Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Mazur Václav | JADRAN | 3 | 204,33 | 213 | 189 | 6 | 100 % |
| 2. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 199,50 | 234 | 177 | 6 | 50 % |
| 3. | Mácha Ivan | ONDRÁŠ | 6 | 197,00 | 222 | 170 | 12 | 100 % |
| 4. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 192,67 | 216 | 143 | 6 | 50 % |
| 5. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 6 | 192,33 | 232 | 160 | 8 | 67 % |
| 6. | Pazděra Jaroslav | ONDRÁŠ | 6 | 187,17 | 206 | 161 | 12 | 100 % |
| 7. | Novák Miroslav | ONDRÁŠ | 6 | 184,33 | 207 | 170 | 12 | 100 % |
| 8. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 182,00 | 215 | 149 | 8 | 67 % |
| 9. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 180,50 | 199 | 141 | 12 | 100 % |
| 10. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 6 | 179,50 | 230 | 153 | 6 | 50 % |
| 11. | Rozmarin Milan | JADRAN | 6 | 178,83 | 220 | 154 | 8 | 67 % |
| 12. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 6 | 177,17 | 198 | 144 | 10 | 83 % |
| 13. | Macháček Pavel | MEXICO | 6 | 177,17 | 228 | 148 | 6 | 50 % |
| 14. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 174,00 | 213 | 157 | 12 | 100 % |
| 15. | Bohačík Milan | JADRAN | 6 | 173,33 | 189 | 147 | 4 | 33 % |
| 16. | Petřkovský Ladislav | SMOG | 6 | 172,83 | 212 | 132 | 6 | 50 % |
| 17. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 6 | 172,17 | 197 | 138 | 4 | 33 % |
| 18. | Mihalcsak Silvester | STATOVAR | 6 | 172,17 | 205 | 151 | 12 | 100 % |
| 19. | Uherek Jan | MEXICO | 6 | 171,33 | 190 | 158 | 10 | 83 % |
| 20. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 169,00 | 178 | 147 | 0 | 0 % |
| 21. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 169,00 | 210 | 137 | 4 | 33 % |
| 22. | Müller Vladimír | JADRAN | 3 | 168,67 | 174 | 164 | 6 | 100 % |
| 23. | Macko Dalibor | JMJ TEAM | 6 | 167,67 | 222 | 138 | 6 | 50 % |
| 24. | Bělunek Miroslav | MEXICO | 3 | 165,67 | 197 | 144 | 4 | 67 % |
| 25. | Häusler Milan | MEXICO | 3 | 165,33 | 193 | 115 | 4 | 67 % |
| 26. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 3 | 165,33 | 180 | 136 | 6 | 100 % |
| 27. | Kotrla Ondřej | SMOG | 6 | 164,83 | 221 | 127 | 6 | 50 % |
| 28. | Exnar Aleš | TRAKEŘI | 6 | 161,67 | 199 | 134 | 4 | 33 % |
| 29. | Jelínková Vladimíra+8 | JMJ TEAM | 6 | 159,00 | 173 | 135 | 4 | 33 % |
| 30. | Juřica Lubomír | TRAKEŘI | 6 | 158,67 | 188 | 131 | 2 | 17 % |
| 31. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 6 | 158,17 | 179 | 134 | 4 | 33 % |
| 32. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 6 | 157,50 | 170 | 141 | 0 | 0 % |
| 33. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 152,00 | 179 | 126 | 6 | 50 % |
| 34. | Kavka Vítězslav | SMOG | 6 | 146,50 | 172 | 122 | 0 | 0 % |
| 35. | Stacho Josef | HUJAŘI | 6 | 139,50 | 157 | 129 | 0 | 0 % |
| 36. | Lipka Miloslav | GAMA | 6 | 139,00 | 157 | 117 | 0 | 0 % |
| 37. | Cáb Jan | GAMA | 6 | 137,17 | 164 | 125 | 0 | 0 % |
| 38. | Chladilová Jindřiška+8 | BABINEC | 3 | 131,33 | 129 | 114 | 0 | 0 % |
| 39. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 6 | 127,00 | 165 | 99 | 0 | 0 % |