Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 6 | 187,83 | 223 | 158 | 6 | 50 % |
| 2. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 6 | 184,17 | 245 | 137 | 5 | 42 % |
| 3. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 182,17 | 203 | 143 | 10 | 83 % |
| 4. | Mácha Ivan | ONDRÁŠ | 6 | 182,00 | 212 | 155 | 7 | 58 % |
| 5. | Pazděra Jaroslav | ONDRÁŠ | 6 | 181,17 | 212 | 160 | 5 | 42 % |
| 6. | Mazur Václav | JADRAN | 6 | 180,33 | 193 | 164 | 10 | 83 % |
| 7. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 177,83 | 213 | 145 | 7 | 58 % |
| 8. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 6 | 177,00 | 210 | 150 | 12 | 100 % |
| 9. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 176,50 | 190 | 132 | 10 | 83 % |
| 10. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 175,33 | 202 | 145 | 10 | 83 % |
| 11. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 174,00 | 200 | 154 | 6 | 50 % |
| 12. | Novák Miroslav | ONDRÁŠ | 6 | 172,83 | 211 | 148 | 6 | 50 % |
| 13. | Häusler Milan | MEXICO | 3 | 172,67 | 194 | 146 | 4 | 67 % |
| 14. | Bohačík Milan | JADRAN | 6 | 172,00 | 202 | 149 | 10 | 83 % |
| 15. | Uherek Jan | MEXICO | 6 | 171,17 | 194 | 126 | 8 | 67 % |
| 16. | Macháček Pavel | MEXICO | 6 | 171,00 | 205 | 150 | 8 | 67 % |
| 17. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 168,83 | 205 | 151 | 10 | 83 % |
| 18. | Macko Dalibor | JMJ TEAM | 6 | 167,83 | 212 | 150 | 4 | 33 % |
| 19. | Bělunek Miroslav | MEXICO | 3 | 167,00 | 181 | 158 | 4 | 67 % |
| 20. | Dušek Karel | GAMA | 6 | 166,50 | 181 | 150 | 2 | 17 % |
| 21. | Mihalcsak Silvester | STATOVAR | 6 | 166,17 | 216 | 150 | 6 | 50 % |
| 22. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 6 | 165,17 | 180 | 135 | 4 | 33 % |
| 23. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 6 | 164,67 | 181 | 134 | 4 | 33 % |
| 24. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 163,33 | 178 | 142 | 8 | 67 % |
| 25. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 161,17 | 183 | 123 | 6 | 50 % |
| 26. | Müller Vladimír | JADRAN | 6 | 161,00 | 193 | 123 | 8 | 67 % |
| 27. | Exnar Aleš | TRAKEŘI | 6 | 158,50 | 171 | 144 | 12 | 100 % |
| 28. | Juřica Lubomír | TRAKEŘI | 6 | 158,00 | 193 | 124 | 8 | 67 % |
| 29. | Jelínková Vladimíra+8 | JMJ TEAM | 6 | 157,00 | 170 | 131 | 2 | 17 % |
| 30. | Petřkovský Ladislav | SMOG | 6 | 153,67 | 163 | 144 | 2 | 17 % |
| 31. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 6 | 152,00 | 187 | 121 | 2 | 17 % |
| 32. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 6 | 151,00 | 155 | 132 | 2 | 17 % |
| 33. | Kavka Vítězslav | SMOG | 3 | 148,00 | 165 | 123 | 2 | 33 % |
| 34. | Chladilová Jindřiška+8 | BABINEC | 6 | 140,67 | 149 | 102 | 2 | 17 % |
| 35. | Kotrla Ondřej | SMOG | 6 | 137,67 | 183 | 111 | 0 | 0 % |
| 36. | Lipka Miloslav | GAMA | 6 | 134,33 | 167 | 111 | 2 | 17 % |
| 37. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 6 | 129,33 | 155 | 103 | 2 | 17 % |
| 38. | Majchrák Dušan | SMOG | 3 | 115,00 | 126 | 108 | 0 | 0 % |