Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Uherek Jan | MEXICO | 6 | 196,00 | 244 | 138 | 10 | 83 % |
| 2. | Mazur Václav | JADRAN | 3 | 185,33 | 192 | 180 | 4 | 67 % |
| 3. | Klus František | HUJAŘI | 6 | 184,00 | 226 | 155 | 8 | 67 % |
| 4. | Mácha Ivan | ONDRÁŠ | 6 | 183,33 | 216 | 134 | 10 | 83 % |
| 5. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 182,67 | 201 | 152 | 8 | 67 % |
| 6. | Rozmarin Milan | JADRAN | 6 | 182,33 | 199 | 158 | 8 | 67 % |
| 7. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 181,50 | 219 | 150 | 6 | 50 % |
| 8. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 181,50 | 214 | 133 | 7 | 58 % |
| 9. | Dušek Karel | GAMA | 6 | 179,00 | 211 | 140 | 8 | 67 % |
| 10. | Macko Dalibor | JMJ TEAM | 6 | 172,33 | 201 | 153 | 7 | 58 % |
| 11. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 171,83 | 203 | 144 | 4 | 33 % |
| 12. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 6 | 171,67 | 186 | 158 | 6 | 50 % |
| 13. | Macháček Pavel | MEXICO | 6 | 171,50 | 192 | 147 | 6 | 50 % |
| 14. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 4 | 170,00 | 200 | 141 | 4 | 50 % |
| 15. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 5 | 169,20 | 181 | 159 | 2 | 20 % |
| 16. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 169,00 | 192 | 140 | 9 | 75 % |
| 17. | Bohačík Milan | JADRAN | 6 | 166,00 | 180 | 158 | 9 | 75 % |
| 18. | Novák Miroslav | ONDRÁŠ | 6 | 165,00 | 176 | 151 | 10 | 83 % |
| 19. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 6 | 162,83 | 180 | 137 | 10 | 83 % |
| 20. | Bělunek Miroslav | MEXICO | 6 | 162,33 | 196 | 139 | 8 | 67 % |
| 21. | Petřkovský Ladislav | SMOG | 6 | 160,33 | 193 | 143 | 6 | 50 % |
| 22. | Pazděra Jaroslav | ONDRÁŠ | 6 | 159,17 | 196 | 123 | 6 | 50 % |
| 23. | Jelínková Vladimíra+8 | JMJ TEAM | 6 | 157,33 | 191 | 132 | 2 | 17 % |
| 24. | Lipka Miloslav | GAMA | 6 | 155,33 | 189 | 102 | 8 | 67 % |
| 25. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 6 | 155,17 | 183 | 126 | 4 | 33 % |
| 26. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 6 | 154,67 | 177 | 120 | 8 | 67 % |
| 27. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 154,33 | 182 | 122 | 2 | 17 % |
| 28. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 154,33 | 192 | 133 | 6 | 50 % |
| 29. | Müller Vladimír | JADRAN | 3 | 154,33 | 159 | 149 | 2 | 33 % |
| 30. | Juřica Lubomír | TRAKEŘI | 6 | 154,00 | 173 | 124 | 0 | 0 % |
| 31. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 3 | 150,33 | 161 | 110 | 4 | 67 % |
| 32. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 147,83 | 185 | 110 | 4 | 33 % |
| 33. | Kotrla Ondřej | SMOG | 6 | 146,00 | 179 | 115 | 6 | 50 % |
| 34. | Chladilová Jindřiška+8 | BABINEC | 3 | 145,00 | 153 | 112 | 2 | 33 % |
| 35. | Cáb Jan | GAMA | 3 | 143,67 | 160 | 114 | 2 | 33 % |
| 36. | Vojkovský Tomáš | TRAKEŘI | 6 | 143,00 | 157 | 120 | 6 | 50 % |
| 37. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 3 | 135,00 | 153 | 104 | 2 | 33 % |
| 38. | Stacho Josef | HUJAŘI | 6 | 133,83 | 157 | 92 | 2 | 17 % |
| 39. | Gregor Zdeněk | LAMPIÓNI | 3 | 127,67 | 160 | 97 | 0 | 0 % |
| 40. | Kavka Vítězslav | SMOG | 3 | 125,33 | 136 | 113 | 0 | 0 % |
| 41. | Majchrák Dušan | SMOG | 3 | 112,67 | 126 | 95 | 0 | 0 % |