |
| 32. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 6 | 144,67 | 178 | 116 | 6 | 50 % |
| 33. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 144,33 | 163 | 131 | 2 | 17 % |
| 34. | Poprocký Michal | STATOVAR | 6 | 144,00 | 161 | 136 | 0 | 0 % |
| 35. | Lipka Miloslav | GAMA | 6 | 140,33 | 154 | 123 | 4 | 33 % |
| 36. | Cáb Jan | GAMA | 6 | 136,00 | 173 | 100 | 2 | 17 % |
| 37. | Chladilová Jindřiška+8 | BABINEC | 3 | 134,67 | 150 | 94 | 2 | 33 % |
| 38. | Kavka Vítězslav | SMOG | 6 | 126,33 | 140 | 108 | 4 | 33 % |